x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapmatten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ferrino slaapmat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapmat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Ferrino Slaapmat Nap Single Foam 180 X 55 Cm Zilver/zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133475705.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157200914.jpg
      Ferrino Ferrino Slaapmat Nap Single Foam 180 X 55 Cm Zilver/zwart Slaapmat Nap Single Foam 180 X 55 Cm Zilver/zwart Slaapmat Nap Single Foam 180 X 55 Cm Zilver/zwart Ferrino Nap Single slaapmat Het Nap Single matras in polyethyleen gaasschuim met gesloten cellen voor een optimale isolatie. Het heeft reliëf, gealuminiseerde en reflecterende bovenkant en onderkant bedekt met antisliprubberfilm. Specificaties: Kleur: zilver, zwart Geslacht: unisex Materiaal: foam Afmetingen: 180 x 55 x 1 cm (LxBxD) Gewicht: 370 gram (1)
      Ferrino Slaapmat Nap Single Foam 180 X 55 Cm Zilver/zwart
      • 08014044887307
      3
      deal
      31.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Therm-A-Rest DEFAULT
        • therm_a_rest
      • Exped DEFAULT
        • exped
      • Human Comfort DEFAULT
        • human_comfort
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Therm-A-Rest (therm_a_rest)
      • Nomad (nomad)
      • Outwell (outwell)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • High Peak (high_peak)
      • Vaude (vaude)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Abbey (abbey)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Aquaforte (aquaforte)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Brunner (brunner)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Coppens (coppens)
      • Deryan (deryan)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Emma & noah (emma_noah)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Hannah (hannah)
      • Happy People (happy_people)
      • Highlander (highlander)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Klymit (klymit)
      • Lowland (lowland)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nemo (nemo)
      • Nordisk (nordisk)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wechsel (wechsel)
      • Yukatana (yukatana)
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Aantal Personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
    • Inclusief Tas (inclusief_tas):
      • Inclusief Tas (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Hoogte Slaapmat (hoogte_cm):
      • < 5 cm (low)
      • 5 cm - 7.5 cm (medium)
      • > 7.5 cm (high)
    • Lengte Slaapmat (lengte_cm):
      • < 190 cm (low)
      • 190 cm - 200 cm (low_medium)
      • > 200 cm (high)
    • Breedte Slaapmat (breedte_cm):
      • 50 cm - 100 cm (medium)
      • > 100 cm (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be