x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Warmies sjaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Warmies Shawl Sherpa Beige Vol Per stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148794049.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156132221.jpg
      Warmies Warmies Shawl Sherpa Beige Vol Per stuk Shawl Sherpa Beige Vol Per stuk Shawl Sherpa Beige Vol Per stuk Warmies Sjaal - Beige Warmte-therapie stimuleert de doorbloeding en ontspant despieren. Warmies is ideaal voor gebruik bij spierspanning, ter ontspanning en nasportactiviteiten. Ook zijn de wellness producten voor plaatselijkekoudebehandelingen te gebruiken door ze in een zak in de vriezerte koelen. De Warmies producten worden in Europa vervaardigd onderhoge kwaliteitseisen. Ze hebben de volgende veiligheidskeurmerkenen certificeringen: EN71-1/2/3 en CE.In een schone magnetron slechts 90 seco... (1)
      Warmies Shawl Sherpa Beige Vol Per stuk
      • 04260394910491
      • 14002
      3
      good_buy
      deal
      21.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Liu Jo DEFAULT
        • liu_jo
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Becksöndergaard DEFAULT
        • beckso_ndergaard
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • !Solid (_solid)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • AllSaints (allsaints)
      • Barbour (barbour)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cartoon (cartoon)
      • Castelli (castelli)
      • Chillouts (chillouts)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Codello (codello)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Delicatelove (delicatelove)
      • Desigual (desigual)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eivy (eivy)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Esprit (esprit)
      • Essentiel Antwerp (essentiel_antwerp)
      • Eton (eton)
      • FELIPA (felipa)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fraas (fraas)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • HAD (had)
      • HEMA (hema)
      • Hollister (hollister)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Knvb (knvb)
      • Lassig (lassig)
      • Levi's (levi_s)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MAC (mac)
      • Maje (maje)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Max mara (max_mara)
      • Maze (maze)
      • Michaelis (michaelis)
      • Mister tee (mister_tee)
      • More & more (more_more)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Era (new_era)
      • No-excess (no_excess)
      • Numph (numph)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Only & Sons (only_sons)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Part two (part_two)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Profuomo (profuomo)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Repeat (repeat)
      • Replay (replay)
      • ROCKAMORA (rockamora)
      • Roxy (roxy)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandro (sandro)
      • Sanetta (sanetta)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Starling (starling)
      • Street One (street_one)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Swing (swing)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • UYN (uyn)
      • Warmies (warmies)
      • Woolpower (woolpower)
      • Zegna (zegna)
      • Zusss (zusss)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Vorm (vorm):
      • Rechthoek (rechthoek)
    • Type sjaal (type_sjaal):
      • Siersjaal (siersjaal)
      • Winter sjaal (winter_sjaal)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 138 cm (lengte_cm_138.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be