x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rumbl sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Rumbl Sjaal voor kids maat One size Kids Teens
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143232621.jpg
      Rumbl Rumbl Sjaal voor kids maat One size Kids Teens Sjaal voor kids maat One size Kids Teens Sjaal voor kids maat One size Kids Teens Rumbl shawl voor meisjes in de kleur zwart. Deze tricot shawl van Rumbl, uit de collectie winter 2015, is gemaakt van katoen met elastan en verkrijgbaar in one size. (1)
      Rumbl Sjaal voor kids maat One size Kids Teens
      • 05415225823641
      1
      deal
      9.94 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Barts DEFAULT
        • barts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • AO76 (ao76)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bedacht (bedacht)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Brekka (brekka)
      • Bristol (bristol)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Camel active (camel_active)
      • Chillouts (chillouts)
      • CKS (cks)
      • Codello (codello)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Dakine (dakine)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Endura (endura)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frogbox (frogbox)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Giesswein (giesswein)
      • Granny's Finest (granny_s_finest)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • Hoedshop (hoedshop)
      • Houdini (houdini)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Ikks (ikks)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Ivanhoe of Sweden (ivanhoe_of_sweden)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Kidscase (kidscase)
      • King louie (king_louie)
      • Knvb (knvb)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lierys (lierys)
      • Lipodo (lipodo)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • McBURN (mcburn)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Molo (molo)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • No-excess (no_excess)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Profuomo (profuomo)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • ROCKAMORA (rockamora)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roxy (roxy)
      • Rumbl (rumbl)
      • Salming (salming)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seeberger (seeberger)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • Sinner (sinner)
      • Smartwool (smartwool)
      • Stetson (stetson)
      • Street One (street_one)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Swing (swing)
      • Talkabout (talkabout)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trekmates (trekmates)
      • Usha (usha)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Warmies (warmies)
      • Woolpower (woolpower)
      • Yaya (yaya)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Vorm (vorm):
      • Lus (lus)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • 0.3 cm (breedte_cm_0.3)
      • 7.0 cm (breedte_cm_7.0)
      • 20.0 cm (breedte_cm_20.0)
      • 23.0 cm (breedte_cm_23.0)
      • 24.0 cm (breedte_cm_24.0)
      • 32.0 cm (breedte_cm_32.0)
      • 50.0 cm (breedte_cm_50.0)
      • 63.0 cm (breedte_cm_63.0)
    • Type sjaal (type_sjaal):
      • Colsjaal (colsjaal)
      • Siersjaal (siersjaal)
      • Skisjaals (skisjaals)
      • Winter sjaal (winter_sjaal)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 6 cm (lengte_cm_6.0)
      • 9 cm (lengte_cm_9.0)
      • 10 cm (lengte_cm_10.0)
      • 23 cm (lengte_cm_23.0)
      • 26 cm (lengte_cm_26.0)
      • 54 cm (lengte_cm_54.0)
      • 64 cm (lengte_cm_64.0)
      • 138 cm (lengte_cm_138.0)
      • 210 cm (lengte_cm_210.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be