x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Odlo sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Odlo Originals Warm Buis, grey melange Onesize 2019 Multifunctionele doeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118968582.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106721592.jpg
      Odlo Odlo Originals Warm Buis, grey melange Onesize 2019 Multifunctionele doeken Originals Warm Buis, grey melange Onesize 2019 Multifunctionele doeken Originals Warm Buis, grey melange Onesize 2019 Multifunctionele doeken Hoogwaardige slangensjaal met goede isolatie; sneldrogend, ademend, goede vochtafvoer; aangenaam en natuurlijk draagcomfort. Materiaal: 100% polyester. Uitstekende warmte-isolatie. Perfecte vochtafvoer. Sneldrogend dankzij F-Dry. Deze zachte, warme slangensjaal van functioneel materiaal houdt koude tocht betrouwbaar tegen. Ademend, sneldrogend materiaal met uitstekende warmte-isolatie maakt deze stijlvolle halswarmer tot een bijzonder veelzijdige barrière tegen de elementen. Antibacteriële we... (1)
      Odlo Originals Warm Buis, grey melange Onesize 2019 Multifunctionele doeken
      • 07613273303612
      3
      17.20 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Barts DEFAULT
        • barts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • AO76 (ao76)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Brekka (brekka)
      • Bristol (bristol)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Camel active (camel_active)
      • Chillouts (chillouts)
      • CKS (cks)
      • Codello (codello)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Dakine (dakine)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Endura (endura)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frogbox (frogbox)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Giesswein (giesswein)
      • Granny's Finest (granny_s_finest)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Ikks (ikks)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Ivanhoe of Sweden (ivanhoe_of_sweden)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Kidscase (kidscase)
      • King louie (king_louie)
      • Knvb (knvb)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Molo (molo)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • No-excess (no_excess)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Profuomo (profuomo)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • ROCKAMORA (rockamora)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roxy (roxy)
      • Rumbl (rumbl)
      • Salming (salming)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sinner (sinner)
      • Smartwool (smartwool)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Talkabout (talkabout)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trekmates (trekmates)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Warmies (warmies)
      • Woolpower (woolpower)
      • Yaya (yaya)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Vorm (vorm):
      • Lus (lus)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • 0.3 cm (breedte_cm_0.3)
      • 7.0 cm (breedte_cm_7.0)
      • 20.0 cm (breedte_cm_20.0)
      • 23.0 cm (breedte_cm_23.0)
      • 24.0 cm (breedte_cm_24.0)
      • 32.0 cm (breedte_cm_32.0)
      • 50.0 cm (breedte_cm_50.0)
      • 63.0 cm (breedte_cm_63.0)
    • Type sjaal (type_sjaal):
      • Colsjaal (colsjaal)
      • Siersjaal (siersjaal)
      • Skisjaals (skisjaals)
      • Winter sjaal (winter_sjaal)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 6 cm (lengte_cm_6.0)
      • 9 cm (lengte_cm_9.0)
      • 10 cm (lengte_cm_10.0)
      • 23 cm (lengte_cm_23.0)
      • 26 cm (lengte_cm_26.0)
      • 54 cm (lengte_cm_54.0)
      • 64 cm (lengte_cm_64.0)
      • 138 cm (lengte_cm_138.0)
      • 210 cm (lengte_cm_210.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be