x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Peter Hahn sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Peter Hahn - Sjaal van 100% zijde, multicolour, Dames, maat OS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128758527.jpg
      Peter Hahn Peter Hahn - Sjaal van 100% zijde, multicolour, Dames, maat OS - Sjaal van 100% zijde, multicolour, Dames, maat OS - Sjaal van 100% zijde, multicolour, Dames, maat OS Sjaal van PETER HAHN zomers mooi en modieus met candy stripes in schitterende kleuren. Modern, smal en lang model met schuine randen. Hoogwaardige, dubbellaagse kwaliteit uit ons Italiaanse atelier aan het Comomeer. Veelzijdig in gebruik modieus om de pols gewikkeld, als nickysjaaltje om de hals of als blikvanger aan een tas gebonden. 100% zijde. Afm. ca. 82x8 cm. handwas. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode vo... (2)
      Peter Hahn - Sjaal van 100% zijde, multicolour, Dames, maat OS
      1
      60.90 EUR
    • Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, bruin, Dames, maat OS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129546639.jpg
      Peter Hahn Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, bruin, Dames, maat OS - Sjaal van zijde en kasjmier, bruin, Dames, maat OS - Sjaal van zijde en kasjmier, bruin, Dames, maat OS Sjaal van PETER HAHN van chic natuurlijk materiaal en in een mooie kleur. Deze heerlijk zachte, losjes gebreide zomersjaal is perfect om uw outfit mee aan te vullen. 55% zijde, 45% kasjmier. Afm. ca. 160x50 cm. handwas. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (2)
      Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, bruin, Dames, maat OS
      1
      60.90 EUR
    • Peter Hahn - Sjaal, blauw, Dames, maat OS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127932697.jpg
      Peter Hahn Peter Hahn - Sjaal, blauw, Dames, maat OS - Sjaal, blauw, Dames, maat OS - Sjaal, blauw, Dames, maat OS Sjaal van PETER HAHN de finishing touch voor uw outfit, stof in crashlook met zilverglanzende sterretjes. Zeer stijlvol natuurlijk materiaal van hoge kwaliteit. 80% katoen, 20% zijde. Afm. ca. 195x70 cm. handwas. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. niet chemisch te reinigen. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Peter Hahn - Sjaal, blauw, Dames, maat OS
      1
      50.90 EUR
    • Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, roze, Dames, maat OS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129546648.jpg
      Peter Hahn Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, roze, Dames, maat OS - Sjaal van zijde en kasjmier, roze, Dames, maat OS - Sjaal van zijde en kasjmier, roze, Dames, maat OS Sjaal van PETER HAHN van chic natuurlijk materiaal en in een mooie kleur. Deze heerlijk zachte, losjes gebreide zomersjaal is perfect om uw outfit mee aan te vullen. 55% zijde, 45% kasjmier. Afm. ca. 160x50 cm. handwas. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, roze, Dames, maat OS
      1
      60.90 EUR
    • Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, geel, Dames, maat OS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129546636.jpg
      Peter Hahn Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, geel, Dames, maat OS - Sjaal van zijde en kasjmier, geel, Dames, maat OS - Sjaal van zijde en kasjmier, geel, Dames, maat OS Sjaal van PETER HAHN van chic natuurlijk materiaal en in een mooie kleur. Deze heerlijk zachte, losjes gebreide zomersjaal is perfect om uw outfit mee aan te vullen. 55% zijde, 45% kasjmier. Afm. ca. 160x50 cm. handwas. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, geel, Dames, maat OS
      1
      60.90 EUR
    • Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, grijs, Dames, maat OS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129546534.jpg
      Peter Hahn Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, grijs, Dames, maat OS - Sjaal van zijde en kasjmier, grijs, Dames, maat OS - Sjaal van zijde en kasjmier, grijs, Dames, maat OS Sjaal van PETER HAHN van chic natuurlijk materiaal en in een mooie kleur. Deze heerlijk zachte, losjes gebreide zomersjaal is perfect om uw outfit mee aan te vullen. 55% zijde, 45% kasjmier. Afm. ca. 160x50 cm. handwas. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, grijs, Dames, maat OS
      1
      60.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Liu Jo DEFAULT
        • liu_jo
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Barts DEFAULT
        • barts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • !Solid (_solid)
      • A-Cold-Wall (a_cold_wall)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Aclima (aclima)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Ajax (ajax)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Brantano (brantano)
      • Bristol (bristol)
      • Burberry (burberry)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • Chillouts (chillouts)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Codello (codello)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dynafit (dynafit)
      • Echodesign (echodesign)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • ESCADA (escada)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Expresso (expresso)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fraas (fraas)
      • Frogbox (frogbox)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Giesswein (giesswein)
      • Givenchy (givenchy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gore (gore)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • HEMA (hema)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icebug (icebug)
      • Ichi (ichi)
      • Ikks (ikks)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IZOD (izod)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kenzo (kenzo)
      • Khujo (khujo)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Kidscase (kidscase)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Knvb (knvb)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lodger (lodger)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • MAERZ Muenchen (maerz_muenchen)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Max mara (max_mara)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Moncler (moncler)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • No-excess (no_excess)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Only & Sons (only_sons)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Part two (part_two)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Profuomo (profuomo)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Repeat (repeat)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • ROCKAMORA (rockamora)
      • Roeckl (roeckl)
      • Salming (salming)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sinner (sinner)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spyder (spyder)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Street One (street_one)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Sätila (sa_tila)
      • Talkabout (talkabout)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tumble n dry (tumble_n_dry)
      • Ugg (ugg)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Warehouse (warehouse)
      • Warmies (warmies)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Vorm (vorm):
      • Lus (lus)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • 0.3 cm (breedte_cm_0.3)
      • 18.0 cm (breedte_cm_18.0)
      • 24.0 cm (breedte_cm_24.0)
      • 32.0 cm (breedte_cm_32.0)
      • 50.0 cm (breedte_cm_50.0)
    • Type sjaal (type_sjaal):
      • Colsjaal (colsjaal)
      • Siersjaal (siersjaal)
      • Winter sjaal (winter_sjaal)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 9 cm (lengte_cm_9.0)
      • 10 cm (lengte_cm_10.0)
      • 26 cm (lengte_cm_26.0)
      • 138 cm (lengte_cm_138.0)
      • 140 cm (lengte_cm_140.0)
      • 210 cm (lengte_cm_210.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be