x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Slimme Verlichtingen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    AEG Slimme Verlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Slimme Verlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • AEG LED plafondlamp Bailando - licht en sound
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146396242.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136143041.jpg
      AEG AEG LED plafondlamp Bailando - licht en sound LED plafondlamp Bailando - licht en sound LED plafondlamp Bailando - licht en sound AEG LED plafondlamp Bailando - verlichting en sound in één Met de LED plafondlamp Bailando van AEG is zowel variabele verlichting als excellent geluid mogelijk. De LED plafondlamp is voorzien van warm witte LED's die inschakelen door het gebruik van de meegeleverde infrarood afstandsbediening en ook kunnen worden gedimd. In de afdekking uit kwaliteitsvolle PMMA (een kunststof) werd een Bluetooth luidspreker geïntegreerd. De armatuur is via Bluetooth verbonden met de smartphone. Zodra beide aa... (1)
      AEG LED plafondlamp Bailando - licht en sound
      • 04004353221354
      1
      214.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Osram DEFAULT
        • osram
      • Innr DEFAULT
        • innr
    • Merk (brand):
      • Philips (philips)
      • Osram (osram)
      • Innr (innr)
      • Trust (trust)
      • AEG (aeg)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Brilliant (brilliant)
      • Briloner (briloner)
      • Calex (calex)
      • Devolo (devolo)
      • Eglo (eglo)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Globo (globo)
      • Hama (hama)
      • JEDI (jedi)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • LIFX (lifx)
      • LINDBY (lindby)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • MASIERO (masiero)
      • MiPow (mipow)
      • Moree (moree)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Snoerboer (snoerboer)
      • Steinel (steinel)
      • TRIO (trio)
      • Twinkly (twinkly)
      • Wiz (wiz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 55 (budget)
      • € 55 - € 85 (price_55_85)
      • € 85 - € 140 (price_85_140)
      • ≥ € 140 (price_140)
    • Type armatuur (type_lamp):
      • LED (led)
    • Fitting (fitting):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • GU10 (gu10)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Alexa (alexa)
      • Apple HomeKit (apple_homekit)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Homey (homey)
      • IFTTT (ifttt)
      • Microsoft Cortana (microsoft_cortana)
      • Weave (Nest) (weave_nest_)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 1 (aantal_lampen_1.0)
      • 2 (aantal_lampen_2.0)
      • 3 (aantal_lampen_3.0)
      • 4 (aantal_lampen_4.0)
      • 5 (aantal_lampen_5.0)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Energieklasse product (energieklasse_product):
      • A (a)
      • A++ (a_)
    • Hoeveelheid licht (luminous_flux):
      • < 250 lm (luminous_flux_250)
      • 250 lm - 565 lm (luminous_flux_250_570)
      • 565 lm - 1095 lm (luminous_flux_570_1100)
      • ≥ 1095 lm (luminous_flux_1100)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Rood (rood)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Levensduur lamp (in uren) (levensduur_lamp):
      • 15 Uren (levensduur_lamp_15.0)
      • 20 Uren (levensduur_lamp_20.0)
      • 25 Uren (levensduur_lamp_25.0)
      • 30 Uren (levensduur_lamp_30.0)
      • 15000 Uren (levensduur_lamp_15000.0)
      • 20000 Uren (levensduur_lamp_20000.0)
      • 25000 Uren (levensduur_lamp_25000.0)
      • 30000 Uren (levensduur_lamp_30000.0)
    • Lichtkleur (light_colour):
      • Kleur (kleur)
      • Koud wit (koud_wit)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Opties slimme verlichting (opties_slimme_verlichting):
      • Bestuurbaar via app (bestuurbaar_via_app)
      • Muziekintegratie (muziekintegratie)
      • Op afstand instelbaar (op_afstand_instelbaar)
      • Sociale berichtgeving (sociale_berichtgeving)
      • Timer & Wekker (timer_wekker)
      • TV integratie (tv_integratie)
    • Productfamilie (family):
      • Philips Hue (philips_hue)
      • Philips hue Personal Wireless Lighting (philips_hue_personal_wireless_lighting)
    • Lampen (group):
      • Philips Hue Outdoor (philips_hue_outdoor)
      • Philips Hue White Ambiance (philips_hue_white_ambiance)
      • Philips myLiving (philips_myliving)
      • Philips Plafondverlichting (philips_plafondverlichting)
      • Philips Starterpack (philips_starterpack)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be