x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Codello sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Codello Tunnelsjaal 'NATURE LOVERS'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163434013.jpg
      Codello Codello Tunnelsjaal 'NATURE LOVERS' Tunnelsjaal 'NATURE LOVERS' Tunnelsjaal 'NATURE LOVERS' Sjaal vorm: Lus; Design: Gevoerde zoom/rand; Extra's: Huidvriendelijk materiaal, All-over patroon, Voelt zacht aan (1)
      Codello Tunnelsjaal 'NATURE LOVERS'
      • 04043072828574
      • COD0417001000001
      2
      29.90 EUR
    • Codello Stoffen mondkapje 'Playful Blues'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158867496.jpg
      Codello Codello Stoffen mondkapje 'Playful Blues' Stoffen mondkapje 'Playful Blues' Stoffen mondkapje 'Playful Blues' Materiaal: Viscose; Sjaal vorm: Vierkant; Design: Vierkant model, Open randen; Extra's: Voelt zacht aan, All-over patroon (1)
      Codello Stoffen mondkapje 'Playful Blues'
      • 04043072829656
      • COD0407001000001
      1
      49.90 EUR
    • Codello Stoffen mondkapje 'Happy'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161442874.jpg
      Codello Codello Stoffen mondkapje 'Happy' Stoffen mondkapje 'Happy' Stoffen mondkapje 'Happy' Sjaal vorm: Driehoekig; Design: Recht model, Rechte zoom; Extra's: Op staal naden, All-over patroon (1)
      Codello Stoffen mondkapje 'Happy'
      • 04043072828413
      • COD0413001000001
      1
      49.90 EUR
    • Codello Sjaal 'MODERN GEOS'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163980062.jpg
      Codello Codello Sjaal 'MODERN GEOS' Sjaal 'MODERN GEOS' Sjaal 'MODERN GEOS' Sjaal vorm: Rechthoekig; Motief: Gestreept; Design: Gefranjerde zoom, Open randen; Extra's: Voelt zacht aan, All-over patroon (1)
      Codello Sjaal 'MODERN GEOS'
      • 04043072827058
      • COD0437001000001
      1
      39.90 EUR
    • Codello Sjaal 'COUNTRY LIFE'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163980094.jpg
      Codello Codello Sjaal 'COUNTRY LIFE' Sjaal 'COUNTRY LIFE' Sjaal 'COUNTRY LIFE' Sjaal vorm: Rechthoekig; Motief: Effen; Design: Gefranjerde zoom, Open randen; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden (1)
      Codello Sjaal 'COUNTRY LIFE'
      • 04043072826914
      • COD0438001000001
      1
      39.90 EUR
    • Codello Tunnelsjaal 'MODERN GEOS'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163978607.jpg
      Codello Codello Tunnelsjaal 'MODERN GEOS' Tunnelsjaal 'MODERN GEOS' Tunnelsjaal 'MODERN GEOS' Sjaal vorm: Lus; Motief: Gestreept; Design: Elastische inserts; Extra's: All-over patroon, Voelt zacht aan (1)
      Codello Tunnelsjaal 'MODERN GEOS'
      • 04043072827386
      • COD0430001000001
      1
      29.90 EUR
    • Codello Sjaal 'Modern Geos'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163978306.jpg
      Codello Codello Sjaal 'Modern Geos' Sjaal 'Modern Geos' Sjaal 'Modern Geos' Sjaal vorm: Lus; Motief: Effen; Design: Ronde zoom; Extra's: Voelt zacht aan, Met textuur (1)
      Codello Sjaal 'Modern Geos'
      • 04043072826976
      • COD0432001000001
      1
      29.90 EUR
    • Codello Sjaal 'NATURE LOVERS'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163533999.jpg
      Codello Codello Sjaal 'NATURE LOVERS' Sjaal 'NATURE LOVERS' Sjaal 'NATURE LOVERS' Sjaal vorm: Rechthoekig; Design: Open randen, Gefranjerde zoom, Contrasterende inserts; Extra's: All-over patroon, Voelt zacht aan (1)
      Codello Sjaal 'NATURE LOVERS'
      • 04043072828918
      • COD0422001000001
      1
      39.90 EUR
    • Codello Sjaal 'Modern Geos'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163980415.jpg
      Codello Codello Sjaal 'Modern Geos' Sjaal 'Modern Geos' Sjaal 'Modern Geos' Sjaal vorm: Rechthoekig; Motief: Geruit; Design: Rechte zoom, Gefranjerde zoom; Extra's: Met textuur, Voelt zacht aan, All-over patroon (1)
      Codello Sjaal 'Modern Geos'
      • 04043072827041
      • COD0435001000001
      1
      29.90 EUR
    • Codello Sjaal 'Nature Lovers'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163345876.jpg
      Codello Codello Sjaal 'Nature Lovers' Sjaal 'Nature Lovers' Sjaal 'Nature Lovers' Motief: Effen; Design: Om te knopen/binden, Gefranjerde zoom; Materiaal: Synthetisch; Sjaal vorm: Rechthoekig; Extra's: Voelt zacht aan; Details: Franjes (1)
      Codello Sjaal 'Nature Lovers'
      • 04043072826884
      • COD0421001000001
      1
      39.90 EUR
    • Codello Stoffen mondkapje 'MODERN GEOS'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163979861.jpg
      Codello Codello Stoffen mondkapje 'MODERN GEOS' Stoffen mondkapje 'MODERN GEOS' Stoffen mondkapje 'MODERN GEOS' Sjaal vorm: Driehoekig; Motief: Geruit; Design: Gefranjerde zoom, Open randen; Extra's: Voelt zacht aan, All-over patroon (1)
      Codello Stoffen mondkapje 'MODERN GEOS'
      • 04043072827065
      • COD0440001000001
      1
      39.90 EUR
    • Codello Sjaal 'NOS'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117107311.jpg
      Codello Codello Sjaal 'NOS' Sjaal 'NOS' Sjaal 'NOS' Design: Gefranjerde zoom; Motief: Effen; Sjaal vorm: Rechthoekig; Extra's: Franjes, Op staal naden, Voelt zacht aan (1)
      Codello Sjaal 'NOS'
      • 04043072771023
      • COD0282003000001
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Codello Sjaal 'NOS'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117502678.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120191095.jpg
      Codello Codello Sjaal 'NOS' Sjaal 'NOS' Sjaal 'NOS' Design: Gefranjerde zoom; Motief: Effen; Sjaal vorm: Rechthoekig; Extra's: Voelt zacht aan (1)
      Codello Sjaal 'NOS'
      • 04043072770996
      • COD0282002000001
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Codello Stoffen mondkapje 'Nature Lovers'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163345867.jpg
      Codello Codello Stoffen mondkapje 'Nature Lovers' Stoffen mondkapje 'Nature Lovers' Stoffen mondkapje 'Nature Lovers' Materiaal: Viscose; Sjaal vorm: Vierkant; Design: Om te knopen/binden, Gefranjerde zoom; Extra's: Lichte stof, All-over patroon, Gladde stof (1)
      Codello Stoffen mondkapje 'Nature Lovers'
      • 04043072827546
      • COD0427001000001
      1
      59.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Fraas DEFAULT
        • fraas
      • Liu Jo DEFAULT
        • liu_jo
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Becksöndergaard DEFAULT
        • beckso_ndergaard
      • Codello DEFAULT
        • codello
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • !Solid (_solid)
      • About You (about_you)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • adidas (adidas)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Agu (agu)
      • Ajax (ajax)
      • Amigo (amigo)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Boodz (boodz)
      • Bula (bula)
      • Burberry (burberry)
      • Burton (burton)
      • C.P. Company (c_p_company)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Castelli (castelli)
      • Cerdá (cerda_)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Chelsea (chelsea)
      • Chillouts (chillouts)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Codello (codello)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Daspartout (daspartout)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Delicatelove (delicatelove)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Eivy (eivy)
      • Endura (endura)
      • Esprit (esprit)
      • FELIPA (felipa)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fraas (fraas)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Gant (gant)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Granny's Finest (granny_s_finest)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Imbarro (imbarro)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IZOD (izod)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • King louie (king_louie)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Knvb (knvb)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lierys (lierys)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LOKS (loks)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marina Rinaldi (marina_rinaldi)
      • Marvel (marvel)
      • Mask with Attitude (mask_with_attitude)
      • Max mara (max_mara)
      • Maze (maze)
      • Michaelis (michaelis)
      • Minecraft (minecraft)
      • Moncler (moncler)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Numph (numph)
      • Oakley (oakley)
      • Obey (obey)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Part two (part_two)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Profuomo (profuomo)
      • Psv (psv)
      • Puma (puma)
      • Qoss (qoss)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Regatta (regatta)
      • Repeat (repeat)
      • Replay (replay)
      • ROCKAMORA (rockamora)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roxy (roxy)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sessun (sessun)
      • Sinner (sinner)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smithy's (smithy_s)
      • Spyder (spyder)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starling (starling)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Swing (swing)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Walkiddy (walkiddy)
      • Warmies (warmies)
      • Woolpower (woolpower)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Vorm (vorm):
      • Lus (lus)
      • Rechthoek (rechthoek)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • 0.1 cm (breedte_cm_0.1)
      • 81.0 cm (breedte_cm_81.0)
    • Type sjaal (type_sjaal):
      • Colsjaal (colsjaal)
      • Siersjaal (siersjaal)
      • Winter sjaal (winter_sjaal)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 0 cm (lengte_cm_0.0)
      • 34 cm (lengte_cm_34.0)
      • 60 cm (lengte_cm_60.0)
      • 120 cm (lengte_cm_120.0)
      • 137 cm (lengte_cm_137.0)
      • 138 cm (lengte_cm_138.0)
      • 140 cm (lengte_cm_140.0)
      • 180 cm (lengte_cm_180.0)
      • 200 cm (lengte_cm_200.0)
      • 210 cm (lengte_cm_210.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Merino (merino)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be