x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

LIFX Mini Color&White Wi-Fi Light Bulb E27 - 4 Pack

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews LIFX Mini Color&White Wi-Fi Light Bulb E27 - 4 Pack
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties LIFX Mini Color&White Wi-Fi Light Bulb E27 - 4 Pack
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
LIFX Mini Color&White Wi-Fi Light Bulb E27 - 4 Pack
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165070535.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/174861351.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/125484528.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158267217.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158267216.jpg
LIFX LIFX Mini Color&White Wi-Fi Light Bulb E27 - 4 Pack Mini Color&White Wi-Fi Light Bulb E27 - 4 Pack Mini Color&White Wi-Fi Light Bulb E27 - 4 Pack Kleurrijke verlichting zonder lastige installatie. De LIFX Mini Wifi Lamp E27 Multicolor 4-pack is direct klaar voor gebruik en heeft geen extra bridge nodig. Je kunt de verlichting op elk moment slim regelen met de app of je stem om een gezellige sfeer of een ander warm licht in te schakelen. De voordelen van de LIFX Mini Colour Wifi Lamp E27 Multicolor in één oogopslag: 16 miljoen dimbare kleuren Spraakbesturing Geen bridge en hub nodig Compatibel met andere smart home fabrikanten (1)
  • 09347403001007
  • HB4L3A19MC08E27
  • 9347403001007
  • 5710297
2
  • Algemene kenmerken
    • Type Lamp: Slimme Lamp
    • Fitting: E27
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Energieklasse product: A+
    • Dimbaar met afstandsbediening: Ja
    • Op afstand te bedienen: Ja
    • Type stroombron: AC
    • Van kleur veranderend: Ja
  • Design
    • Kleur: Wit
  • Kleur
    • Light colour: Multi
  • Software
    • Compatibele besturingssystemen: Android, iOS, Windows 10
  • 156.21 184.99 EUR 2
    2
    • Tink.be Tink.be
      Kleurrijke verlichting zonder lastige installatie. De LIFX Mini Wifi Lamp E27 Multicolor 4-pack is direct klaar voor gebruik en heeft gee...156.21, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Beaumotica Beaumotica
      Breng iedere ruimte tot leven. Transformeer jouw huis met prachtig en sfeervol licht in wel 16 miljoen verschillende kleuren. Meng creati...
      164.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Philips Being plafondlamp White Ambiance Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206225278.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202807959.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202807958.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210087808.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205892906.jpg
      Philips Philips Being plafondlamp White Ambiance Zwart Being plafondlamp White Ambiance Zwart Being plafondlamp White Ambiance Zwart Geniet van een subtiele gloed met de zwarte Philips Hue White ambiance Being plafondlamp. Dunne aluminium cirkels schijnen warm- tot koelwit licht in drie richtingen. Je bedient de Being draadloos met de meegeleverde Hue dimmer switch of Hue app. Wanneer je deze plafondlamp verbindt met de Hue Bridge ontgrendel je alle slimme functies. (1)
      Philips Being plafondlamp White Ambiance Zwart
      • 08718696175187
      • 08719514341135
      • 915005913601
      • 929003055101
      • 6935849
      • 3261030P6
      • 8719514341135
      • 8718696175187
      9
    • Lutec Scop - inbouwspot - Lutec Connect - Ø 84 x 64 cm, inbouwmaat Ø 75 cm - 4,7W LED incl. - dimfunctie en instelbare lichtkleur via app - RGB+W - geborsteld nikkel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210532836.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211670438.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226713615.jpg
      Lutec Lutec Scop - inbouwspot - Lutec Connect - Ø 84 x 64 cm, inbouwmaat Ø 75 cm - 4,7W LED incl. - dimfunctie en instelbare lichtkleur via app - RGB+W - geborsteld nikkel Scop - inbouwspot - Lutec Connect - Ø 84 x 64 cm, inbouwmaat Ø 75 cm - 4,7W LED incl. - dimfunctie en instelbare lichtkleur via app - RGB+W - geborsteld nikkel Scop - inbouwspot - Lutec Connect - Ø 84 x 64 cm, inbouwmaat Ø 75 cm - 4,7W LED incl. - dimfunctie en instelbare lichtkleur via app - RGB+W - geborsteld nikkel LUTEC Connect SCOP - Inbouwlamp smart verlichting - Geborsteld nikkel (1)
      Lutec Scop - inbouwspot - Lutec Connect - Ø 84 x 64 cm, inbouwmaat Ø 75 cm - 4,7W LED incl. - dimfunctie en instelbare lichtkleur via app - RGB+W - geborsteld nikkel
      • 06939412000725
      2
    • Lutec Connect slimme ledlamp Led Bulb wit en gekleurd licht E27 9W 2st.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226713614.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211461401.jpg
      Lutec Lutec Connect slimme ledlamp Led Bulb wit en gekleurd licht E27 9W 2st. Connect slimme ledlamp Led Bulb wit en gekleurd licht E27 9W 2st. Connect slimme ledlamp Led Bulb wit en gekleurd licht E27 9W 2st. LUTEC Connect 2x A60 E27 en REMOTE CONTROL - 2x Meerkleurige lamp en afstandsbediening smart verlichting - Wit (1)
      Lutec Connect slimme ledlamp Led Bulb wit en gekleurd licht E27 9W 2st.
      • 06939412000398
      2
    • Twinkly smart kerstboomverlichting 175 LED's
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148446526.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148323617.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148323618.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148323615.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148323620.jpg
      Twinkly Twinkly smart kerstboomverlichting 175 LED's smart kerstboomverlichting 175 LED's smart kerstboomverlichting 175 LED's Twinkly Smart Kerstboomverlichting - 17,5m - 175 LED's - met mobiele app (1)
      Twinkly smart kerstboomverlichting 175 LED's
      • 08056326670276
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 156.21
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 156.21
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 156.21
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 156.21
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 156.21
    • teamvergelijk@vergelijk.be