x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapmatten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Grand Canyon slaapmat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapmat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Grand Canyon Hancock 7.5 XW Zelfopblaasbare Mat, american beauty 2021 Luchtmatrassen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176678478.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156239894.jpg
      Grand Canyon Grand Canyon Hancock 7.5 XW Zelfopblaasbare Mat, american beauty 2021 Luchtmatrassen Hancock 7.5 XW Zelfopblaasbare Mat, american beauty 2021 Luchtmatrassen Hancock 7.5 XW Zelfopblaasbare Mat, american beauty 2021 Luchtmatrassen Hancock 7,5 dubbel: zelfopblazende isolatiemat, afmetingen 198 x 130 x 7,5 cm, verpakkingsmaat Ø25 x 68 cm, gewicht 4550 g, warmte-isolatie tot -27 °C bodemtemperatuur (R-waarde: 6,5). Materiaal bovenkant: 75D micro geborsteld polyester, materiaal onderzijde: 75D non-sliding polyester, vulling: PU-schuim (16 kg/m³). Verkrijgbaar in 198 x 76 cm en in de dubbele breedte de matten zijn comfortabele bedden voor onderweg voor één of twee personen comfortschuim met een dikte van 7,5 cm bijna n... (1)
      Grand Canyon Hancock 7.5 XW Zelfopblaasbare Mat, american beauty 2021 Luchtmatrassen
      • 05703384084905
      • 05703384084912
      2
      75.90 EUR
    • Grand Canyon Hancock 10.0 XW Self-Inflating Mat, american beauty 2021 Luchtmatrassen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156242396.jpg
      Grand Canyon Grand Canyon Hancock 10.0 XW Self-Inflating Mat, american beauty 2021 Luchtmatrassen Hancock 10.0 XW Self-Inflating Mat, american beauty 2021 Luchtmatrassen Hancock 10.0 XW Self-Inflating Mat, american beauty 2021 Luchtmatrassen 75D Micro geborsteld polyester. PU-lichtschuim. Gewicht 3890 g 198 x 76 x 10 cm. (1)
      Grand Canyon Hancock 10.0 XW Self-Inflating Mat, american beauty 2021 Luchtmatrassen
      • 05703384084936
      2
      85.90 EUR
    • Grand Canyon Hancock 7.5 XW Zelfopblaasbare Mat, botanical garden 2021 Luchtmatrassen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163839618.jpg
      Grand Canyon Grand Canyon Hancock 7.5 XW Zelfopblaasbare Mat, botanical garden 2021 Luchtmatrassen Hancock 7.5 XW Zelfopblaasbare Mat, botanical garden 2021 Luchtmatrassen Hancock 7.5 XW Zelfopblaasbare Mat, botanical garden 2021 Luchtmatrassen Model: Thermisch luchtmatras; Type: Comfort; Zelf opblazend: ja; Bovenkant: 100 % polyester; Onderkant: 100 % polyester; Schuim soort: 100 % polyurethaan; Dikte: 75 mm; Mat dikte: Comfort; Verpakkingsgrootte (cm): 78 x 18; Gewicht: 2750 g; Lengte (cm): 198 cm; Breedte (cm): 76 cm; R-waarde: 6.5; Minimale temperatuur: -27 °C; Functie: Vouwbaar; Aanvullende gegevens: Buitenmateriaal: 75D Micro geborsteld polyester, Subshell weefsel: 75D Niet-glijdend Polyester, Voering: PU-comfortschuim, 16 kg/... (1)
      Grand Canyon Hancock 7.5 XW Zelfopblaasbare Mat, botanical garden 2021 Luchtmatrassen
      • 05703384084899
      2
      deal
      99.99 EUR
    • Grand Canyon Cruise XW Slaapmat - Hoogte 10 cm - Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131703172.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122789824.jpg
      Grand Canyon Grand Canyon Cruise XW Slaapmat - Hoogte 10 cm - Blauw Cruise XW Slaapmat - Hoogte 10 cm - Blauw Cruise XW Slaapmat - Hoogte 10 cm - Blauw Model: Thermisch luchtmatras; Type: Extra breed; Zelf opblazend: ja; Schuim soort: polyurethaan schuim; Buiten materiaal: 100 % polyester; Dikte: 100 mm; Mat dikte: Standaard; Verpakkingsgrootte (cm): 69 x 19; Gewicht: 2800 g; Lengte (cm): 198 cm; Breedte (cm): 76 cm; Functie: Zelfopblazend, Inclusief verpakkings- & transportzak, Vouwbaar; Aanvullende gegevens: antislip onderkant, ruw gemaakt oppervlak voor meer comfort, reparatie kit (1)
      Grand Canyon Cruise XW Slaapmat - Hoogte 10 cm - Blauw
      • 05703384026554
      1
      deal
      124.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Therm-A-Rest DEFAULT
        • therm_a_rest
      • Human Comfort DEFAULT
        • human_comfort
      • Exped DEFAULT
        • exped
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Therm-A-Rest (therm_a_rest)
      • Nomad (nomad)
      • Outwell (outwell)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • High Peak (high_peak)
      • Vaude (vaude)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Abbey (abbey)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Aquaforte (aquaforte)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Brunner (brunner)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Coppens (coppens)
      • Deryan (deryan)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Emma & noah (emma_noah)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Hannah (hannah)
      • Happy People (happy_people)
      • Highlander (highlander)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Klymit (klymit)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nemo (nemo)
      • Nordisk (nordisk)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wechsel (wechsel)
      • Yukatana (yukatana)
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Aantal Personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Inclusief Tas (inclusief_tas):
      • Inclusief Tas (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Hoogte Slaapmat (hoogte_cm):
      • < 5 cm (low)
      • 5 cm - 7.5 cm (medium)
      • > 7.5 cm (high)
    • Lengte Slaapmat (lengte_cm):
      • < 190 cm (low)
      • 190 cm - 200 cm (low_medium)
      • > 200 cm (high)
    • Breedte Slaapmat (breedte_cm):
      • 50 cm - 100 cm (medium)
      • > 100 cm (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Foam (foam)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be