x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

AWOX SKPL-9W-E27 Ledlamp Bluetooth + Dimmer

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews AWOX SKPL-9W-E27 Ledlamp Bluetooth + Dimmer
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties AWOX SKPL-9W-E27 Ledlamp Bluetooth + Dimmer
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
AWOX SKPL-9W-E27 Ledlamp Bluetooth + Dimmer
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/99641893.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/177577213.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/90576997.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/114015249.jpg
AWOX AWOX SKPL-9W-E27 Ledlamp Bluetooth + Dimmer SKPL-9W-E27 Ledlamp Bluetooth + Dimmer SKPL-9W-E27 Ledlamp Bluetooth + Dimmer AwoX SmartKIT - SmartLIGHT 9W LED Lamp E27 met SmartPEBBLE - Bluetooth - Kleur (1)
  • 03760118940779
  • 4790701
1
  • Algemene kenmerken
    • Fitting: E27
  • 24.89 24.89 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      AwoX SmartKIT - SmartLIGHT 9W LED Lamp E27 met SmartPEBBLE - Bluetooth - Kleur24.89, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Ledvance WiFi Planon LED paneel CCT 60x30cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184908882.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209034023.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211159829.jpg
      Ledvance Ledvance WiFi Planon LED paneel CCT 60x30cm WiFi Planon LED paneel CCT 60x30cm WiFi Planon LED paneel CCT 60x30cm Rechthoekig Planon LED-opbouwpaneel met Tunable White en LEDVANCE SMART+ WiFi-technologie De Planon LED plafondarmatuur is ontworpen als een vlak, rechthoekig en wit paneel met aluminium frame en matte PMMA diffuser. Het wordt gebruikt voor functionele en slimme algemene en taakverlichting met regelbare helderheid en kleurtemperatuur. Het wordt bediend via een app of stemcommando. Dankzij de LEDVANCE SMART+ WiFi-technologie vindt de integratie via tablet/smartphone rechtstreeks plaats via het... (1)
      Ledvance WiFi Planon LED paneel CCT 60x30cm
      • 04058075484412
      1
    • Ledvance WiFi Orbis Kite 3.000-6.500K 51cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184960027.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210094752.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211153240.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209603354.jpg
      Ledvance Ledvance WiFi Orbis Kite 3.000-6.500K 51cm WiFi Orbis Kite 3.000-6.500K 51cm WiFi Orbis Kite 3.000-6.500K 51cm Orbis Kite LED plafondlamp met LEDVANCE SMART+ WiFi technologie en Tunable White Met haar brede ringvorm die een glinsterend centrum omsluit, heeft de LED plafondlamp een decoratieve en moderne uitstraling. Door het ontwerp en de witte PMMA-kunststof kan het licht gelijkmatig naar alle kanten schijnen. De plafondlamp kan worden gedimd en de kleurtemperatuur kan worden geregeld via een app of stemcommando. Dankzij de LEDVANCE SMART+ WiFi-technologie vindt de koppeling met de tablet/smartphone ... (1)
      Ledvance WiFi Orbis Kite 3.000-6.500K 51cm
      • 04058075486348
      1
    • LINDBY Smart LED hanglamp Morrigan, App-aangedr
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210000406.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210000410.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210000409.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229170882.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227121715.jpg
      LINDBY LINDBY Smart LED hanglamp Morrigan, App-aangedr Smart LED hanglamp Morrigan, App-aangedr Smart LED hanglamp Morrigan, App-aangedr Drie-vlamige LED-hanglamp Morrigan met witte glazen bollen en RGB-lampen, bedienbaar via App Morrigan is een aantrekkelijke hanglamp voor de eethoek die huiselijk licht creëert dankzij de glazen bollen en ook voor een kleurrijk spektakel kan zorgen met de RGB LED-lampen. De lampen worden bediend via een app (Tuya), die u op uw smartphone installeert en van daaruit gebruikt om de verschillende functies te regelen. De bijgeleverde lampen kunnen een warm wit licht produceren dat geschikt is voor... (1)
      LINDBY Smart LED hanglamp Morrigan, App-aangedr
      • 04251096562699
      2
      deal
    • Philips White GU10 Bluetooth Duo Pack
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148641804.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186051343.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208154074.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150021147.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202599631.jpg
      Philips Philips White GU10 Bluetooth Duo Pack White GU10 Bluetooth Duo Pack White GU10 Bluetooth Duo Pack Geniet van aangenaam, zacht warmwit licht in huis met twee dimbare slimme LED-spots met GU10-fitting. (1)
      Philips White GU10 Bluetooth Duo Pack
      • 08718699629311
      • 6332501
      • 929001953502
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 24.89
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 24.89
    • teamvergelijk@vergelijk.be