x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Calex LED filament globe 9,5 cm E27 4 W 320 Lm dimbaar goud

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Calex LED filament globe 9,5 cm E27 4 W 320 Lm dimbaar goud
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Calex LED filament globe 9,5 cm E27 4 W 320 Lm dimbaar goud
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Calex LED filament globe 9,5 cm E27 4 W 320 Lm dimbaar goud
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/172867894.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/141966295.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/132934924.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167358251.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212676699.jpg
Calex Calex LED filament globe 9,5 cm E27 4 W 320 Lm dimbaar goud LED filament globe 9,5 cm E27 4 W 320 Lm dimbaar goud LED filament globe 9,5 cm E27 4 W 320 Lm dimbaar goud E27 LED filamentlamp globe, 320 lumen- Geef jouw huis een warme sfeer met deze goudkleurige globelamp. De strak vormgegeven filamenten zien er modern en stijlvol uit. Dit model is dimbaar en heeft een vermogen van 4 watt. Deze zuinige LED lamp geeft extra warm wit licht met een lichtsterkte van 320 lumen.Dimbare globelamp met E27 fittingDeze globelamp heeft een prachtig gedraaid filament en een glanzende goudkleurige coating. Dit model heeft een lichtsterkte van 320 lumen en verspreidt daarme... (1)
  • 08712879135739
  • 551154
4
  • Technische details
    • Aantal lampen: 1
    • Dimbaar: Ja
    • Energieklasse product: A+
    • Kleurtemperatuur: 2300 °K
    • Vermogen: 4 Watt
  • Algemene kenmerken
    • Fitting: E27
    • Doorsnede (mm): 95 mm
  • Design
    • Kleur: Goud, Transparant, Multi, Wit
    • Materiaal: Glas
  • Kleur
    • Light colour: Multi
  • Gewicht en omvang
    • Diepte: 9.5 cm
    • Hoogte: 14 cm
    • IP-certificering: IP20
    • Opties slimme verlichting: Dimbaar
  • 15.03 37.90 EUR 4
    4
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Calex Dimbare LED Lamp - Globe - Goldline - E27 - Small15.03, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Kabelshop Kabelshop
      E27 LED filamentlamp globe, 320 lumen- Geef jouw huis een warme sfeer met deze goudkleurige globelamp. De strak vormgegeven filamenten zi...15.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vandenheuvelverlichting Vandenheuvelverlichting
      Populaire goldline serie van Calex. Prachtige lichtbron voor de open armaturen van Ztahl by Dijkos.20.49, 1-2mnd (offer_sdt_2_months)
      1
    • Mdliving Mdliving
      It's about Romi LED37.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Ledvance WiFi Planon LED paneel CCT 60x30cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184908882.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209034023.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211159829.jpg
      Ledvance Ledvance WiFi Planon LED paneel CCT 60x30cm WiFi Planon LED paneel CCT 60x30cm WiFi Planon LED paneel CCT 60x30cm Rechthoekig Planon LED-opbouwpaneel met Tunable White en LEDVANCE SMART+ WiFi-technologie De Planon LED plafondarmatuur is ontworpen als een vlak, rechthoekig en wit paneel met aluminium frame en matte PMMA diffuser. Het wordt gebruikt voor functionele en slimme algemene en taakverlichting met regelbare helderheid en kleurtemperatuur. Het wordt bediend via een app of stemcommando. Dankzij de LEDVANCE SMART+ WiFi-technologie vindt de integratie via tablet/smartphone rechtstreeks plaats via het... (1)
      Ledvance WiFi Planon LED paneel CCT 60x30cm
      • 04058075484412
      1
    • Ledvance WiFi Orbis Kite 3.000-6.500K 51cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184960027.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210094752.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211153240.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209603354.jpg
      Ledvance Ledvance WiFi Orbis Kite 3.000-6.500K 51cm WiFi Orbis Kite 3.000-6.500K 51cm WiFi Orbis Kite 3.000-6.500K 51cm Orbis Kite LED plafondlamp met LEDVANCE SMART+ WiFi technologie en Tunable White Met haar brede ringvorm die een glinsterend centrum omsluit, heeft de LED plafondlamp een decoratieve en moderne uitstraling. Door het ontwerp en de witte PMMA-kunststof kan het licht gelijkmatig naar alle kanten schijnen. De plafondlamp kan worden gedimd en de kleurtemperatuur kan worden geregeld via een app of stemcommando. Dankzij de LEDVANCE SMART+ WiFi-technologie vindt de koppeling met de tablet/smartphone ... (1)
      Ledvance WiFi Orbis Kite 3.000-6.500K 51cm
      • 04058075486348
      1
    • Arcchio Finn Plafondlamp Smart Home Ø40 White - Arcchio
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227121352.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209573026.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209573045.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209573040.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209573036.jpg
      Arcchio Arcchio Finn Plafondlamp Smart Home Ø40 White - Arcchio Finn Plafondlamp Smart Home Ø40 White - Arcchio Finn Plafondlamp Smart Home Ø40 White - Arcchio (1)
      Arcchio Finn Plafondlamp Smart Home Ø40 White - Arcchio
      • 04251096563955
      1
      deal
    • Karman Cupido LED balklamp 149cm app-besturing
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182992160.jpg
      Karman Karman Cupido LED balklamp 149cm app-besturing Cupido LED balklamp 149cm app-besturing Cupido LED balklamp 149cm app-besturing LED staaf pendelarmatuur Cupido - direct en indirect licht afzonderlijk regelbaar met afstandsbediening De Italiaanse premium verlichtingsfabrikant Karman combineert een gerichte verlichtingsfunctie met een onafhankelijk design en dit onderliggende concept. Dat is ook het geval met deze pendelarmatuur, die een functioneel georiënteerde basis biedt en decoratief kan worden uitgebreid met opzetkappen (zie accessoires) en voltooid volgens het bijbedoeling van zijn schepper Matteo Ugolini. Het re... (1)
      Karman Cupido LED balklamp 149cm app-besturing
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 14.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 14.50
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 14.50
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 14.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 14.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 14.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 15.03
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 15.03
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 15.03
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 15.03
    • teamvergelijk@vergelijk.be