x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Warmies sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Warmies Shawl sherpa beige
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148794049.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156132221.jpg
      Warmies Warmies Shawl sherpa beige Shawl sherpa beige Shawl sherpa beige Warmies Sjaal - Beige Warmte-therapie stimuleert de doorbloeding en ontspant despieren. Warmies is ideaal voor gebruik bij spierspanning, ter ontspanning en nasportactiviteiten. Ook zijn de wellness producten voor plaatselijkekoudebehandelingen te gebruiken door ze in een zak in de vriezerte koelen. De Warmies producten worden in Europa vervaardigd onderhoge kwaliteitseisen. Ze hebben de volgende veiligheidskeurmerkenen certificeringen: EN71-1/2/3 en CE.In een schone magnetron slechts 90 seco... (1)
      Warmies Shawl sherpa beige
      • 04260394910491
      • 14002
      4
      deal
      28.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Liu Jo DEFAULT
        • liu_jo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • 47 Brand (47_brand)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Agu (agu)
      • Ajax (ajax)
      • AllSaints (allsaints)
      • Anna Blue (anna_blue)
      • Anon (anon)
      • Apollo (apollo)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Assos (assos)
      • Avento (avento)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • BamBam (bambam)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Beechfield (beechfield)
      • Beretta (beretta)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Boodz (boodz)
      • Bos Bright Blue (bos_bright_blue)
      • BOSS (boss)
      • Bristol (bristol)
      • Bula (bula)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Chelsea (chelsea)
      • CHIAMAX (chiamax)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Commander (commander)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Ct (ct)
      • Cube (cube)
      • Cwi (cwi)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Daspartout (daspartout)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Doll (doll)
      • Dynafit (dynafit)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Ergotec (ergotec)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Falcon (falcon)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fraas (fraas)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Giordano (giordano)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Granny's Finest (granny_s_finest)
      • HAD (had)
      • HEMA (hema)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Kjus (kjus)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Knvb (knvb)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LIVERPOOL (liverpool)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lorenay (lorenay)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Masterdis (masterdis)
      • Max Mara (max_mara)
      • Maximo (maximo)
      • Michaelis (michaelis)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moncler (moncler)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Napapijri (napapijri)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • No-excess (no_excess)
      • Odlo (odlo)
      • Opus (opus)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • PAC (pac)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Peuterey (peuterey)
      • Playshoes (playshoes)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protest (protest)
      • Psv (psv)
      • Puma (puma)
      • Qoss (qoss)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Repeat (repeat)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sarlini (sarlini)
      • Scapino (scapino)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sinner (sinner)
      • Smithy's (smithy_s)
      • Starling (starling)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suitable (suitable)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Superrebel (superrebel)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom (tom)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tresanti (tresanti)
      • Tucano (tucano)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Warmies (warmies)
      • Witbaard (witbaard)
      • Woolpower (woolpower)
      • Yaya (yaya)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zusss (zusss)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Motief (motief):
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Hartjes (hartjes)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sport (sport)
      • Vormen (vormen)
      • Wafel (wafel)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be