x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapmatten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lowland slaapmat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapmat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Lowland slaapmat Explorer 198 x 66 cm polyurethaan groen 3 delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158533841.jpg
      Lowland Lowland slaapmat Explorer 198 x 66 cm polyurethaan groen 3 delig slaapmat Explorer 198 x 66 cm polyurethaan groen 3 delig slaapmat Explorer 198 x 66 cm polyurethaan groen 3 delig Een comfortabele nachtrust in de buitenlucht Ben jij een échte avontuurlijke kampeerder die het liefst overnacht in de buitenlucht of in je tent? Dan mag de Lowland Outdoor Explorer slaapmat zeker niet ontbreken! Een goede nachtrust zorgt voor een goede voortzetting van je reis. Deze slaapmat biedt elke kampeerder een comfortabele nachtrust. Het heeft een opvallend design en is makkelijk mee te nemen. Bescherming en comfort Deze slaapmat van Lowland Outdoor weegt slechts 985 gram en is na 20 ... (1)
      Lowland slaapmat Explorer 198 x 66 cm polyurethaan groen 3 delig
      • 08718627782729
      2
      69.90 EUR
    • Lowland Insulated Double V
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162296867.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131160177.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147418676.jpg
      Lowland Lowland Insulated Double V Insulated Double V Insulated Double V Klymit Insulated Double V slaapmat Ga jij op avontuur met je backpack voor outdooractiviteiten, maar ben je zoekende naar een comfortabele, geïsoleerde slaapmat? De Double V is een slaapmat geschikt voor twee personen en is van allerlei gemakken voorzien. De mat is snel en makkelijk op te vouwen tot een klein doosje (30 x 18 cm) zodat je hem meeneemt zonder enige moeite. Het gepatenteerde V-vormige ontwerp biedt ondersteuning en comfort, ongeacht hoe je slaapt op je zij, buik of rug. De belan... (1)
      Lowland Insulated Double V
      • 00846647003741
      1
      deal
      264.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Therm-A-Rest DEFAULT
        • therm_a_rest
      • Exped DEFAULT
        • exped
      • Human Comfort DEFAULT
        • human_comfort
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Therm-A-Rest (therm_a_rest)
      • Nomad (nomad)
      • Outwell (outwell)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • High Peak (high_peak)
      • Vaude (vaude)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Abbey (abbey)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Aquaforte (aquaforte)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Brunner (brunner)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Coppens (coppens)
      • Deryan (deryan)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Emma & noah (emma_noah)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Hannah (hannah)
      • Happy People (happy_people)
      • Highlander (highlander)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Klymit (klymit)
      • Lowland (lowland)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nemo (nemo)
      • Nordisk (nordisk)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wechsel (wechsel)
      • Yukatana (yukatana)
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Aantal Personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
    • Inclusief Tas (inclusief_tas):
      • Inclusief Tas (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Hoogte Slaapmat (hoogte_cm):
      • < 5 cm (low)
      • 5 cm - 7.5 cm (medium)
      • > 7.5 cm (high)
    • Lengte Slaapmat (lengte_cm):
      • < 190 cm (low)
      • 190 cm - 200 cm (low_medium)
      • > 200 cm (high)
    • Breedte Slaapmat (breedte_cm):
      • 50 cm - 100 cm (medium)
      • > 100 cm (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be