x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Falcon sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Falcon Trona - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173312915.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139599290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139599294.jpg
      Falcon Falcon Trona - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Wit Trona - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Wit Trona - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Wit Een zachte sjaal die geschikt is voor dames en kinderen. De sjaal is 190x25 cm en heeft het Falcon logo zichtbaar in zwart gestikte letters. Kenmerken: - Dubbelzijdig fluweel Tags: Falcon sjaal, dames sjalen, kinder sjaals, winter kleding, restantnb (1)
      Falcon Trona - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Wit
      • 08717761162701
      1
      17.99 EUR
    • Falcon Ores - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Puur Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173483216.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139683895.jpg
      Falcon Falcon Ores - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Puur Wit Ores - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Puur Wit Ores - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Puur Wit Deze Falcon Ores nekwarmers zijn gemaakt van fluweel en voelen daardoor heerlijk zacht aan. De nekwarmers gaan om door ze over het hoofd te trekken. De nekwarmers kunnen strak worden getrokken door een aantrekkoord aan de bovenkant. De nekwarmer is 25 cm hoog. Kenmerken: - Dubbelzijdig fluweel Tags: Falcon nekwarmers, dames sjaal, vrouwen sjalen, restantnb (1)
      Falcon Ores - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Puur Wit
      • 08717761162725
      1
      19.99 EUR
    • Falcon Trona - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174382048.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139599299.jpg
      Falcon Falcon Trona - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Bruin Trona - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Bruin Trona - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Bruin Deze fluwelen sjaal voelt heerlijk zacht aan en heeft een afmeting van 190x25 cm. De fluwelen sjaal is geschikt voor vrouwen en kinderen. Kenmerken: - Dubbelzijdig fluweel Tags: Falcon sjaal, dames sjalen, kinder sjaals, winter kleding, restantnb (1)
      Falcon Trona - Sjaal - Algemeen - Maat One Size - Bruin
      • 08717761162695
      1
      17.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Liu Jo DEFAULT
        • liu_jo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • 47 Brand (47_brand)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Agu (agu)
      • Ajax (ajax)
      • AllSaints (allsaints)
      • Anna Blue (anna_blue)
      • Anon (anon)
      • Apollo (apollo)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Assos (assos)
      • Avento (avento)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Beechfield (beechfield)
      • Benetton (benetton)
      • Beretta (beretta)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bomont (bomont)
      • Boodz (boodz)
      • Bos Bright Blue (bos_bright_blue)
      • BOSS (boss)
      • Bristol (bristol)
      • Bula (bula)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Chelsea (chelsea)
      • CHIAMAX (chiamax)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Columbia (columbia)
      • Commander (commander)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Ct (ct)
      • Cube (cube)
      • Cwi (cwi)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Daspartout (daspartout)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Doll (doll)
      • Dynafit (dynafit)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Ergotec (ergotec)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Falcon (falcon)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fraas (fraas)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Giordano (giordano)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Granny's Finest (granny_s_finest)
      • HAD (had)
      • HEMA (hema)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Kjus (kjus)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Knvb (knvb)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LIVERPOOL (liverpool)
      • Lorenay (lorenay)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Masterdis (masterdis)
      • Max Mara (max_mara)
      • Maximo (maximo)
      • Michaelis (michaelis)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moncler (moncler)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Napapijri (napapijri)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • No-excess (no_excess)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Opus (opus)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Peuterey (peuterey)
      • Playshoes (playshoes)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protest (protest)
      • Psv (psv)
      • Puma (puma)
      • Qoss (qoss)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Repeat (repeat)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sarlini (sarlini)
      • Scapino (scapino)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sinner (sinner)
      • Smithy's (smithy_s)
      • Starling (starling)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suitable (suitable)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Superrebel (superrebel)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom (tom)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tresanti (tresanti)
      • Tucano (tucano)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Warmies (warmies)
      • Woolpower (woolpower)
      • Yaya (yaya)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zusss (zusss)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Motief (motief):
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Hartjes (hartjes)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sport (sport)
      • Vormen (vormen)
      • Wafel (wafel)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be