x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapmatten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Abbey slaapmat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapmat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Abbey Luxe Campingbed XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156703722.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156704801.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153354720.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156704802.jpg
      Abbey Abbey Luxe Campingbed XL Luxe Campingbed XL Luxe Campingbed XL Met het Abbey Luxe Campingbed XL bent u zeker van een goede nachtrust tijdens uw camping bezoek. Met zijn 600D polyester doek en PVC coating is dit bed een aanrader voor iedere camping bezoeker. Doormiddel van zijn 3 versterkte kruispoten en een interne dwarsverbinding is het luxe bed erg stevig en kan hij een gewicht tot maximaal 120kg houden.\\nProducteigenschappen:600D polyester doek met PVC coatinggepolijst aluminium frameopvouwbaar met 3 versterkte kruispotenextra verstevigingen op cruci... (3)
      Abbey Luxe Campingbed XL
      • 08716404059248
      3
      good_buy
      58.94 EUR
    • Abbey draagtas voor campingbed 21CE
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153354297.jpg
      Abbey Abbey draagtas voor campingbed 21CE draagtas voor campingbed 21CE draagtas voor campingbed 21CE Dezedraagtas is een handig accessoire voor het luxe campingbed 21CE, doormiddel van deze draagtas kunt u uw bed eenvoudig meenemen. Ideaal voor een echte camping ganger!\\nProducteigenschappen:\\n\\nGeschikt voor een veldbed van:200 x 68 x 43 cm\\n\\nBeschikt over 2 handgrepen\\n\\nMateriaal:600D polyester Oxford\\n\\n (2)
      Abbey draagtas voor campingbed 21CE
      • 08716404280895
      2
      deal
      18.90 EUR
    • Abbey Lange stang voor Campingbed 21CE
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156704252.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153355786.jpg
      Abbey Abbey Lange stang voor Campingbed 21CE Lange stang voor Campingbed 21CE Lange stang voor Campingbed 21CE Abbey lange stang voor campingbed 21CE Is één van de stangen van jouw campingbed aan vervanging toe? Dan biedt dit product uitkomst! De stang is enkel geschikt voor Abbey Camp campingbed 21CE, er is geen garantie dat deze ook past op andere of oudere modellen. Specificaties: Geslacht: unisex Kleur: zilver Materiaal: aluminium Geschikt voor: Abbey Camp campingbed 21CE (200 x 68 x 43 cm) (1)
      Abbey Lange stang voor Campingbed 21CE
      • 08716404280925
      2
      deal
      18.90 EUR
    • Abbey Slaapmat Abbey Camp Zelfopblaasbaar 10 Marine Blauw Lime
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107927656.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107927657.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129691133.jpg
      Abbey Abbey Slaapmat Abbey Camp Zelfopblaasbaar 10 Marine Blauw Lime Slaapmat Abbey Camp Zelfopblaasbaar 10 Marine Blauw Lime Slaapmat Abbey Camp Zelfopblaasbaar 10 Marine Blauw Lime Matras zelfopblaasbaar 10 cm marine blauw limeKwaliteit182T polyester/PU gecoat, PU open cel foam aan buitenmateriaal verlijmd, gevulkaniseerde naden, koperen ventiel met rubberen ringModeldoor het ventiel los te draaien en de matras uit te rollen blaast deze zichzelf op, enorm handig en gemakkelijk voor iedereen die gaat kamperen/rondtrekken, het matras heeft een koperen ventiel voor een hogere duurzaamheidGewichtca. 3.2 kgAfmeting200 x 66 x 10 cmMerkAbbey Camp (1)
      Abbey Slaapmat Abbey Camp Zelfopblaasbaar 10 Marine Blauw Lime
      • 08716404285449
      • 667642
      1
      64.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Therm-A-Rest DEFAULT
        • therm_a_rest
      • Human Comfort DEFAULT
        • human_comfort
      • Exped DEFAULT
        • exped
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Therm-A-Rest (therm_a_rest)
      • Nomad (nomad)
      • Outwell (outwell)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • High Peak (high_peak)
      • Vaude (vaude)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Abbey (abbey)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Aquaforte (aquaforte)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Brunner (brunner)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Coppens (coppens)
      • Deryan (deryan)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Emma & noah (emma_noah)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Hannah (hannah)
      • Happy People (happy_people)
      • Highlander (highlander)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Klymit (klymit)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nemo (nemo)
      • Nordisk (nordisk)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wechsel (wechsel)
      • Yukatana (yukatana)
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Aantal Personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Inclusief Tas (inclusief_tas):
      • Inclusief Tas (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Hoogte Slaapmat (hoogte_cm):
      • < 5 cm (low)
      • 5 cm - 7.5 cm (medium)
      • > 7.5 cm (high)
    • Lengte Slaapmat (lengte_cm):
      • < 190 cm (low)
      • 190 cm - 200 cm (low_medium)
      • > 200 cm (high)
    • Breedte Slaapmat (breedte_cm):
      • 50 cm - 100 cm (medium)
      • > 100 cm (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Foam (foam)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be