x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapmatten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Yukatana slaapmat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapmat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Yukatana Goodsleep 3 slaapmat luchtmatras 3cm dik zelfopblazend groen/grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179053498.jpg
      Yukatana Yukatana Goodsleep 3 slaapmat luchtmatras 3cm dik zelfopblazend groen/grijs Goodsleep 3 slaapmat luchtmatras 3cm dik zelfopblazend groen/grijs Goodsleep 3 slaapmat luchtmatras 3cm dik zelfopblazend groen/grijs 3 cm dikke slaapmat voor hoog comfort, zichzelf opblazend en uitrolbaar, kleine verpakkingsgrootte van 63x14 cm (1)
      Yukatana Goodsleep 3 slaapmat luchtmatras 3cm dik zelfopblazend groen/grijs
      • 04260435915546
      1
      21.99 EUR
    • Yukatana Gooddream 3 slaapmat luchtbed 3cm dik zelfopblaasbaar rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106582695.jpg
      Yukatana Yukatana Gooddream 3 slaapmat luchtbed 3cm dik zelfopblaasbaar rood Gooddream 3 slaapmat luchtbed 3cm dik zelfopblaasbaar rood Gooddream 3 slaapmat luchtbed 3cm dik zelfopblaasbaar rood 3 cm dikke slaapmat voor groot ligcomfort, zelfopblaasbaar en uitrolbaar, geringe verpakkingsgrootte van 51 x 14 cm (1)
      Yukatana Gooddream 3 slaapmat luchtbed 3cm dik zelfopblaasbaar rood
      • 04260395868500
      1
      28.99 EUR
    • Yukatana Gooddream 10 slaapmat luchtbed 10cm dik zelfopblaasbaar rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157569919.jpg
      Yukatana Yukatana Gooddream 10 slaapmat luchtbed 10cm dik zelfopblaasbaar rood Gooddream 10 slaapmat luchtbed 10cm dik zelfopblaasbaar rood Gooddream 10 slaapmat luchtbed 10cm dik zelfopblaasbaar rood 10 cm dikke slaapmat voor groot ligcomfort, zelfopblaasbaar en uitrolbaar, geringe verpakkingsgrootte van 51 x 17 cm (1)
      Yukatana Gooddream 10 slaapmat luchtbed 10cm dik zelfopblaasbaar rood
      • 04260395868531
      1
      42.99 EUR
    • Yukatana Gooddream 7 slaapmat luchtbed 7cm dik zelfopblaasbaar rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157571215.jpg
      Yukatana Yukatana Gooddream 7 slaapmat luchtbed 7cm dik zelfopblaasbaar rood Gooddream 7 slaapmat luchtbed 7cm dik zelfopblaasbaar rood Gooddream 7 slaapmat luchtbed 7cm dik zelfopblaasbaar rood 7 cm dikke slaapmat voor groot ligcomfort, zelfopblaasbaar en uitrolbaar, geringe verpakkingsgrootte van 51 x 15 cm (1)
      Yukatana Gooddream 7 slaapmat luchtbed 7cm dik zelfopblaasbaar rood
      • 04260395868524
      1
      31.99 EUR
    • Yukatana Goodrest 7 slaapmat luchtbed 7cm dik zelfopblaasbaar rood-grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157571210.jpg
      Yukatana Yukatana Goodrest 7 slaapmat luchtbed 7cm dik zelfopblaasbaar rood-grijs Goodrest 7 slaapmat luchtbed 7cm dik zelfopblaasbaar rood-grijs Goodrest 7 slaapmat luchtbed 7cm dik zelfopblaasbaar rood-grijs 7cm dikke slaapmat voor groot ligcomfort, zelfopblaasbaar en uitrolbaar, geringe verpakkingsgrootte van 51 x 15 cm (1)
      Yukatana Goodrest 7 slaapmat luchtbed 7cm dik zelfopblaasbaar rood-grijs
      • 04260395868487
      1
      33.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Therm-A-Rest DEFAULT
        • therm_a_rest
      • Human Comfort DEFAULT
        • human_comfort
      • Exped DEFAULT
        • exped
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Therm-A-Rest (therm_a_rest)
      • Nomad (nomad)
      • Outwell (outwell)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • High Peak (high_peak)
      • Vaude (vaude)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Abbey (abbey)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Aquaforte (aquaforte)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Brunner (brunner)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Coppens (coppens)
      • Deryan (deryan)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Emma & noah (emma_noah)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Hannah (hannah)
      • Happy People (happy_people)
      • Highlander (highlander)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • JR Gear (jr_gear)
      • Klymit (klymit)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nemo (nemo)
      • Nordisk (nordisk)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wechsel (wechsel)
      • Yukatana (yukatana)
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Aantal Personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Inclusief Tas (inclusief_tas):
      • Inclusief Tas (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Hoogte Slaapmat (hoogte_cm):
      • < 5 cm (low)
      • 5 cm - 7.5 cm (medium)
      • > 7.5 cm (high)
    • Lengte Slaapmat (lengte_cm):
      • < 190 cm (low)
      • 190 cm - 200 cm (low_medium)
      • > 200 cm (high)
    • Breedte Slaapmat (breedte_cm):
      • 50 cm - 100 cm (medium)
      • > 100 cm (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Foam (foam)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be