x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Q-SMART-HOME Paul Neuhaus Q-Adriana LED hanglamp up/down

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Q-SMART-HOME Paul Neuhaus Q-Adriana LED hanglamp up/down
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Q-SMART-HOME Paul Neuhaus Q-Adriana LED hanglamp up/down
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Q-SMART-HOME Paul Neuhaus Q-Adriana LED hanglamp up/down
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/209608039.jpg?ts=1
Q-SMART-HOME Q-SMART-HOME Paul Neuhaus Q-Adriana LED hanglamp up/down Paul Neuhaus Q-Adriana LED hanglamp up/down Paul Neuhaus Q-Adriana LED hanglamp up/down Naar boven en beneden schijnende LED hanglamp Q-Adriana - slim en bedienbaar met afstandsbediening, wit en gekleurd licht In elke situatie is de Q-Adriana LED pendelarmatuur een garantie voor het perfecte licht - of het nu tijdens een maaltijd aan de eettafel, thuis of op een feestje is. De LED's zijn zowel aan de onder- als aan de bovenkant van het slanke aluminium corpus achter gesatineerd acryl geïntegreerd, zodat een directe en indirecte verlichting in gelijke mate wordt bereikt. Het spec... (1)
  • 04012248359945
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 349.90 349.90 EUR 1
    1
    • Lampen24.be Lampen24.be
      5.0 (1)
      Naar boven en beneden schijnende LED hanglamp Q-Adriana - slim en bedienbaar met afstandsbediening, wit en gekleurd licht In elke situati...349.90, 2-4w (offer_sdt_1_month)
      1
  • 0 0
    • SHADE LIGHTS Shade ØS1 LED tafellamp ringen messing voet wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156933403.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227401868.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182992286.jpg?ts=1
      SHADE LIGHTS SHADE LIGHTS Shade ØS1 LED tafellamp ringen messing voet wit Shade ØS1 LED tafellamp ringen messing voet wit Shade ØS1 LED tafellamp ringen messing voet wit Slimme bedienbare LED tafellamp ØS1 met veel functies De ØS1 tafellamp combineert vele nuttige effecten, want door de koppeling via de Better Light app kunnen verschillende gebieden van de tafellamp worden laten oplichten en zorgen voor geconcentreerd werken of een gezellige sfeer. Bovendien kan de middelste zone nog verder worden aangepast qua kleur, aangezien de gebruiker hier de beschikking heeft over het volledige RGB-spectrum. Bovendien is ook continu dimmen mogelijk. De veelzijdige tafe... (1)
      SHADE LIGHTS Shade ØS1 LED tafellamp ringen messing voet wit
      • 05714793000158
      1
    • SHADE LIGHTS Shade ØS1 LED tafellamp ringen zwart voet zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182992557.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161204412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227402000.jpg?ts=1
      SHADE LIGHTS SHADE LIGHTS Shade ØS1 LED tafellamp ringen zwart voet zwart Shade ØS1 LED tafellamp ringen zwart voet zwart Shade ØS1 LED tafellamp ringen zwart voet zwart Slimme bedienbare LED tafellamp ØS1 met veel functies De ØS1 tafellamp combineert vele nuttige effecten, want door de koppeling via de Better Light app kunnen verschillende gebieden van de tafellamp worden laten oplichten en zorgen voor geconcentreerd werken of een gezellige sfeer. Bovendien kan de middelste zone nog verder worden aangepast qua kleur, aangezien de gebruiker hier de beschikking heeft over het volledige RGB-spectrum. Bovendien is ook continu dimmen mogelijk. De veelzijdige tafe... (1)
      SHADE LIGHTS Shade ØS1 LED tafellamp ringen zwart voet zwart
      • 05714793000165
      1
    • SHADE LIGHTS Shade ØS1 muur ringen zwart houder wit Node
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227401283.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166295906.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182991973.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227404097.jpg?ts=1
      SHADE LIGHTS SHADE LIGHTS Shade ØS1 muur ringen zwart houder wit Node Shade ØS1 muur ringen zwart houder wit Node Shade ØS1 muur ringen zwart houder wit Node Ombouwbare LED wandlamp ØS1 met smartphone bediening - afstandsbediening inbegrepen Deze LED-wandlamp is een echt multitalent voor sfeerverlichting van de woonruimte. In de uitgeschakelde toestand van onopvallende verschijning, zorgt het zodra het licht wordt ingeschakeld, voor verbazing en fascinatie. De LED-lamp ØS1 kan in verschillende wittinten schijnen, voor gezellig of wat kouder licht voor betere concentratie, en kan ook worden gedimd. Tussen de twee decoratieve ringen kan de gewenste ... (1)
      SHADE LIGHTS Shade ØS1 muur ringen zwart houder wit Node
      • 05714793000356
      1
    • SHADE LIGHTS Shade ØS1 LED tafellamp ringen zwart voet wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182992255.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163957120.jpg?ts=1
      SHADE LIGHTS SHADE LIGHTS Shade ØS1 LED tafellamp ringen zwart voet wit Shade ØS1 LED tafellamp ringen zwart voet wit Shade ØS1 LED tafellamp ringen zwart voet wit Slimme bedienbare LED tafellamp ØS1 met veel functies De ØS1 tafellamp combineert vele nuttige effecten, want door de koppeling via de Better Light app kunnen verschillende gebieden van de tafellamp worden laten oplichten en zorgen voor geconcentreerd werken of een gezellige sfeer. Bovendien kan de middelste zone nog verder worden aangepast qua kleur, aangezien de gebruiker hier de beschikking heeft over het volledige RGB-spectrum. Bovendien is ook continu dimmen mogelijk. De veelzijdige tafe... (1)
      SHADE LIGHTS Shade ØS1 LED tafellamp ringen zwart voet wit
      • 05714793000172
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 349.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 349.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 349.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 349.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be