x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Name it sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Name it Doek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118940082.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125848605.jpg
      Name it Name it Doek Doek Doek Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Katoen; Sjaal vorm: Andere vorm; Design: Knop placket, Turn-down kraag; Motief: Overige motieven (1)
      Name it Doek
      • 05713747694535
      • 5713747694535
      2
      deal
      12.42 EUR
    • Name it Doek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118818616.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125848596.jpg
      Name it Name it Doek Doek Doek Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Katoen; Sjaal vorm: Andere vorm; Design: Knop placket, Turn-down kraag; Motief: Effen (1)
      Name it Doek
      • 05713747694450
      • 5713747694450
      1
      16.99 EUR
    • Name it Slab
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147286186.jpg
      Name it Name it Slab Slab Slab Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Materiaal: Katoen; Sjaal vorm: Driehoekig; Design: Drukknopsluiting, Gevoerde zoom/rand; Motief: Effen (1)
      Name it Slab
      • 05714498863003
      • 5714498863003
      1
      10.99 EUR
    • Name it Slab
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145112772.jpg
      Name it Name it Slab Slab Slab Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Materiaal: Biologisch katoen; Sjaal vorm: Driehoekig; Design: Drukknopsluiting; Motief: Effen (1)
      Name it Slab
      • 05714501336487
      • 5714501336487
      1
      10.99 EUR
    • Name it Slab
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146468671.jpg
      Name it Name it Slab Slab Slab Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Wol; Sjaal vorm: Andere vorm; Design: Ingelegde zoom/rand, Staande kraag; Motief: Effen (1)
      Name it Slab
      • 05713772609061
      • 5713772609061
      1
      14.99 EUR
    • Name it Sjaal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146255107.jpg
      Name it Name it Sjaal Sjaal Sjaal Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Sjaal vorm: Rechthoekig; Design: Open randen, Geribbeld gebreid; Motief: Effen (1)
      Name it Sjaal
      • 05713771789542
      • 5713771789542
      1
      15.99 EUR
    • Name it Doek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118831419.jpg
      Name it Name it Doek Doek Doek Name It Nkfkimara kraagje voor meisjes in de kleur wit. Deze kraag is gemaakt van 100% katoen en komt uit de Name It all season collectie. Het model heeft een knoopsluiting en door de verstelbare elastische bandjes blijft die perfect zitten! Met deze kraag kun je iedere trui opvrolijken met een uniek, fraai detail! (1)
      Name it Doek
      • 05713750483539
      • 5713750483539
      1
      deal
      10.42 EUR
    • Name it Slab
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148814257.jpg
      Name it Name it Slab Slab Slab Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Sjaal vorm: Andere vorm; Design: Ingelegde zoom/rand, Raglanmouwen, Klittenbandsluiting; Motief: Motiefprint (1)
      Name it Slab
      • 05714495231621
      • 5714495231621
      1
      12.99 EUR
    • Name it Slab
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144839044.jpg
      Name it Name it Slab Slab Slab Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Materiaal: Biologisch katoen; Sjaal vorm: Driehoekig; Design: Drukknopsluiting, Gevoerde zoom/rand; Motief: Effen (1)
      Name it Slab
      • 05714499267541
      • 5714499267541
      1
      10.99 EUR
    • Name it Slab
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144861995.jpg
      Name it Name it Slab Slab Slab Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Materiaal: Biologisch katoen; Sjaal vorm: Driehoekig; Design: Drukknopsluiting, Gevoerde zoom/rand; Motief: Effen (1)
      Name it Slab
      • 05714499267022
      • 5714499267022
      1
      10.99 EUR
    • Name it Slab
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144862090.jpg
      Name it Name it Slab Slab Slab Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Materiaal: Biologisch katoen; Sjaal vorm: Driehoekig; Design: Drukknopsluiting, Gevoerde zoom/rand; Motief: Effen (1)
      Name it Slab
      • 05714499267473
      • 5714499267473
      1
      10.99 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Liu Jo DEFAULT
        • liu_jo
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Barts DEFAULT
        • barts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • !Solid (_solid)
      • A-Cold-Wall (a_cold_wall)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Aclima (aclima)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Ajax (ajax)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Brantano (brantano)
      • Bristol (bristol)
      • Burberry (burberry)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • Chillouts (chillouts)
      • CKS (cks)
      • Codello (codello)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • Echodesign (echodesign)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • ESCADA (escada)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Eton (eton)
      • Expresso (expresso)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fraas (fraas)
      • Frogbox (frogbox)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Giesswein (giesswein)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gore (gore)
      • HAD (had)
      • HEMA (hema)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icebug (icebug)
      • Ichi (ichi)
      • Ikks (ikks)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IZOD (izod)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kenzo (kenzo)
      • Khujo (khujo)
      • Kidscase (kidscase)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Knvb (knvb)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lodger (lodger)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • MAERZ Muenchen (maerz_muenchen)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Max mara (max_mara)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Moncler (moncler)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • More & more (more_more)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • No-excess (no_excess)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Only & Sons (only_sons)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Part two (part_two)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Profuomo (profuomo)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rabe (rabe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • ROCKAMORA (rockamora)
      • Roeckl (roeckl)
      • Salming (salming)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Schneiders Salzburg (schneiders_salzburg)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sinner (sinner)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spyder (spyder)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Street One (street_one)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Sätila (sa_tila)
      • Talkabout (talkabout)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Ugg (ugg)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Warehouse (warehouse)
      • Warmies (warmies)
      • Wolford (wolford)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • 18 cm (breedte_cm_18.0)
      • 24 cm (breedte_cm_24.0)
      • 32 cm (breedte_cm_32.0)
      • 63 cm (breedte_cm_63.0)
    • Type sjaal (type_sjaal):
      • Colsjaal (colsjaal)
      • Siersjaal (siersjaal)
      • Winter sjaal (winter_sjaal)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 9 cm (lengte_cm_9.0)
      • 10 cm (lengte_cm_10.0)
      • 138 cm (lengte_cm_138.0)
      • 140 cm (lengte_cm_140.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be