x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

K2 Disruption Sti | Maat 170

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews K2 Disruption Sti | Maat 170
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties K2 Disruption Sti | Maat 170
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
K2 Disruption Sti | Maat 170
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218140249.jpg?ts=1
K2 K2 Disruption Sti | Maat 170 Disruption Sti | Maat 170 Disruption Sti | Maat 170 Kort draaiende piste ski De K2 Disruption STi is een sportieve snel draaiende piste ski uit de nieuwe Disruption lijn van K2. Deze ski is verstevigd met hout, titanium en beschikt over het nieuwe demping systeem van K2 (Dark Matter Damping). Deze combinatie van hoogwaardige materialen en nieuwste technieken zorgt voor maximale grip, stabiliteit en precisie in elke bocht. Tot slot heeft deze K2 Disruption STi een korte radius, dit maakt deze ski zeer geschikt voor de kortere bochten. Ben jij opzoek naar een snel draaiende sportieve piste ski en beschik je over de nodige techniek? Kom dan snel deze K2 Disruption STi in een van onze filialen bezichtigen. (1)
  • 00886745082804
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
  • 539.00 770.00 EUR 1
    1
    • Duijvestein Winterstore Duijvestein Winterstore
      Kort draaiende piste ski De K2 Disruption STi is een sportieve snel draaiende piste ski uit de nieuwe Disruption lijn van K2. Deze ski is...
      539.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Line Sakana Freerideski 21/22 (Maat 174cm)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208842722.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205794570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225817969.jpg?ts=1
      Line Line Sakana Freerideski 21/22 (Maat 174cm) Sakana Freerideski 21/22 (Maat 174cm) Sakana Freerideski 21/22 (Maat 174cm) Compromisloze swallowtail poeder ski met uitzonderlijk drijfvermogen en uitstekende manoeuvreerbaarheid (1)
      Line Sakana Freerideski 21/22 (Maat 174cm)
      • 00886745912323
      1
      deal
    • Blizzard Bonafide 97 Freerideski 20/21 (Maat 171cm, Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164106780.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239461204.jpg?ts=1
      Blizzard Blizzard Bonafide 97 Freerideski 20/21 (Maat 171cm, Zwart) Bonafide 97 Freerideski 20/21 (Maat 171cm, Zwart) Bonafide 97 Freerideski 20/21 (Maat 171cm, Zwart) De Bonafide 97 is met zijn breedte een echte all-mountain ski. De ski is geïnspireerd op de racelijn en daardoor stijver dan een gemiddelde all-mountains ski. Of je nu naast of op de piste je bevindt scherp gesneden bochten zijn voor de Bonafide geen probleem. (1)
      Blizzard Bonafide 97 Freerideski 20/21 (Maat 171cm, Zwart)
      • 08050459780536
      2
      deal
    • SCOTT Scrapper 105 Freerideski 20/21 (Maat 183cm)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168859900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239441328.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Scrapper 105 Freerideski 20/21 (Maat 183cm) Scrapper 105 Freerideski 20/21 (Maat 183cm) Scrapper 105 Freerideski 20/21 (Maat 183cm) De Scott Scrapper 105 is een speelse en veelzijdige Freeride ski. Het is een lichtgewicht ski die stabiel is op snelheid, grip geeft wanneer je het nodig hebt maar vooral lekker wil knallen in off-piste terrein. De progessieve shape heeft een gezonde rocker in de neus, voorspanning in het midden en een prettige rise in de tail. Deze ski wil surfen, slippend skiën, carven en door de sneeuw beuken. Speels maar tevens capabel genoeg voor lastige omstandigheden. (1)
      SCOTT Scrapper 105 Freerideski 20/21 (Maat 183cm)
      • 07613368983224
      2
      deal
    • Blizzard Dames Black Pearl 97 Freerideski 20/21 (Maat 159CM, Rood)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164105913.jpg?ts=1
      Blizzard Blizzard Dames Black Pearl 97 Freerideski 20/21 (Maat 159CM, Rood) Dames Black Pearl 97 Freerideski 20/21 (Maat 159CM, Rood) Dames Black Pearl 97 Freerideski 20/21 (Maat 159CM, Rood) De Blizzard Black Pearl 97 is een veelzijdige freeride ski. Met een breedte van 97 mm is de ski zowel in de diepe als op harde sneeuw inzetbaar. Door de verfijnde houten kern met titanal en carbon versteviging is de Black Pearl 97 zeer stabiel en gedempt. (1)
      Blizzard Dames Black Pearl 97 Freerideski 20/21 (Maat 159CM, Rood)
      • 08050459781267
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 549.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 770.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 770.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 770.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 770.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 770.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 770.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 770.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 770.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 770.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be