x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Steiff sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Steiff Sjaal, Black Iris | Maat: Babymode (6 - 24 maanden)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154841834.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153837349.jpg
      Steiff Steiff Sjaal, Black Iris | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Sjaal, Black Iris | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Sjaal, Black Iris | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Als het buiten ongemakkelijk koud en winderig wordt, is onze gezwollen gebreide sjaal een populaire bron van warmte. Gemakkelijk te onderhouden katoenen breiwerk zorgt voor een heerlijk zacht gevoel bij het dragen. Fijne geribbelde uiteinden houden het accessoire in perfecte vorm. Vlechtpatronen geven elke outfit een zoete, retro-achtige toets. Elegant marineblauw is vooral populair bij klassieke liefhebbers van kleine uitstapjes, die de gebreide sjaal ook graag combineren met feestelijke out... (1)
      Steiff Sjaal, Black Iris | Maat: Babymode (6 - 24 maanden)
      • 04059991114568
      2
      31.32 EUR
    • Steiff Sjaal Marine | Maat: Babymode (6 - 24 maanden)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167278178.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180709922.jpg
      Steiff Steiff Sjaal Marine | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Sjaal Marine | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Sjaal Marine | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Exclusieve mode van Steiff ! Als het buiten koeler en oncomfortabeler wordt, houdt deze knuffelachtige gebreide sjaal je warm en klaar voor de mooiste tochten. Gemaakt van onderhoudsvriendelijk katoenen breisel, biedt het warmte en comfort met een knuffelfactor. Als klassieker gaan vlechtpatronen goed samen met zowel vrolijke als effen winterjassen. Elegant marineblauw geeft elke outfit een coole retrolook. Een pluizig Steiff teddybeermotief begeleidt je kleintje bij alle activiteiten. Laten ... (1)
      Steiff Sjaal Marine | Maat: Babymode (6 - 24 maanden)
      • 04059991280768
      2
      deal
      34.95 EUR
    • Steiff Girls Sjaal Barely Roze | Maat: Babymode (6 - 24 maanden)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167283692.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167278108.jpg
      Steiff Steiff Girls Sjaal Barely Roze | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Girls Sjaal Barely Roze | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Girls Sjaal Barely Roze | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Delen van dierlijke oorsprong: nee. (1)
      Steiff Girls Sjaal Barely Roze | Maat: Babymode (6 - 24 maanden)
      • 04059991263556
      2
      deal
      34.95 EUR
    • Steiff Girls Sjaalwolkendanser | Maat: Babymode (6 - 24 maanden)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167288704.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167278393.jpg
      Steiff Steiff Girls Sjaalwolkendanser | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Girls Sjaalwolkendanser | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Girls Sjaalwolkendanser | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Niet-textiele delen van dierlijke oorsprong: nee. (1)
      Steiff Girls Sjaalwolkendanser | Maat: Babymode (6 - 24 maanden)
      • 04059991263549
      2
      deal
      34.95 EUR
    • Steiff Boys Sjaal, Gestreept | Maat: 2
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151328806.jpg
      Steiff Steiff Boys Sjaal, Gestreept | Maat: 2 Boys Sjaal, Gestreept | Maat: 2 Boys Sjaal, Gestreept | Maat: 2 Exclusieve kindermode van Steiff ! Alleen het beste is goed genoeg voor kinderen - de Steiff filosofie wordt ook weerspiegeld in de kindermode . De geraffineerde outfitcollectie met klassiek design en flatterende kleuren. Als het buiten oncomfortabel en koud wordt, is onze sjaal een onmisbare warmtebron. Een kasjmiercomponent in het zachte breisel zorgt voor een bijzonder knuffelig gevoel. Fijne geribbelde uiteinden houden het accessoire in vorm. Dankzij de klassieke strepen krijgt elke outfi... (1)
      Steiff Boys Sjaal, Gestreept | Maat: 2
      • 04056178870446
      1
      deal
      34.95 EUR
    • Steiff Boys Sjaal, Gestreept | Maat: Babymode (6 - 24 maanden)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151328805.jpg
      Steiff Steiff Boys Sjaal, Gestreept | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Boys Sjaal, Gestreept | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Boys Sjaal, Gestreept | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Exclusieve kindermode van Steiff ! Alleen het beste is goed genoeg voor kinderen - de Steiff filosofie wordt ook weerspiegeld in de kindermode . De geraffineerde outfitcollectie met klassiek design en flatterende kleuren. Als het buiten oncomfortabel en koud wordt, is onze sjaal een onmisbare warmtebron. Een kasjmiercomponent in het zachte breisel zorgt voor een bijzonder knuffelig gevoel. Fijne geribbelde uiteinden houden het accessoire in vorm. Dankzij de klassieke strepen krijgt elke outfi... (1)
      Steiff Boys Sjaal, Gestreept | Maat: Babymode (6 - 24 maanden)
      • 04056178870439
      1
      deal
      34.95 EUR
    • Steiff Boys Sjaal Met Pompons | Maat: 2
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151329580.jpg
      Steiff Steiff Boys Sjaal Met Pompons | Maat: 2 Boys Sjaal Met Pompons | Maat: 2 Boys Sjaal Met Pompons | Maat: 2 Exclusieve kindermode van Steiff ! Alleen het beste is goed genoeg voor kinderen - de Steiff filosofie wordt ook weerspiegeld in de kindermode. De geraffineerde outfitcollectie met klassiek design en flatterende kleuren. Leuke sjaal van knuffelzacht breisel. Productdetails: Maat 1: 100 cm Maat 2: 110 cm Materiaal: 35% katoen, 35% viscose, 25% polyamide, 5% kasjmier Wasbaar tot 30° wasbaar, getest volgens Oeke-Tex Stardardard 100 (1)
      Steiff Boys Sjaal Met Pompons | Maat: 2
      • 04056178855283
      1
      deal
      34.95 EUR
    • Steiff Girls Sjaal, Bietenrood | Maat: Babymode (6 - 24 maanden)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151324221.jpg
      Steiff Steiff Girls Sjaal, Bietenrood | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Girls Sjaal, Bietenrood | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Girls Sjaal, Bietenrood | Maat: Babymode (6 - 24 maanden) Als het buiten oncomfortabel koud en winderig is, dient onze gebreide sjaal als warmteafleider. Eenvoudig te onderhouden katoenen breisel voor een heerlijk zacht draaggevoel. Fijne geribbelde uiteinden houden het accessoire perfect in vorm. Klassieke vlechtpatronen geven elke look een leuke retro touch. Helderrood verhoogt de zichtbaarheid en is zo populair dat trendbewuste vrouwelijke excursiegangers er wat langer mee willen reizen. Een pluizig Steiff teddybermotief begeleidt je kleintje naa... (1)
      Steiff Girls Sjaal, Bietenrood | Maat: Babymode (6 - 24 maanden)
      • 04059991114315
      1
      deal
      34.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Liu Jo DEFAULT
        • liu_jo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • 47 Brand (47_brand)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Agu (agu)
      • Ajax (ajax)
      • AllSaints (allsaints)
      • Anna Blue (anna_blue)
      • Anon (anon)
      • Apollo (apollo)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Assos (assos)
      • Avento (avento)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Beechfield (beechfield)
      • Benetton (benetton)
      • Beretta (beretta)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bomont (bomont)
      • Boodz (boodz)
      • Bos Bright Blue (bos_bright_blue)
      • BOSS (boss)
      • Bristol (bristol)
      • Bula (bula)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Chelsea (chelsea)
      • CHIAMAX (chiamax)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Columbia (columbia)
      • Commander (commander)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Ct (ct)
      • Cube (cube)
      • Cwi (cwi)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Daspartout (daspartout)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Doll (doll)
      • Dynafit (dynafit)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Ergotec (ergotec)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Falcon (falcon)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fraas (fraas)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Giordano (giordano)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Granny's Finest (granny_s_finest)
      • HAD (had)
      • HEMA (hema)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Kjus (kjus)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Knvb (knvb)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LIVERPOOL (liverpool)
      • Lorenay (lorenay)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Masterdis (masterdis)
      • Max Mara (max_mara)
      • Maximo (maximo)
      • Michaelis (michaelis)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moncler (moncler)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Napapijri (napapijri)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • No-excess (no_excess)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Opus (opus)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Peuterey (peuterey)
      • Playshoes (playshoes)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protest (protest)
      • Psv (psv)
      • Puma (puma)
      • Qoss (qoss)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Repeat (repeat)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sarlini (sarlini)
      • Scapino (scapino)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sinner (sinner)
      • Smithy's (smithy_s)
      • Starling (starling)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suitable (suitable)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Superrebel (superrebel)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom (tom)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tresanti (tresanti)
      • Tucano (tucano)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Warmies (warmies)
      • Woolpower (woolpower)
      • Yaya (yaya)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zusss (zusss)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Motief (motief):
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Hartjes (hartjes)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sport (sport)
      • Vormen (vormen)
      • Wafel (wafel)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be