x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Peter Hahn sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Peter Hahn - Sjaal, blauw, Dames, maat OS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127932697.jpg
      Peter Hahn Peter Hahn - Sjaal, blauw, Dames, maat OS - Sjaal, blauw, Dames, maat OS - Sjaal, blauw, Dames, maat OS Sjaal van PETER HAHN de finishing touch voor uw outfit, stof in crashlook met zilverglanzende sterretjes. Zeer stijlvol natuurlijk materiaal van hoge kwaliteit. 80% katoen, 20% zijde. Afm. ca. 195x70 cm. handwas. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. niet chemisch te reinigen. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Peter Hahn - Sjaal, blauw, Dames, maat OS
      1
      50.90 EUR
    • Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, geel, Dames, maat OS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129546636.jpg
      Peter Hahn Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, geel, Dames, maat OS - Sjaal van zijde en kasjmier, geel, Dames, maat OS - Sjaal van zijde en kasjmier, geel, Dames, maat OS Sjaal van PETER HAHN van chic natuurlijk materiaal en in een mooie kleur. Deze heerlijk zachte, losjes gebreide zomersjaal is perfect om uw outfit mee aan te vullen. 55% zijde, 45% kasjmier. Afm. ca. 160x50 cm. handwas. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, geel, Dames, maat OS
      1
      deal
      40.90 EUR
    • Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, bruin, Dames, maat OS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129546639.jpg
      Peter Hahn Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, bruin, Dames, maat OS - Sjaal van zijde en kasjmier, bruin, Dames, maat OS - Sjaal van zijde en kasjmier, bruin, Dames, maat OS Sjaal van PETER HAHN van chic natuurlijk materiaal en in een mooie kleur. Deze heerlijk zachte, losjes gebreide zomersjaal is perfect om uw outfit mee aan te vullen. 55% zijde, 45% kasjmier. Afm. ca. 160x50 cm. handwas. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, bruin, Dames, maat OS
      1
      deal
      40.90 EUR
    • Peter Hahn - Sjaaltje van 100% zijde, multicolour, Dames, maat OS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127930880.jpg
      Peter Hahn Peter Hahn - Sjaaltje van 100% zijde, multicolour, Dames, maat OS - Sjaaltje van 100% zijde, multicolour, Dames, maat OS - Sjaaltje van 100% zijde, multicolour, Dames, maat OS Sjaaltje van PETER HAHN. Kostbaar twill met prachtig, chic stipdessin. Gerold. 100% zijde. Afm. ca. 53x53 cm. handwas. chloorbleken niet mogelijk. niet strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Peter Hahn - Sjaaltje van 100% zijde, multicolour, Dames, maat OS
      1
      60.90 EUR
    • Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, grijs, Dames, maat OS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129546534.jpg
      Peter Hahn Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, grijs, Dames, maat OS - Sjaal van zijde en kasjmier, grijs, Dames, maat OS - Sjaal van zijde en kasjmier, grijs, Dames, maat OS Sjaal van PETER HAHN van chic natuurlijk materiaal en in een mooie kleur. Deze heerlijk zachte, losjes gebreide zomersjaal is perfect om uw outfit mee aan te vullen. 55% zijde, 45% kasjmier. Afm. ca. 160x50 cm. handwas. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Peter Hahn - Sjaal van zijde en kasjmier, grijs, Dames, maat OS
      1
      deal
      40.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Liu Jo DEFAULT
        • liu_jo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • !Solid (_solid)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Aclima (aclima)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Ajax (ajax)
      • AllSaints (allsaints)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Brantano (brantano)
      • Bristol (bristol)
      • Burberry (burberry)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • Chillouts (chillouts)
      • CKS (cks)
      • Codello (codello)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dynafit (dynafit)
      • Echodesign (echodesign)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eivy (eivy)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • ESCADA (escada)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Eton (eton)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fraas (fraas)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Giesswein (giesswein)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gore (gore)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • HEMA (hema)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icebug (icebug)
      • Ichi (ichi)
      • Ikks (ikks)
      • Inov-8 (inov_8)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IZOD (izod)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kenzo (kenzo)
      • Khujo (khujo)
      • Kidscase (kidscase)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Knvb (knvb)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Loevenich (loevenich)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MAERZ Muenchen (maerz_muenchen)
      • Maje (maje)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Max mara (max_mara)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • More & more (more_more)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • No-excess (no_excess)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Only & Sons (only_sons)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Profuomo (profuomo)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rabe (rabe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Repeat (repeat)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • ROCKAMORA (rockamora)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roxy (roxy)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sinner (sinner)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spyder (spyder)
      • Street One (street_one)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Swing (swing)
      • Sätila (sa_tila)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Ugg (ugg)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Warmies (warmies)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • 18 cm (breedte_cm_18.0)
      • 24 cm (breedte_cm_24.0)
      • 63 cm (breedte_cm_63.0)
    • Type sjaal (type_sjaal):
      • Colsjaal (colsjaal)
      • Siersjaal (siersjaal)
      • Winter sjaal (winter_sjaal)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 10 cm (lengte_cm_10.0)
      • 140 cm (lengte_cm_140.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be