x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Slimme Verlichtingen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Devolo Slimme Verlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Slimme Verlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Devolo Home Control Wall Switch
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133141233.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99639956.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115716723.jpg
      Devolo Devolo Home Control Wall Switch Home Control Wall Switch Home Control Wall Switch (1)
      Devolo Home Control Wall Switch
      • 04250059696006
      • 9600
      2
      49.27 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Osram DEFAULT
        • osram
      • Innr DEFAULT
        • innr
    • Merk (brand):
      • Philips (philips)
      • Osram (osram)
      • Innr (innr)
      • Trust (trust)
      • AEG (aeg)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Brilliant (brilliant)
      • Briloner (briloner)
      • Calex (calex)
      • Devolo (devolo)
      • Eglo (eglo)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Globo (globo)
      • Google (google)
      • Hama (hama)
      • IDual (idual)
      • JEDI (jedi)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • LIFX (lifx)
      • LINDBY (lindby)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • MASIERO (masiero)
      • MiPow (mipow)
      • Moree (moree)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Snoerboer (snoerboer)
      • Steinel (steinel)
      • TRIO (trio)
      • Twinkly (twinkly)
      • Wiz (wiz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 50 (budget)
      • € 50 - € 85 (price_50_85)
      • € 85 - € 140 (price_85_140)
      • ≥ € 140 (price_140)
    • Type armatuur (type_lamp):
      • LED (led)
    • Fitting (fitting):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • GU10 (gu10)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Alexa (alexa)
      • Apple HomeKit (apple_homekit)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Homey (homey)
      • IFTTT (ifttt)
      • Microsoft Cortana (microsoft_cortana)
      • Weave (Nest) (weave_nest_)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 1 (aantal_lampen_1.0)
      • 2 (aantal_lampen_2.0)
      • 3 (aantal_lampen_3.0)
      • 4 (aantal_lampen_4.0)
      • 5 (aantal_lampen_5.0)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Energieklasse product (energieklasse_product):
      • A (a)
      • A++ (a_)
    • Hoeveelheid licht (luminous_flux):
      • < 250 lm (luminous_flux_250)
      • 250 lm - 530 lm (luminous_flux_250_530)
      • 530 lm - 1095 lm (luminous_flux_530_1100)
      • ≥ 1095 lm (luminous_flux_1100)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Rood (rood)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Levensduur lamp (in uren) (levensduur_lamp):
      • 15 Uren (levensduur_lamp_15.0)
      • 20 Uren (levensduur_lamp_20.0)
      • 25 Uren (levensduur_lamp_25.0)
      • 30 Uren (levensduur_lamp_30.0)
      • 15000 Uren (levensduur_lamp_15000.0)
      • 20000 Uren (levensduur_lamp_20000.0)
      • 25000 Uren (levensduur_lamp_25000.0)
      • 30000 Uren (levensduur_lamp_30000.0)
    • Lichtkleur (light_colour):
      • Kleur (kleur)
      • Koud wit (koud_wit)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Opties slimme verlichting (opties_slimme_verlichting):
      • Bestuurbaar via app (bestuurbaar_via_app)
      • Muziekintegratie (muziekintegratie)
      • Op afstand instelbaar (op_afstand_instelbaar)
      • Sociale berichtgeving (sociale_berichtgeving)
      • Timer & Wekker (timer_wekker)
      • TV integratie (tv_integratie)
    • Productfamilie (family):
      • Philips Hue (philips_hue)
      • Philips hue Personal Wireless Lighting (philips_hue_personal_wireless_lighting)
    • Lampen (group):
      • Philips Hue Outdoor (philips_hue_outdoor)
      • Philips Hue White Ambiance (philips_hue_white_ambiance)
      • Philips myLiving (philips_myliving)
      • Philips Plafondverlichting (philips_plafondverlichting)
      • Philips Starterpack (philips_starterpack)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be