x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

TRIO WiZ Oscar LED plafondlamp 30x30cm, zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews TRIO WiZ Oscar LED plafondlamp 30x30cm, zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties TRIO WiZ Oscar LED plafondlamp 30x30cm, zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
TRIO WiZ Oscar LED plafondlamp 30x30cm, zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182664691.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171839581.jpg?ts=1
TRIO TRIO WiZ Oscar LED plafondlamp 30x30cm, zwart WiZ Oscar LED plafondlamp 30x30cm, zwart WiZ Oscar LED plafondlamp 30x30cm, zwart Moderne kubus - LED plafondlamp Oscar met afstandsbediening, app-bedienbaar De LED plafondlamp Oscar is opgebouwd uit drie kubussen, die zijn voorzien van slim aanstuurbare LED's. Zo zorgen ze voor een gelijkmatige, niet-verblindende en effectieve verlichting van gangen, woonkamers of andere woonruimtes. Niet alleen het ontwerp is modern en jong, maar ook de functionaliteit. Oscar kan worden bediend en gedimd met een geschikte afstandsbediening, app of stemassistent. Functies/Compatibiliteit:... (1)
  • 04017807469196
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Metaal
  • 239.90 239.90 EUR 1
    1
    • Lampen24.be Lampen24.be
      5.0 (1)
      Moderne kubus - LED plafondlamp Oscar met afstandsbediening, app-bedienbaar De LED plafondlamp Oscar is opgebouwd uit drie kubussen, die ...239.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Ledvance Smart+ Wifi LED Plafondlamp Orbis Frame 50cm 32W 3300lm - 830-865 Afstembaar Wit | Dimbaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182991425.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219436791.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207998199.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209607613.jpg?ts=1
      Ledvance Ledvance Smart+ Wifi LED Plafondlamp Orbis Frame 50cm 32W 3300lm - 830-865 Afstembaar Wit | Dimbaar Smart+ Wifi LED Plafondlamp Orbis Frame 50cm 32W 3300lm - 830-865 Afstembaar Wit | Dimbaar Smart+ Wifi LED Plafondlamp Orbis Frame 50cm 32W 3300lm - 830-865 Afstembaar Wit | Dimbaar Ronde LED-plafondlamp Orbis Frame - variabel licht, met LEDVANCE SMART+ WiFi-technologie Met haar discreet naar beneden uitstekende frame steekt de LED-plafondlamp Orbis Frame volledig uit witte kunststof onder het plafond uit. De vlakke diffuser aan de binnenzijde zorgt voor een gelijkmatige lichtuitstraling van de geïntegreerde LED's, die qua helderheid en kleurtemperatuur kan worden geregeld. Hiervoor beschikt de plafondlamp over LEDVANCE SMART+ WiFi-technologie, die via WLAN verbinding ma... (1)
      Ledvance Smart+ Wifi LED Plafondlamp Orbis Frame 50cm 32W 3300lm - 830-865 Afstembaar Wit | Dimbaar
      • 04058075486508
      1
    • Smart&Green Fresh - een gloeiende LED fleskoeler
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176905705.jpg?ts=1
      Smart&Green Smart&Green Fresh - een gloeiende LED fleskoeler Fresh - een gloeiende LED fleskoeler Fresh - een gloeiende LED fleskoeler Vers - flessenkoeler en LED-versieringslicht tegelijkertijd Sfeerverlichting en goed gekoelde dranken zijn twee garanties voor een geslaagd feest - Fresh biedt beide. De flessenkoeler van wit plastic is gevuld met ijs en houdt de wijn- of champagnefles aangenaam koud aan tafel. Een BulbLite zit in het lichaam. Deze verlichtingseenheid met RGB- en witte LED's kan handmatig worden bediend met een bedieningsknop in de voet. Hij is verkrijgbaar in 7 verschillende lichtkleuren en drie vooraf inges... (1)
      Smart&Green Fresh - een gloeiende LED fleskoeler
      • 03700568204564
      1
    • Philips White GU10 Bluetooth Duo Pack
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148641804.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186051343.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208154074.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150021147.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202599631.jpg?ts=1
      Philips Philips White GU10 Bluetooth Duo Pack White GU10 Bluetooth Duo Pack White GU10 Bluetooth Duo Pack Geniet van aangenaam, zacht warmwit licht in huis met twee dimbare slimme LED-spots met GU10-fitting. (1)
      Philips White GU10 Bluetooth Duo Pack
      • 08718699629311
      • 6332501
      • 929001953502
      1
    • TINT Müller licht tint white reflector Retro GU10 4,8W
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171839878.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172621875.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209610185.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212809934.jpg?ts=1
      TINT TINT Müller licht tint white reflector Retro GU10 4,8W Müller licht tint white reflector Retro GU10 4,8W Müller licht tint white reflector Retro GU10 4,8W tint LED Reflector Retro GU10 4,8W, slim bestuurbaar Individueel sfeerverlichting van warm wit tot daglicht wordt aangeboden door deze moderne LED-reflector. Slimme bediening via tint afstandsbediening, Alexa of een slim thuissysteem. Kenmerken/compatibiliteit: - Bedienbaar via een bijpassende kleurenafstandsbediening, zie accessoires. - Aanstuurbaar via app op basis van ZigBee-radio standaard 3.0 - compatibel met de stemassistent Alexa (Amazone) - kan worden geïntegreerd in ZigBee-gebaseerde... (1)
      TINT Müller licht tint white reflector Retro GU10 4,8W
      • 04018412667045
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 241.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 241.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 241.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 241.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 173.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 173.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 241.90
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 241.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 241.90
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 241.90
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 241.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 241.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 241.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 241.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 241.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 241.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 241.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 241.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 269.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 239.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 239.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 239.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be