x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

AWOX SSL-C361E Ledstrip verlengstuk 1 meter Bluetooth

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews AWOX SSL-C361E Ledstrip verlengstuk 1 meter Bluetooth
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties AWOX SSL-C361E Ledstrip verlengstuk 1 meter Bluetooth
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
AWOX SSL-C361E Ledstrip verlengstuk 1 meter Bluetooth
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165067075.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/103938406.jpg
AWOX AWOX SSL-C361E Ledstrip verlengstuk 1 meter Bluetooth SSL-C361E Ledstrip verlengstuk 1 meter Bluetooth SSL-C361E Ledstrip verlengstuk 1 meter Bluetooth 1 m lange band met energiebesparende leds van 12 W 600 lumen. Flexibel, klevend en om de 12,5 cm op maat te snijden. Kleur-, intensiteit en temperatuur van de witte lichttinten instelbaar (3200 tot 6500 °K). Energie-efficiëntieklasse A+, levensduur 20000 u. Voeding niet inbegrepen (SSL-C362C). (1)
  • 03760118940908
  • 4790636
3
  • Design
    • Kleur: Nude, Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • 14.48 25.80 EUR 3
    3
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      1 m lange band met energiebesparende leds van 12 W 600 lumen. Flexibel, klevend en om de 12,5 cm op maat te snijden. Kleur-, intensiteit...14.48, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      1 m lange band met energiebesparende leds van 12 W 600 lumen. Flexibel, klevend en om de 12,5 cm op maat te snijden. Kleur-, intensiteit...19.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Lampen24.be Lampen24.be
      5.0 (1)
      1 meter verlenging van de AwoX SmartLIGHT LED-strip Met behulp van deze verlenging kan de basisstrip AwoX SmartLIGHT LED strip met elk 1 ...25.80, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Calex LED filament globe 12,5 cm E27 4 W 320 Lm dimbaar goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147161145.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132934922.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219384833.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183937939.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144546591.jpg
      Calex Calex LED filament globe 12,5 cm E27 4 W 320 Lm dimbaar goud LED filament globe 12,5 cm E27 4 W 320 Lm dimbaar goud LED filament globe 12,5 cm E27 4 W 320 Lm dimbaar goud E27 LED filamentlamp globe, 320 lumen- Wil jij jouw huis opfleuren met een luxe LED globelamp met een brede fitting? Deze lamp heeft een goudkleurige coating en een prachtig zichtbaar filament. Dit model is dimbaar en heeft een vermogen van 4 watt. Deze zuinige LED lamp geeft extra warm wit licht met een lichtsterkte van 320 lumen.Dimbare globelamp met E27 fittingDeze globelamp heeft een prachtig gedraaid filament en een glanzende goudkleurige coating. Dit model heeft een lichtsterkte van 320... (1)
      Calex LED filament globe 12,5 cm E27 4 W 320 Lm dimbaar goud
      • 08712879135753
      • 551152
      1
    • Q-SMART-HOME Matteo - regelbare LED wandlamp met afstandsb
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180611977.jpg
      Q-SMART-HOME Q-SMART-HOME Matteo - regelbare LED wandlamp met afstandsb Matteo - regelbare LED wandlamp met afstandsb Matteo - regelbare LED wandlamp met afstandsb Matteo - een LED wandlamp voor flexibele verlichting, regelbaar Met twee tot ong. 300° draaibare lichtelementen, de in het bereik van warm wit (2.700 K) tot universeel wit (5.000 K) selecteerbare lichtkleur en de traploze dimbaarheid is de LED wandlamp Matteo een heel flexibele lichtbron, die geschikt is voor gebruik in elke ruimte. De bediening gebeurt comfortabel via een meegeleverde, programmeerbare draadloze afstandsbediening (inc. batterijen), met een bereik van ong. 50 meter. Ook voor i... (1)
      Q-SMART-HOME Matteo - regelbare LED wandlamp met afstandsb
      • 04012248293577
      1
      deal
    • TRIO WiZ Oscar LED plafondlamp 30x30cm, zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182664691.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171839581.jpg
      TRIO TRIO WiZ Oscar LED plafondlamp 30x30cm, zwart WiZ Oscar LED plafondlamp 30x30cm, zwart WiZ Oscar LED plafondlamp 30x30cm, zwart Moderne kubus - LED plafondlamp Oscar met afstandsbediening, app-bedienbaar De LED plafondlamp Oscar is opgebouwd uit drie kubussen, die zijn voorzien van slim aanstuurbare LED's. Zo zorgen ze voor een gelijkmatige, niet-verblindende en effectieve verlichting van gangen, woonkamers of andere woonruimtes. Niet alleen het ontwerp is modern en jong, maar ook de functionaliteit. Oscar kan worden bediend en gedimd met een geschikte afstandsbediening, app of stemassistent. Functies/Compatibiliteit:... (1)
      TRIO WiZ Oscar LED plafondlamp 30x30cm, zwart
      • 04017807469196
      1
      deal
    • TRIO WiZ Adriana LED wandlamp, mat zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171839657.jpg
      TRIO TRIO WiZ Adriana LED wandlamp, mat zwart WiZ Adriana LED wandlamp, mat zwart WiZ Adriana LED wandlamp, mat zwart Bedienbaar met afstandsbediening en app - WiZ LED-wandlamp Adriana De Adriana LED-wandlamp, een modern op en neer licht, zorgt voor een effectieve verlichting in de leefruimte. Het is praktisch, functioneel en vooral stijlvol. Het moderne design wordt hier perfect aangevuld met de innovatieve WiZ-technologie, die het mogelijk maakt om het licht te sturen via een app of een stemassistent. Kenmerken/compatibiliteit: - Bedienbaar met de bijgeleverde WiZ infrarood afstandsbediening. - bestuurbaar... (1)
      TRIO WiZ Adriana LED wandlamp, mat zwart
      • 04017807464641
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 14.48
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 14.48
    • teamvergelijk@vergelijk.be