x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pearl izumi sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Pearl izumi Wollen Nek Gaiter, phantom One Size 2019 Sjaals & Doeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146380976.jpg
      Pearl izumi Pearl izumi Wollen Nek Gaiter, phantom One Size 2019 Sjaals & Doeken Wollen Nek Gaiter, phantom One Size 2019 Sjaals & Doeken Wollen Nek Gaiter, phantom One Size 2019 Sjaals & Doeken Type: multifunctionele doek; Seizoen: winter; Materiaal: 58 % polyester, 42 % wol; Eigenschappen: refleczterende details, warmend; Aanvullende gegevens: gemaakt van fijne merinoswol met 18,5 micron voor het hoogste comfort, technische vezels van Repreve XS gerecycled polyester worden verkregen uit gerecyclede plastic flessen (1)
      Pearl izumi Wollen Nek Gaiter, phantom One Size 2019 Sjaals & Doeken
      • 00191234484015
      1
      deal
      35.98 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Liu Jo DEFAULT
        • liu_jo
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Barts DEFAULT
        • barts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • !Solid (_solid)
      • A-Cold-Wall (a_cold_wall)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Ajax (ajax)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Brantano (brantano)
      • Bristol (bristol)
      • Burberry (burberry)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • Chillouts (chillouts)
      • CKS (cks)
      • Codello (codello)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • Echodesign (echodesign)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • ESCADA (escada)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Expresso (expresso)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fraas (fraas)
      • Frogbox (frogbox)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Giesswein (giesswein)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gore (gore)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • HEMA (hema)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icebug (icebug)
      • Ichi (ichi)
      • Ikks (ikks)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IZOD (izod)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kenzo (kenzo)
      • Khujo (khujo)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Kidscase (kidscase)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Knvb (knvb)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lodger (lodger)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • MAERZ Muenchen (maerz_muenchen)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Max mara (max_mara)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Moncler (moncler)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • More & more (more_more)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • No-excess (no_excess)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Only & Sons (only_sons)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Part two (part_two)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Profuomo (profuomo)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • ROCKAMORA (rockamora)
      • Roeckl (roeckl)
      • Salming (salming)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sinner (sinner)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spyder (spyder)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Street One (street_one)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Sätila (sa_tila)
      • Talkabout (talkabout)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Ugg (ugg)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • UNMADE Copenhagen (unmade_copenhagen)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Warehouse (warehouse)
      • Warmies (warmies)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Vorm (vorm):
      • Lus (lus)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • 0.3 cm (breedte_cm_0.3)
      • 18.0 cm (breedte_cm_18.0)
      • 24.0 cm (breedte_cm_24.0)
      • 32.0 cm (breedte_cm_32.0)
      • 63.0 cm (breedte_cm_63.0)
    • Type sjaal (type_sjaal):
      • Colsjaal (colsjaal)
      • Siersjaal (siersjaal)
      • Winter sjaal (winter_sjaal)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 9 cm (lengte_cm_9.0)
      • 10 cm (lengte_cm_10.0)
      • 26 cm (lengte_cm_26.0)
      • 138 cm (lengte_cm_138.0)
      • 140 cm (lengte_cm_140.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be