x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Playshoes sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Playshoes Fleece Sjaal Kinderen - Lichtblauw - Maat Onesize
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178135815.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163422489.jpg
      Playshoes Playshoes Fleece Sjaal Kinderen - Lichtblauw - Maat Onesize Fleece Sjaal Kinderen - Lichtblauw - Maat Onesize Fleece Sjaal Kinderen - Lichtblauw - Maat Onesize Sjaal van zachte fleecestof Extra lus voor eenvoudige bevestiging Lengte 85 cmx9 Oeko-Tex Standard 100 - Klasse 1 Oeko-Tex Standard 100 - Class 1. Deze zachte lichtblauwe kindersjaal is gemaakt van heerlijke warme fleecestof. Hij is ideaal voor de koudere maanden om de kou uit de nek van jouw kind te houden. De sjaal is bovendien erg gemakkelijk om te doen dankzij de extra lus die aan de binnenkant is genaaid. Je legt de fleecesjaal simpelweg om de hals en steekt vervolgens één uiteinde door ... (1)
      Playshoes Fleece Sjaal Kinderen - Lichtblauw - Maat Onesize
      • 04010952298864
      1
      12.99 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Liu Jo DEFAULT
        • liu_jo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • 47 Brand (47_brand)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Agu (agu)
      • Ajax (ajax)
      • AllSaints (allsaints)
      • Anna Blue (anna_blue)
      • Anon (anon)
      • Apollo (apollo)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Assos (assos)
      • Avento (avento)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Beechfield (beechfield)
      • Benetton (benetton)
      • Beretta (beretta)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bomont (bomont)
      • Boodz (boodz)
      • Bos Bright Blue (bos_bright_blue)
      • BOSS (boss)
      • Bristol (bristol)
      • Bula (bula)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Chelsea (chelsea)
      • CHIAMAX (chiamax)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Columbia (columbia)
      • Commander (commander)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Ct (ct)
      • Cube (cube)
      • Cwi (cwi)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Daspartout (daspartout)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Doll (doll)
      • Dynafit (dynafit)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Ergotec (ergotec)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Falcon (falcon)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fraas (fraas)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Giordano (giordano)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Granny's Finest (granny_s_finest)
      • HAD (had)
      • HEMA (hema)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Kjus (kjus)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Knvb (knvb)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LIVERPOOL (liverpool)
      • Lorenay (lorenay)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Masterdis (masterdis)
      • Max Mara (max_mara)
      • Maximo (maximo)
      • Michaelis (michaelis)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moncler (moncler)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Napapijri (napapijri)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • No-excess (no_excess)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Opus (opus)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Peuterey (peuterey)
      • Playshoes (playshoes)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protest (protest)
      • Psv (psv)
      • Puma (puma)
      • Qoss (qoss)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Repeat (repeat)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sarlini (sarlini)
      • Scapino (scapino)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sinner (sinner)
      • Smithy's (smithy_s)
      • Starling (starling)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suitable (suitable)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Superrebel (superrebel)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom (tom)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tresanti (tresanti)
      • Tucano (tucano)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Warmies (warmies)
      • Woolpower (woolpower)
      • Yaya (yaya)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zusss (zusss)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Motief (motief):
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Hartjes (hartjes)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sport (sport)
      • Vormen (vormen)
      • Wafel (wafel)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be