x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Slimme Verlichtingen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Konstsmide Slimme Verlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Slimme Verlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Konstsmide Ledsnoer 100x wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147260022.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145613949.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149476007.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147792263.jpg
      Konstsmide Konstsmide Ledsnoer 100x wit Ledsnoer 100x wit Ledsnoer 100x wit Maar liefst 100 kleine heldere lampjes zorgen voor een extra warmwit licht. Met dit micro LED lichtsnoer haalt u de zo gewenste kerstsfeer in huis. De extra warmwitte verlichting houdt in dat de lichtkleur amberkleurig is, een iets meer oranjetint naast warmwit licht. Het lichtsnoer blinkt uit in gebruiksvriendelijkheid door het enkele snoer waar de lampjes aan verwerkt zijn. Met een aansluitsnoer van maar liefst 3 meter heeft u voldoende werkruimte om op afstand van een stopcontact een gewen... (1)
      Konstsmide Ledsnoer 100x wit
      • 07318306354820
      • 3758299
      2
      28.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Osram DEFAULT
        • osram
      • Innr DEFAULT
        • innr
    • Merk (brand):
      • Philips (philips)
      • Osram (osram)
      • Innr (innr)
      • Trust (trust)
      • AEG (aeg)
      • AWOX (awox)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Brilliant (brilliant)
      • Briloner (briloner)
      • Calex (calex)
      • Devolo (devolo)
      • Eglo (eglo)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Globo (globo)
      • Hama (hama)
      • IDual (idual)
      • JEDI (jedi)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Ledvance (ledvance)
      • LIFX (lifx)
      • LINDBY (lindby)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • MASIERO (masiero)
      • MiPow (mipow)
      • Moree (moree)
      • Müller (mu_ller)
      • Müller-Licht (mu_ller_licht)
      • Nanoleaf (nanoleaf)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Profile (profile)
      • SLV (slv)
      • Snoerboer (snoerboer)
      • Steinel (steinel)
      • TP-LINK (tp_link)
      • TRIO (trio)
      • Twinkly (twinkly)
      • Wiz (wiz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 80 (price_45_80)
      • € 80 - € 140 (price_80_140)
      • ≥ € 140 (price_140)
    • Type armatuur (type_lamp):
      • LED (led)
    • Fitting (fitting):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • GU10 (gu10)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Alexa (alexa)
      • Apple HomeKit (apple_homekit)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Homey (homey)
      • IFTTT (ifttt)
      • Microsoft Cortana (microsoft_cortana)
      • Weave (Nest) (weave_nest_)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 1 (aantal_lampen_1.0)
      • 2 (aantal_lampen_2.0)
      • 3 (aantal_lampen_3.0)
      • 4 (aantal_lampen_4.0)
      • 5 (aantal_lampen_5.0)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Energieklasse product (energieklasse_product):
      • A (a)
      • A+ (a_)
      • A++ Energiezuinig (a_energiezuinig)
    • Hoeveelheid licht (luminous_flux):
      • < 250 lm (luminous_flux_250)
      • 250 lm - 470 lm (luminous_flux_250_470)
      • 470 lm - 810 lm (luminous_flux_470_810)
      • ≥ 810 lm (luminous_flux_810)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Rood (rood)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Levensduur lamp (in uren) (levensduur_lamp):
      • 2 Uren (levensduur_lamp_2.0)
      • 15 Uren (levensduur_lamp_15.0)
      • 20 Uren (levensduur_lamp_20.0)
      • 25 Uren (levensduur_lamp_25.0)
      • 30 Uren (levensduur_lamp_30.0)
      • 15000 Uren (levensduur_lamp_15000.0)
      • 20000 Uren (levensduur_lamp_20000.0)
      • 25000 Uren (levensduur_lamp_25000.0)
      • 30000 Uren (levensduur_lamp_30000.0)
    • Lichtkleur (light_colour):
      • Kleur (kleur)
      • Koud wit (koud_wit)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Opties slimme verlichting (opties_slimme_verlichting):
      • Bestuurbaar via app (bestuurbaar_via_app)
      • Muziekintegratie (muziekintegratie)
      • Op afstand instelbaar (op_afstand_instelbaar)
      • Sociale berichtgeving (sociale_berichtgeving)
      • Timer & Wekker (timer_wekker)
      • TV integratie (tv_integratie)
    • Productfamilie (family):
      • Philips Ambiance (philips_ambiance)
      • Philips Hue (philips_hue)
    • Lampen (group):
      • Philips Hue Outdoor (philips_hue_outdoor)
      • Philips myLiving (philips_myliving)
      • Philips Plafondverlichting (philips_plafondverlichting)
      • Philips Starterpack (philips_starterpack)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be