x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapmatten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bestway slaapmat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapmat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Bestway Zelfopblazend Luchtbed Mondor - 180 X 50 X 2,5 cm - Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156378424.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156378641.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156378640.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156378642.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164521653.jpg
      Bestway Bestway Zelfopblazend Luchtbed Mondor - 180 X 50 X 2,5 cm - Groen Zelfopblazend Luchtbed Mondor - 180 X 50 X 2,5 cm - Groen Zelfopblazend Luchtbed Mondor - 180 X 50 X 2,5 cm - Groen Bestel Luchtbed Pavillo Zelfopblazend Mondor Junior online. Bekijk alle Luchtbedden van het merk Pavillo bij Etrias. (1)
      Bestway Zelfopblazend Luchtbed Mondor - 180 X 50 X 2,5 cm - Groen
      • 06942138922639
      • 68058
      4
      20.45 EUR
    • Bestway Zelfopblazend Luchtbed Mondor X1 (200x66x3cm)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115722444.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156378661.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156378452.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156378662.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113806206.jpg
      Bestway Bestway Zelfopblazend Luchtbed Mondor X1 (200x66x3cm) Zelfopblazend Luchtbed Mondor X1 (200x66x3cm) Zelfopblazend Luchtbed Mondor X1 (200x66x3cm) Zelfopblazend luchtbed / slaapmat van polyester met geïntegreerde foam kern. Simpel de mat uitrollen en klaar. De thermische kern biedt comfort en toch lichtgewicht en gemakkelijk mee te nemen. In draagzak. Kleur grijs. Afmeting: 200x66x3cm Product informatie: - Afmeting: 200cm lang x 66cm breed x 3cm dik - Materiaal: T190 Polyester met geïntegreerde foam kern - Geschikt voor volwassenen - Kleur: Grijs - Lichtgewicht - Gewicht: ca. 1,1KG - Inclusief handige draagtas - Merk: Bestway / Pavillo (1)
      Bestway Zelfopblazend Luchtbed Mondor X1 (200x66x3cm)
      • 06942138922615
      • 68056
      1
      39.99 EUR
    • Bestway Campbase Slaapmat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156378534.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156378666.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156378667.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156378665.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90162705.jpg
      Bestway Bestway Campbase Slaapmat Campbase Slaapmat Campbase Slaapmat Campbase Slaapmat (1)
      Bestway Campbase Slaapmat
      • 06942138922660
      • 68061
      1
      15.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Therm-A-Rest DEFAULT
        • therm_a_rest
      • Human Comfort DEFAULT
        • human_comfort
      • Exped DEFAULT
        • exped
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Therm-A-Rest (therm_a_rest)
      • Nomad (nomad)
      • Outwell (outwell)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • High Peak (high_peak)
      • Vaude (vaude)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Abbey (abbey)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Aquaforte (aquaforte)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Brunner (brunner)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Coppens (coppens)
      • Deryan (deryan)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Emma & noah (emma_noah)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Hannah (hannah)
      • Happy People (happy_people)
      • Highlander (highlander)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Klymit (klymit)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nemo (nemo)
      • Nordisk (nordisk)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wechsel (wechsel)
      • Yukatana (yukatana)
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Aantal Personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Inclusief Tas (inclusief_tas):
      • Inclusief Tas (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Hoogte Slaapmat (hoogte_cm):
      • < 5 cm (low)
      • 5 cm - 7.5 cm (medium)
      • > 7.5 cm (high)
    • Lengte Slaapmat (lengte_cm):
      • < 190 cm (low)
      • 190 cm - 200 cm (low_medium)
      • > 200 cm (high)
    • Breedte Slaapmat (breedte_cm):
      • 50 cm - 100 cm (medium)
      • > 100 cm (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Foam (foam)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be