x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Krusell USB-A (m) naar 9-pins SUB-D (m) serieel RS232 / 25-pins SUB-D IEEE1284 parallel adapter / Prolific chip - 0,35 meter

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Krusell USB-A (m) naar 9-pins SUB-D (m) serieel RS232 / 25-pins SUB-D IEEE1284 parallel adapter / Prolific chip - 0,35 meter
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Krusell USB-A (m) naar 9-pins SUB-D (m) serieel RS232 / 25-pins SUB-D IEEE1284 parallel adapter / Prolific chip - 0,35 meter
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Krusell USB-A (m) naar 9-pins SUB-D (m) serieel RS232 / 25-pins SUB-D IEEE1284 parallel adapter / Prolific chip - 0,35 meter
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/124950595.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/172640909.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157825994.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157825996.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/119113408.jpg?ts=1
Krusell Krusell USB-A (m) naar 9-pins SUB-D (m) serieel RS232 / 25-pins SUB-D IEEE1284 parallel adapter / Prolific chip - 0,35 meter USB-A (m) naar 9-pins SUB-D (m) serieel RS232 / 25-pins SUB-D IEEE1284 parallel adapter / Prolific chip - 0,35 meter USB-A (m) naar 9-pins SUB-D (m) serieel RS232 / 25-pins SUB-D IEEE1284 parallel adapter / Prolific chip - 0,35 meter Aansluitingen: 1 x USB 1.1 type A stekker > 1 x seriële RS-232 DB9 stekker 1 x parallelle sub-D 25-pins bus Chipset: Prolific Usb-printerondersteuning via virtuele USB-poort. Seriële en parallelle stekker met moeren (1)
  • 04043619615162
  • 04014619083626
  • 07394090615163
  • 61516
2
  • Design
    • Kleur: Transparant, Zwart
    • Materiaal: Kunststof, Polyurethaan
  • Technische details
    • Merk compabiliteit: Apple
    • Lengte snoer: 0.5 m
  • Software
    • Compatibele besturingssystemen: Linux
  • 55.74 55.94 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Aansluitingen: 1 x USB 1.1 type A stekker > 1 x seriële RS-232 DB9 stekker 1 x parallelle sub-D 25-pins bus Chipset: Prolific Usb-printer...55.74, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Onlinekabelshop Onlinekabelshop
      USB-A (m) naar 9-pins SUB-D (m) serieel RS232 / 25-pins SUB-D IEEE1284 parallel adapter /55.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • NILLKIN Qin Pro PU Leather Book Case + CamShield voor Apple iPhone 13 (6.1") - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217365719.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216238235.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238206870.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238206861.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238206879.jpg?ts=1
      NILLKIN NILLKIN Qin Pro PU Leather Book Case + CamShield voor Apple iPhone 13 (6.1") - Zwart Qin Pro PU Leather Book Case + CamShield voor Apple iPhone 13 (6.1") - Zwart Qin Pro PU Leather Book Case + CamShield voor Apple iPhone 13 (6.1") - Zwart Nillkin Qin Pro PU Leather Book Case + CamShield voor Apple iPhone 13 (6.1") - Zwart (1)
      NILLKIN Qin Pro PU Leather Book Case + CamShield voor Apple iPhone 13 (6.1") - Zwart
      • 06902048226593
      1
    • IMoshion Color Backcover voor de Xiaomi Redmi Note 10 (5G) - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227432971.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211593690.jpg?ts=1
      IMoshion IMoshion Color Backcover voor de Xiaomi Redmi Note 10 (5G) - Zwart Color Backcover voor de Xiaomi Redmi Note 10 (5G) - Zwart Color Backcover voor de Xiaomi Redmi Note 10 (5G) - Zwart Met de Color Backcover van iMoshion voeg jij stijl toe aan jouw smartphone zonder veel poespas. Deze eenvoudige maar toch stijlvolle hoes heeft een effen en slank design waardoor er weinig volume wordt toegevoegd aan jouw smartphone. De hoes is gemaakt van flexibel siliconen materiaal waardoor deze makkelijk om je smartphone te bevestigen is. Verhoogde randen beschermen display en camera De randen van dit hoesje zijn iets verhoogd, zodat het beeldscherm en de camera van je telefoon beschermd ... (1)
      IMoshion Color Backcover voor de Xiaomi Redmi Note 10 (5G) - Zwart
      • 08719295554083
      1
    • Accezz Liquid Silicone Backcover voor de Samsung Galaxy A53 - Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234022935.jpg?ts=1
      Accezz Accezz Liquid Silicone Backcover voor de Samsung Galaxy A53 - Groen Liquid Silicone Backcover voor de Samsung Galaxy A53 - Groen Liquid Silicone Backcover voor de Samsung Galaxy A53 - Groen Ga voor een strakke en tijdloze look van jouw Galaxy S20 Ultra met deze Liquid Silicone Backcover van Accezz! De hoes is gemaakt van stevig siliconen materiaal, heeft een zijdezachte voering en is erg slank ontworpen. Wat wil je nog meer? (1)
      Accezz Liquid Silicone Backcover voor de Samsung Galaxy A53 - Groen
      • 08719295596038
      1
    • B2Ctelecom Telefoon Hoesje Samsung Galaxy M52 Hippe Hoesjes met Zwarte rand Krokodillenprint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215568233.jpg?ts=1
      B2Ctelecom B2Ctelecom Telefoon Hoesje Samsung Galaxy M52 Hippe Hoesjes met Zwarte rand Krokodillenprint Telefoon Hoesje Samsung Galaxy M52 Hippe Hoesjes met Zwarte rand Krokodillenprint Telefoon Hoesje Samsung Galaxy M52 Hippe Hoesjes met Zwarte rand Krokodillenprint Telefoon Hoesje Samsung Galaxy M52 Hippe Hoesjes met Zwarte rand Krokodillenprint (1)
      B2Ctelecom Telefoon Hoesje Samsung Galaxy M52 Hippe Hoesjes met Zwarte rand Krokodillenprint
      • 08720632867391
      1
    • min
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 60.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 60.94
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 55.74
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 55.74
    • teamvergelijk@vergelijk.be