x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapmatten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dutch Mountains slaapmat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapmat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Dutch Mountains Slaapmat Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156233802.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157109206.jpg
      Dutch Mountains Dutch Mountains Slaapmat Black Slaapmat Black Slaapmat Black Heerlijk licht, compact op te bergen, supermakkelijk in gebruik en heel erg sterk: maak kennis met de nieuwe 2020 Stratus zelfopblazende slaapmat van Dutch Mountains®. Waar ons Cumulus XL model met 6.5 cm dikte staat voor maximaal comfort, biedt de nieuwe Stratus juist een slimme compacte en extra lichte oplossing. Ideaal voor wie graag kampeert, de natuur in trekt, motortochtjes maakt of regelmatig logeert.Licht en compact mee te nemen: tegelijk toch erg comfortabel! De nieuwe 2020 Stratus w... (1)
      Dutch Mountains Slaapmat Black
      • 08717253111897
      2
      29.95 EUR
    • Dutch Mountains Zelfopblaasbare mat XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159310367.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122795333.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122795335.jpg
      Dutch Mountains Dutch Mountains Zelfopblaasbare mat XL Zelfopblaasbare mat XL Zelfopblaasbare mat XL Maximaal slaapcomfort en gebruiksgemak gaan hand in hand met de vernieuwde 2020 Cumulus zelfopblazende slaapmat van Dutch Mountains®. Met een dikte van liefst 6.5 cm biedt de XL Cumulus een fantastische isolerende waarde en alle slaapcomfort die je een logee (of natuurlijk jezelf!) van harte gunt. De nieuwe Cumulus wordt geleverd inclusief ruime opberghoes en elastische banden. Zo simpel werkt deze fraaie zelfopblazende slaapmat: Zelfopblazende slaapmatten blazen zichzelf na het opendraaien v... (1)
      Dutch Mountains Zelfopblaasbare mat XL
      • 08717253112122
      1
      39.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Therm-A-Rest DEFAULT
        • therm_a_rest
      • Human Comfort DEFAULT
        • human_comfort
      • Exped DEFAULT
        • exped
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Therm-A-Rest (therm_a_rest)
      • Nomad (nomad)
      • Outwell (outwell)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • High Peak (high_peak)
      • Vaude (vaude)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Abbey (abbey)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Aquaforte (aquaforte)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Brunner (brunner)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Coppens (coppens)
      • Deryan (deryan)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Emma & noah (emma_noah)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Hannah (hannah)
      • Happy People (happy_people)
      • Highlander (highlander)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Klymit (klymit)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nemo (nemo)
      • Nordisk (nordisk)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wechsel (wechsel)
      • Yukatana (yukatana)
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Aantal Personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Inclusief Tas (inclusief_tas):
      • Inclusief Tas (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Hoogte Slaapmat (hoogte_cm):
      • < 5 cm (low)
      • 5 cm - 7.5 cm (medium)
      • > 7.5 cm (high)
    • Lengte Slaapmat (lengte_cm):
      • < 190 cm (low)
      • 190 cm - 200 cm (low_medium)
      • > 200 cm (high)
    • Breedte Slaapmat (breedte_cm):
      • 50 cm - 100 cm (medium)
      • > 100 cm (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Foam (foam)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be