x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Basic Nature slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Basic Nature gemengd weefsel Slaapzak isolatie mummievormig rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169573289.jpg?ts=1
      Basic Nature Basic Nature gemengd weefsel Slaapzak isolatie mummievormig rood gemengd weefsel Slaapzak isolatie mummievormig rood gemengd weefsel Slaapzak isolatie mummievormig rood Verhoogt het temperatuurbereik en beschermt tegen zweet en vuil. De slaapzak blijft schoon, hoeft niet te worden gewassen en gaat dus veel langer mee Kan ook alleen als hostelslaapzak of indoor of als lichte deken in de zomer enz. worden gebruikt. Sleuven aan één kant (voor betere toegang) en met opbergtas Gemengd weefsel 65% polyester / 35% katoen 230 x 77 / 50 cm, 320 g (1)
      Basic Nature gemengd weefsel Slaapzak isolatie mummievormig rood
      • 04021504210296
      2
      18.92 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Jollein DEFAULT
        • jollein
      • Little Dutch DEFAULT
        • little_dutch
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Vaude (vaude)
      • Nomad (nomad)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sierra Designs (sierra_designs)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Active Leisure (active_leisure)
      • Alvi (alvi)
      • Arva (arva)
      • BABYJEM (babyjem)
      • Barts (barts)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Basis (basis)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bergstop (bergstop)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Blokker (blokker)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Childhome (childhome)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cstore (cstore)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Eagles Nest Outfitters (eagles_nest_outfitters)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eno (eno)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Faith (faith)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fostex (fostex)
      • FOX (fox)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Hannah (hannah)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Peak (high_peak)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Husky (husky)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jollein (jollein)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lief! (lief_)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Littlelife (littlelife)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • Meyco (meyco)
      • MFH (mfh)
      • Millet (millet)
      • Monzana (monzana)
      • Moose (moose)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MSR (msr)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nemo Equipment (nemo_equipment)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Puckababy (puckababy)
      • Rab (rab)
      • Readybed (readybed)
      • Red castle (red_castle)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • Rotring (rotring)
      • Salewa (salewa)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Sol (sol)
      • Soul (soul)
      • Springos (springos)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Strict Leather (strict_leather)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trespass (trespass)
      • Trixie (trixie)
      • Vango (vango)
      • VXL (vxl)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • XQ Max (xq_max)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -25 °C (temperatuur_min__1)
      • -25 °C - -15 °C (temperatuur_min__2)
      • -15 °C - -8 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -8 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 195 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 195 cm - 210 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 210 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • CLEAR_SIGNS_OF_USE (clear_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be