x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Desigual sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Desigual Sjaal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151710991.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156109844.jpg
      Desigual Desigual Sjaal Sjaal Sjaal Desigual dames FOUL_WILD sjaal, rood (Rose Skin 3112), One Size (Manufacturer Maat: U) (1)
      Desigual Sjaal
      • 08434486954410
      • 08434486069763
      • 20SAWA41-3112
      2
      deal
      49.95 EUR
    • Desigual Sjaal 'Foul Jungle'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153503741.jpg
      Desigual Desigual Sjaal 'Foul Jungle' Sjaal 'Foul Jungle' Sjaal 'Foul Jungle' Dit artikel van Desigual is 195 x 1 x 100 cm. Het gewicht is 0.16 kg en de kleurnaam is WHITESWAM. (1)
      Desigual Sjaal 'Foul Jungle'
      • 08434486954298
      • 20SAWA20-1039
      2
      deal
      59.95 EUR
    • Desigual Sjaal 'Foul Patch Love'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154344951.jpg
      Desigual Desigual Sjaal 'Foul Patch Love' Sjaal 'Foul Patch Love' Sjaal 'Foul Patch Love' Dit artikel van Desigual is 190 x 1 x 93 cm. Het gewicht is 0.2 kg en de kleurnaam is apricot orange. (1)
      Desigual Sjaal 'Foul Patch Love'
      • 08434486954236
      • 20SAWA14-7053
      1
      deal
      59.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Fraas DEFAULT
        • fraas
      • Liu Jo DEFAULT
        • liu_jo
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Becksöndergaard DEFAULT
        • beckso_ndergaard
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • Aclima (aclima)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Ajax (ajax)
      • American vintage (american_vintage)
      • AO76 (ao76)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • BALR (balr)
      • Barbour (barbour)
      • Barcelona (barcelona)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Boodz (boodz)
      • Brax (brax)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bula (bula)
      • Burberry (burberry)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Castelli (castelli)
      • Chelsea (chelsea)
      • CKS (cks)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Corneliani (corneliani)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Daspartout (daspartout)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eider (eider)
      • Eivy (eivy)
      • Endura (endura)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fraas (fraas)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Gant (gant)
      • Giesswein (giesswein)
      • Givenchy (givenchy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Granny's Finest (granny_s_finest)
      • HAD (had)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Imbarro (imbarro)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jollein (jollein)
      • Kenzo (kenzo)
      • King louie (king_louie)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Knvb (knvb)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LOKS (loks)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marina Rinaldi (marina_rinaldi)
      • Max mara (max_mara)
      • Michaelis (michaelis)
      • Minecraft (minecraft)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Moncler (moncler)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • No-excess (no_excess)
      • Numph (numph)
      • Oakley (oakley)
      • Obey (obey)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Opus (opus)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Picture (picture)
      • Piri Sport (piri_sport)
      • Playshoes (playshoes)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Profuomo (profuomo)
      • Psv (psv)
      • Qoss (qoss)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Repeat (repeat)
      • Roxy (roxy)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sinner (sinner)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smithy's (smithy_s)
      • Spyder (spyder)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starling (starling)
      • Stenströms (stenstro_ms)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Superrebel (superrebel)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trespass (trespass)
      • Ugg (ugg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Warmies (warmies)
      • Woolpower (woolpower)
      • Yaya (yaya)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • 0.1 cm (breedte_cm_0.1)
      • 81.0 cm (breedte_cm_81.0)
    • Type sjaal (type_sjaal):
      • Colsjaal (colsjaal)
      • Siersjaal (siersjaal)
      • Winter sjaal (winter_sjaal)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 55 cm (lengte_cm_1)
      • 55 cm - 135 cm (lengte_cm_2)
      • 135 cm - 145 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 145 cm (lengte_cm_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Merino (merino)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be