x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapmatten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Big Agnes slaapmat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapmat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Big Agnes MAT THIRD DEGREE FOAM 20X72 REGULAR
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174548507.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129571979.jpg
      Big Agnes Big Agnes MAT THIRD DEGREE FOAM 20X72 REGULAR MAT THIRD DEGREE FOAM 20X72 REGULAR MAT THIRD DEGREE FOAM 20X72 REGULAR De Third Degree Foam Pad van Big Agnes is met 340 gram de perfecte toevoeging aan elke ultralichte kampeeruitrusting. Op zichzelf is de mat voldoende isolerend voor gebruik tot ver in de herfst, maar je kunt er ook een andere mat mee opwaarderen tot 4 seizoenen. Of gebruik hem om op te zitten tijdens een pauze van je hike of een evenement. Met 11 millimeter dikte is de mat verrassend comfortabel. (1)
      Big Agnes MAT THIRD DEGREE FOAM 20X72 REGULAR
      • 00841487119010
      1
      deal
      44.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Therm-A-Rest DEFAULT
        • therm_a_rest
      • Exped DEFAULT
        • exped
      • Human Comfort DEFAULT
        • human_comfort
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Therm-A-Rest (therm_a_rest)
      • Nomad (nomad)
      • Outwell (outwell)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • High Peak (high_peak)
      • Vaude (vaude)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Abbey (abbey)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Aquaforte (aquaforte)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Brunner (brunner)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Coppens (coppens)
      • Deryan (deryan)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Emma & noah (emma_noah)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Hannah (hannah)
      • Happy People (happy_people)
      • Highlander (highlander)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Klymit (klymit)
      • Lowland (lowland)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nemo (nemo)
      • Nordisk (nordisk)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wechsel (wechsel)
      • Yukatana (yukatana)
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Aantal Personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
    • Inclusief Tas (inclusief_tas):
      • Inclusief Tas (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Hoogte Slaapmat (hoogte_cm):
      • < 5 cm (low)
      • 5 cm - 7.5 cm (medium)
      • > 7.5 cm (high)
    • Lengte Slaapmat (lengte_cm):
      • < 190 cm (low)
      • 190 cm - 200 cm (low_medium)
      • > 200 cm (high)
    • Breedte Slaapmat (breedte_cm):
      • 50 cm - 100 cm (medium)
      • > 100 cm (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be