x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapmatten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Campz slaapmat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapmat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Campz Slaapmat Dubbellaags 180x50cm, black 2021 Slaapmatten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126496339.jpg
      Campz Campz Slaapmat Dubbellaags 180x50cm, black 2021 Slaapmatten Slaapmat Dubbellaags 180x50cm, black 2021 Slaapmatten Slaapmat Dubbellaags 180x50cm, black 2021 Slaapmatten Model: Schuimstof mat; Type: Standaard; Schuim soort: PE-schuim; Dikte: 10 mm; Mat dikte: Light; Lengte (cm): 180 cm; Breedte (cm): 50 cm; Functie: Oprolbaar (1)
      Campz Slaapmat Dubbellaags 180x50cm, black 2021 Slaapmatten
      • 04052406177660
      2
      14.98 EUR
    • Campz Comfort Trekking Mat Light 9,0, dark green 2021 Slaapmatten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142090452.jpg
      Campz Campz Comfort Trekking Mat Light 9,0, dark green 2021 Slaapmatten Comfort Trekking Mat Light 9,0, dark green 2021 Slaapmatten Comfort Trekking Mat Light 9,0, dark green 2021 Slaapmatten Model: luchtmatras; Type: Comfort; Buiten materiaal: 100% nylon; Laag buiten: Thermoplastisch Polyurethaan; Dikte: 90 mm; Mat dikte: Light; Verpakkingsgrootte (cm): 31 x 11; Gewicht: 1088 g; Lengte (cm): 195 cm; Breedte (cm): 66 cm; Functie: Vouwbaar, Oprolbaar, Inclusief verpakkings- & transportzak; Aanvullende gegevens: 20D nylon, TPU coating, terugslagventiel, combineerbaar met CAMPZ pompzak (1)
      Campz Comfort Trekking Mat Light 9,0, dark green 2021 Slaapmatten
      • 04052406261376
      1
      deal
      64.98 EUR
    • Campz Trekking Mat Ultralight Mummy 6.0, green 2021 Luchtmatrassen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/87895461.jpg
      Campz Campz Trekking Mat Ultralight Mummy 6.0, green 2021 Luchtmatrassen Trekking Mat Ultralight Mummy 6.0, green 2021 Luchtmatrassen Trekking Mat Ultralight Mummy 6.0, green 2021 Luchtmatrassen Model: luchtmatras; Type: extra licht; Buiten materiaal: 100% nylon; Laag buiten: Thermoplastisch Polyurethaan; Dikte: 60 mm; Mat dikte: Light; Verpakkingsgrootte (cm): 30 x 10; Gewicht: 440 g; Lengte (cm): 185 cm; Breedte (cm): 50 cm; Functie: Vouwbaar, Oprolbaar, Inclusief verpakkings- & transportzak; Aanvullende gegevens: 20D nylon, TPU coating, terugslagventiel, combineerbaar met CAMPZ pompzak (1)
      Campz Trekking Mat Ultralight Mummy 6.0, green 2021 Luchtmatrassen
      • 04052406210398
      1
      deal
      59.98 EUR
    • Campz Trekking Mat Ultralight Rechthoekig 6,0, dark green 2021 Luchtmatrassen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165931585.jpg
      Campz Campz Trekking Mat Ultralight Rechthoekig 6,0, dark green 2021 Luchtmatrassen Trekking Mat Ultralight Rechthoekig 6,0, dark green 2021 Luchtmatrassen Trekking Mat Ultralight Rechthoekig 6,0, dark green 2021 Luchtmatrassen Model: luchtmatras; Type: extra licht; Buiten materiaal: 100% nylon; Laag buiten: Thermoplastisch Polyurethaan; Dikte: 60 mm; Mat dikte: Light; Verpakkingsgrootte (cm): 27 x 10; Gewicht: 457 g; Lengte (cm): 183 cm; Breedte (cm): 56 cm; Functie: Vouwbaar, Oprolbaar, Inclusief verpakkings- & transportzak; Aanvullende gegevens: 380T 20D Nylon Ripstop vierkant, TPU-gecoat, TPU terugslagventiel, inclusief pompzak (1)
      Campz Trekking Mat Ultralight Rechthoekig 6,0, dark green 2021 Luchtmatrassen
      • 04052406307098
      1
      deal
      54.98 EUR
    • Campz Comfort Mat L 5.0, black 2021 Slaapmatten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125142172.jpg
      Campz Campz Comfort Mat L 5.0, black 2021 Slaapmatten Comfort Mat L 5.0, black 2021 Slaapmatten Comfort Mat L 5.0, black 2021 Slaapmatten Model: luchtmatras; Type: Comfort; Zelf opblazend: ja; Buiten materiaal: 100 % polyester; Dikte: 50 mm; Mat dikte: Standaard; Verpakkingsgrootte (cm): 69 x 16; Gewicht: 2100 g; Lengte (cm): 200 cm; Breedte (cm): 66 cm; Functie: Zelfopblazend, Oprolbaar, Inclusief verpakkings- & transportzak; Aanvullende gegevens: zeer hoogwaardig, robuust materiaal, inclusief reparatieset, Inclusief verpakkings rubbers (1)
      Campz Comfort Mat L 5.0, black 2021 Slaapmatten
      • 04052406252411
      1
      deal
      44.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Therm-A-Rest DEFAULT
        • therm_a_rest
      • Human Comfort DEFAULT
        • human_comfort
      • Exped DEFAULT
        • exped
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Therm-A-Rest (therm_a_rest)
      • Nomad (nomad)
      • Outwell (outwell)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • High Peak (high_peak)
      • Vaude (vaude)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Abbey (abbey)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Aquaforte (aquaforte)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Brunner (brunner)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Coppens (coppens)
      • Deryan (deryan)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Emma & noah (emma_noah)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Hannah (hannah)
      • Happy People (happy_people)
      • Highlander (highlander)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Klymit (klymit)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nemo (nemo)
      • Nordisk (nordisk)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wechsel (wechsel)
      • Yukatana (yukatana)
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Aantal Personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Inclusief Tas (inclusief_tas):
      • Inclusief Tas (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Hoogte Slaapmat (hoogte_cm):
      • < 5 cm (low)
      • 5 cm - 7.5 cm (medium)
      • > 7.5 cm (high)
    • Lengte Slaapmat (lengte_cm):
      • < 190 cm (low)
      • 190 cm - 200 cm (low_medium)
      • > 200 cm (high)
    • Breedte Slaapmat (breedte_cm):
      • 50 cm - 100 cm (medium)
      • > 100 cm (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Foam (foam)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be