x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapmatten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vrijbuiter Outdoor slaapmat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapmat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Vrijbuiter Outdoor SI-MAT SOLANO 7 205*63*7 DARK BLUE
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174548333.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159452211.jpg
      Vrijbuiter Outdoor Vrijbuiter Outdoor SI-MAT SOLANO 7 205*63*7 DARK BLUE SI-MAT SOLANO 7 205*63*7 DARK BLUE SI-MAT SOLANO 7 205*63*7 DARK BLUE De Solano 7 is een fijne allround slaapmat van Vrijbuiter Outdoor. Deze zelfopblazende mat is supersterk, compact op te rollen en heeft een zachte toplaag. De schuimvulling van de Solano verdeelt je lichaamsgewicht optimaal over de mat. (1)
      Vrijbuiter Outdoor SI-MAT SOLANO 7 205*63*7 DARK BLUE
      • 07777100436628
      1
      69.99 EUR
    • Vrijbuiter Outdoor SI-MAT SOLANO 5 205*63*5 DARK BLUE
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174550693.jpg
      Vrijbuiter Outdoor Vrijbuiter Outdoor SI-MAT SOLANO 5 205*63*5 DARK BLUE SI-MAT SOLANO 5 205*63*5 DARK BLUE SI-MAT SOLANO 5 205*63*5 DARK BLUE De Solano 5 is een lichtgewicht slaapmat van Vrijbuiter Outdoor. Hij weegt slechts 2,5kg en is compact op te rollen. Toch zul je versteld zijn hoe lekker je op deze mat slaapt. De Solano heeft een fijne schuimvulling die zich volledig naar je lichaam vormt. (1)
      Vrijbuiter Outdoor SI-MAT SOLANO 5 205*63*5 DARK BLUE
      • 07777100436611
      1
      54.94 EUR
    • Vrijbuiter Outdoor AIS 4
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174547546.jpg
      Vrijbuiter Outdoor Vrijbuiter Outdoor AIS 4 AIS 4 AIS 4 De Ais 4 van Vrijbuiter Outdoor is de ideale slaapmat om bij je te hebben tijdens korte kampeervakanties of als je veel onderweg bent deze zomer. Hij is licht, compact én comfortabel! (1)
      Vrijbuiter Outdoor AIS 4
      • 08719743180369
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Therm-A-Rest DEFAULT
        • therm_a_rest
      • Human Comfort DEFAULT
        • human_comfort
      • Exped DEFAULT
        • exped
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Therm-A-Rest (therm_a_rest)
      • Nomad (nomad)
      • Outwell (outwell)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • High Peak (high_peak)
      • Vaude (vaude)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Abbey (abbey)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Aquaforte (aquaforte)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Blokker (blokker)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Coppens (coppens)
      • Deryan (deryan)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Emma & noah (emma_noah)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Hannah (hannah)
      • Happy People (happy_people)
      • Highlander (highlander)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Husky (husky)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • Intex (intex)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Klymit (klymit)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nemo (nemo)
      • Nordisk (nordisk)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wechsel (wechsel)
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Aantal Personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Inclusief Tas (inclusief_tas):
      • Inclusief Tas (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Hoogte Slaapmat (hoogte_cm):
      • < 5 cm (low)
      • 5 cm - 7.5 cm (medium)
      • > 7.5 cm (high)
    • Lengte Slaapmat (lengte_cm):
      • < 190 cm (low)
      • 190 cm - 200 cm (low_medium)
      • > 200 cm (high)
    • Breedte Slaapmat (breedte_cm):
      • 50 cm - 100 cm (medium)
      • > 100 cm (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Foam (foam)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be