x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Roeckl sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Roeckl Sjaal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146971437.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116378583.jpg
      Roeckl Roeckl Sjaal Sjaal Sjaal Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Katoen, Wol, Viscose; Sjaal vorm: Rechthoekig; Design: Geribd ceintuurtje, Geribbeld gebreid; Motief: Effen; Verzorgingsinstructies: Niet wassen, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet strijken, Voorzichtig stomen (1)
      Roeckl Sjaal
      • 04053071003193
      • RKL0010001000001
      2
      59.90 EUR
    • Roeckl Sjaal van 100% zijde
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149132281.jpg
      Roeckl Roeckl Sjaal van 100% zijde Sjaal van 100% zijde Sjaal van 100% zijde Sjaal van ROECKL modieuze bandana van ­dubbellaags zijde-satijn met diepgekleurde bloemenprint. iedere sjaal is een kunstwerkje op zich dat ontstaat in een gedetailleerd productieproces. Van de tekening en de kleurencompositie tot en met de luxueuze zeefdruk en het met de hand rollen. In de Italiaanse stad Como wordt voor het zeefdrukprocedé elke kleur met de hand gemengd, gedoseerd en afzonderlijk aangebracht. Na elke kleurlaag moet de stof eerst volledig drogen, dan wordt het geheel gefixee... (1)
      Roeckl Sjaal van 100% zijde
      • 04053071097222
      1
      78.90 EUR
    • Roeckl Sjaal van 100% zijde
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149246539.jpg
      Roeckl Roeckl Sjaal van 100% zijde Sjaal van 100% zijde Sjaal van 100% zijde Sjaal van Roeckl met prachtig gekleurde paisley-­impressies op luxe zijde. Exclusief voor klanten van PETER HAHN. 100% zijde. Afm. ca. 170x55 cm. niet wasbaar. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Roeckl Sjaal van 100% zijde
      • 04053071127837
      1
      104.90 EUR
    • Roeckl Sjaal van 100% zijde
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149145589.jpg
      Roeckl Roeckl Sjaal van 100% zijde Sjaal van 100% zijde Sjaal van 100% zijde Vierkante sjaal van ROECKL Pattern Landscape, zwierige grafische motieven op glanzend zijde-twill en met de hand gerolde randen. Kwaliteit 100% zijde. Afm. ca. 100x100 cm. niet wasbaar. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Roeckl Sjaal van 100% zijde
      • 04053071125420
      1
      104.90 EUR
    • Roeckl Sjaal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146988203.jpg
      Roeckl Roeckl Sjaal Sjaal Sjaal Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Katoen, Wol, Viscose; Sjaal vorm: Rechthoekig; Design: Geribd ceintuurtje, Geribbeld gebreid; Motief: Effen; Verzorgingsinstructies: Niet wassen, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet strijken, Voorzichtig stomen (1)
      Roeckl Sjaal
      • 04053071109062
      • RKL0010002000001
      1
      59.90 EUR
    • Roeckl Nickysjaal van 100% zijde
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149146211.jpg
      Roeckl Roeckl Nickysjaal van 100% zijde Nickysjaal van 100% zijde Nickysjaal van 100% zijde Nickysjaal van ROECKL nostalgische motieven op zijde-twill, met gerolde randen. 100% zijde. Afm. ca. 53x53 cm. niet wasbaar. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Roeckl Nickysjaal van 100% zijde
      • 04053071105569
      1
      44.90 EUR
    • Roeckl Nickysjaal van 100% zijde
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149146887.jpg
      Roeckl Roeckl Nickysjaal van 100% zijde Nickysjaal van 100% zijde Nickysjaal van 100% zijde Nickysjaal van ROECKL met gedessineerde strepen in een prachtige kleurharmonie op zijde-twill. Gerolde randen. 100% zijde. Afm. ca. 53x53 cm. niet wasbaar. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. . Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Roeckl Nickysjaal van 100% zijde
      • 04053071126403
      1
      34.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Liu Jo DEFAULT
        • liu_jo
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Barts DEFAULT
        • barts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • !Solid (_solid)
      • A-Cold-Wall (a_cold_wall)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Aclima (aclima)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Ajax (ajax)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Brantano (brantano)
      • Bristol (bristol)
      • Burberry (burberry)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • Chillouts (chillouts)
      • CKS (cks)
      • Codello (codello)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • Echodesign (echodesign)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • ESCADA (escada)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Eton (eton)
      • Expresso (expresso)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fraas (fraas)
      • Frogbox (frogbox)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Giesswein (giesswein)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gore (gore)
      • HAD (had)
      • HEMA (hema)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icebug (icebug)
      • Ichi (ichi)
      • Ikks (ikks)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IZOD (izod)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kenzo (kenzo)
      • Khujo (khujo)
      • Kidscase (kidscase)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Knvb (knvb)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lodger (lodger)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • MAERZ Muenchen (maerz_muenchen)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Max mara (max_mara)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Moncler (moncler)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • More & more (more_more)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • No-excess (no_excess)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Only & Sons (only_sons)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Part two (part_two)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Profuomo (profuomo)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rabe (rabe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • ROCKAMORA (rockamora)
      • Roeckl (roeckl)
      • Salming (salming)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Schneiders Salzburg (schneiders_salzburg)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sinner (sinner)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spyder (spyder)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Street One (street_one)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Sätila (sa_tila)
      • Talkabout (talkabout)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Ugg (ugg)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Warehouse (warehouse)
      • Warmies (warmies)
      • Wolford (wolford)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • 18 cm (breedte_cm_18.0)
      • 24 cm (breedte_cm_24.0)
      • 32 cm (breedte_cm_32.0)
      • 63 cm (breedte_cm_63.0)
    • Type sjaal (type_sjaal):
      • Colsjaal (colsjaal)
      • Siersjaal (siersjaal)
      • Winter sjaal (winter_sjaal)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 9 cm (lengte_cm_9.0)
      • 10 cm (lengte_cm_10.0)
      • 138 cm (lengte_cm_138.0)
      • 140 cm (lengte_cm_140.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be