x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Name it sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Name it Doek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118940082.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125848605.jpg
      Name it Name it Doek Doek Doek Materiaal: Katoen; Sjaal vorm: Andere vorm; Motief: Overige motieven; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Knop placket, Turn-down kraag (1)
      Name it Doek
      • 05713747694535
      • 5713747694535
      2
      deal
      12.42 EUR
    • Name it Slab
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147286186.jpg
      Name it Name it Slab Slab Slab Sjaal vorm: Driehoekig; Materiaal: Katoen; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Design: Drukknopsluiting, Gevoerde zoom/rand (1)
      Name it Slab
      • 05714498863003
      • 5714498863003
      1
      10.99 EUR
    • Name it Slab
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146468671.jpg
      Name it Name it Slab Slab Slab Materiaal: Wol; Sjaal vorm: Andere vorm; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Ingelegde zoom/rand, Staande kraag (1)
      Name it Slab
      • 05713772609061
      • 5713772609061
      1
      14.99 EUR
    • Name it Doek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118831419.jpg
      Name it Name it Doek Doek Doek Name It Nkfkimara kraagje voor meisjes in de kleur wit. Deze kraag is gemaakt van 100% katoen en komt uit de Name It all season collectie. Het model heeft een knoopsluiting en door de verstelbare elastische bandjes blijft die perfect zitten! Met deze kraag kun je iedere trui opvrolijken met een uniek, fraai detail! (1)
      Name it Doek
      • 05713750483539
      • 5713750483539
      1
      deal
      11.72 EUR
    • Name it Doek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118818616.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125848596.jpg
      Name it Name it Doek Doek Doek Materiaal: Katoen; Sjaal vorm: Andere vorm; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Knop placket, Turn-down kraag (1)
      Name it Doek
      • 05713747694450
      • 5713747694450
      1
      16.99 EUR
    • Name it Slab
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145112772.jpg
      Name it Name it Slab Slab Slab Sjaal vorm: Driehoekig; Materiaal: Biologisch katoen; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Design: Drukknopsluiting (1)
      Name it Slab
      • 05714501336487
      • 5714501336487
      1
      10.99 EUR
    • Name it Slab
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148814257.jpg
      Name it Name it Slab Slab Slab Materiaal: Overige materialen; Sjaal vorm: Andere vorm; Motief: Motiefprint; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Ingelegde zoom/rand, Raglanmouwen, Klittenbandsluiting (1)
      Name it Slab
      • 05714495231621
      • 5714495231621
      1
      12.99 EUR
    • Name it Slab
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144839044.jpg
      Name it Name it Slab Slab Slab Sjaal vorm: Driehoekig; Materiaal: Biologisch katoen; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Design: Drukknopsluiting, Gevoerde zoom/rand (1)
      Name it Slab
      • 05714499267541
      • 5714499267541
      1
      10.99 EUR
    • Name it Slab
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144861995.jpg
      Name it Name it Slab Slab Slab Sjaal vorm: Driehoekig; Materiaal: Biologisch katoen; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Design: Drukknopsluiting, Gevoerde zoom/rand (1)
      Name it Slab
      • 05714499267022
      • 5714499267022
      1
      10.99 EUR
    • Name it Slab
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144862090.jpg
      Name it Name it Slab Slab Slab Sjaal vorm: Driehoekig; Materiaal: Biologisch katoen; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Design: Drukknopsluiting, Gevoerde zoom/rand (1)
      Name it Slab
      • 05714499267473
      • 5714499267473
      1
      10.99 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Liu Jo DEFAULT
        • liu_jo
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Barts DEFAULT
        • barts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • !Solid (_solid)
      • A-Cold-Wall (a_cold_wall)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Aclima (aclima)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Ajax (ajax)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Brantano (brantano)
      • Bristol (bristol)
      • Burberry (burberry)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • Chillouts (chillouts)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Codello (codello)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dynafit (dynafit)
      • Echodesign (echodesign)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • ESCADA (escada)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Expresso (expresso)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fraas (fraas)
      • Frogbox (frogbox)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Giesswein (giesswein)
      • Givenchy (givenchy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gore (gore)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • HEMA (hema)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icebug (icebug)
      • Ichi (ichi)
      • Ikks (ikks)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IZOD (izod)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kenzo (kenzo)
      • Khujo (khujo)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Kidscase (kidscase)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Knvb (knvb)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lodger (lodger)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • MAERZ Muenchen (maerz_muenchen)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Max mara (max_mara)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Moncler (moncler)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • No-excess (no_excess)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Only & Sons (only_sons)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Part two (part_two)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Profuomo (profuomo)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Repeat (repeat)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • ROCKAMORA (rockamora)
      • Roeckl (roeckl)
      • Salming (salming)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sinner (sinner)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spyder (spyder)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Street One (street_one)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Sätila (sa_tila)
      • Talkabout (talkabout)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tumble n dry (tumble_n_dry)
      • Ugg (ugg)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Warehouse (warehouse)
      • Warmies (warmies)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Vorm (vorm):
      • Lus (lus)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • 0.3 cm (breedte_cm_0.3)
      • 18.0 cm (breedte_cm_18.0)
      • 24.0 cm (breedte_cm_24.0)
      • 32.0 cm (breedte_cm_32.0)
      • 50.0 cm (breedte_cm_50.0)
    • Type sjaal (type_sjaal):
      • Colsjaal (colsjaal)
      • Siersjaal (siersjaal)
      • Winter sjaal (winter_sjaal)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 9 cm (lengte_cm_9.0)
      • 10 cm (lengte_cm_10.0)
      • 26 cm (lengte_cm_26.0)
      • 138 cm (lengte_cm_138.0)
      • 140 cm (lengte_cm_140.0)
      • 210 cm (lengte_cm_210.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be