x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dolce Vita Flip Style Leather Case Zwart Xperia U

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dolce Vita Flip Style Leather Case Zwart Xperia U
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dolce Vita Flip Style Leather Case Zwart Xperia U
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dolce Vita Flip Style Leather Case Zwart Xperia U
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159918497.jpg?ts=1
Dolce Vita Dolce Vita Flip Style Leather Case Zwart Xperia U Flip Style Leather Case Zwart Xperia U Flip Style Leather Case Zwart Xperia U Dolce Vita Flip Style Leather Case Zwart Xperia U (1)
  • 08033502124495
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunstleer
  • 12.95 12.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Dolce Vita Flip Style Leather Case Zwart Xperia U12.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • dbramante1928 Iceland Pro Backcover met MagSafe voor de iPhone 13 Mini - Transparant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230820931.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230821055.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230821057.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230821056.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230821058.jpg?ts=1
      dbramante1928 dbramante1928 Iceland Pro Backcover met MagSafe voor de iPhone 13 Mini - Transparant Iceland Pro Backcover met MagSafe voor de iPhone 13 Mini - Transparant Iceland Pro Backcover met MagSafe voor de iPhone 13 Mini - Transparant Een goed gevoel over je telefoon én het milieu? Dan ben jij deze Iceland Pro Backcover aan het juiste adres! De case is namelijk volledig gemaakt van gerecycled plastic. Voor het maken van 1 hoesje wordt 1 PET-fles gebruikt. De hoes is getest op vallen tot 3 meter hoogte, waardoor jouw telefoon goed beschermd is tegen schade na een ongelukkige val. Omdat het hoesje volledig transparant is, blijft het design van je smartphone zichtbaar. Dankzij de ingebouwde MagSafe functie, kan je je smartpho... (1)
      dbramante1928 Iceland Pro Backcover met MagSafe voor de iPhone 13 Mini - Transparant
      • 05711428014672
      • IM54CL001467
      1
    • dbramante1928 Greenland Samsung Galaxy S22 Plus Back Cover Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216283053.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285240.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285239.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285242.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285243.jpg?ts=1
      dbramante1928 dbramante1928 Greenland Samsung Galaxy S22 Plus Back Cover Roze Greenland Samsung Galaxy S22 Plus Back Cover Roze Greenland Samsung Galaxy S22 Plus Back Cover Roze Op zoek naar een hoesje die goed is voor je telefoon én het milieu? Ga dan voor deze Greenland Backcover! De case is gemaakt van 100% gerecycled plastic. Het hoesje is slank en licht van gewicht én is gemakkelijk te bevestigen. De randjes van het hoesje komen iets boven het beeldscherm en camera uit om deze te beschermen wanneer je telefoon op tafel ligt. (1)
      dbramante1928 Greenland Samsung Galaxy S22 Plus Back Cover Roze
      • 05711428014740
      • DBRGRNLNDSAG906-PNK
      • 68167430
      • GLSPPISA1474
      2
    • dbramante1928 Greenland Samsung Galaxy S22 Plus Back Cover Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216283066.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285229.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285228.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285233.jpg?ts=1
      dbramante1928 dbramante1928 Greenland Samsung Galaxy S22 Plus Back Cover Blauw Greenland Samsung Galaxy S22 Plus Back Cover Blauw Greenland Samsung Galaxy S22 Plus Back Cover Blauw Met de DBramante1928 Greenland Samsung Galaxy S22 Plus Back Cover Blauw bescherm je je smartphone en het milieu. Deze back cover is namelijk gemaakt van 100% gerecycled plastic. Dit hoesje beschermt de zijkanten en de achterkant van je Samsung Galaxy S22 Plus tegen schade. Ook is je smartphone beschermd tegen schade bij een val van maximaal 1.2 meter. De randen van dit hoesje steken uit, waardoor je het scherm minder snel beschadigt als je je toestel naar beneden neerlegt. De DBramante1928 Gr... (1)
      dbramante1928 Greenland Samsung Galaxy S22 Plus Back Cover Blauw
      • 05711428014757
      • DBRGRNLNDSAG906-BLU
      • GLSPPABL1475
      • 70942
      2
    • dbramante1928 Greenland Samsung Galaxy S22 Ultra Back Cover Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216283065.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285223.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285224.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285225.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216285222.jpg?ts=1
      dbramante1928 dbramante1928 Greenland Samsung Galaxy S22 Ultra Back Cover Roze Greenland Samsung Galaxy S22 Ultra Back Cover Roze Greenland Samsung Galaxy S22 Ultra Back Cover Roze Op zoek naar een hoesje die goed is voor je telefoon én het milieu? Ga dan voor deze Greenland Backcover! De case is gemaakt van 100% gerecycled plastic. Het hoesje is slank en licht van gewicht én is gemakkelijk te bevestigen. De randjes van het hoesje komen iets boven het beeldscherm en camera uit om deze te beschermen wanneer je telefoon op tafel ligt. (1)
      dbramante1928 Greenland Samsung Galaxy S22 Ultra Back Cover Roze
      • 05711428014771
      • DBRGRNLNDSAA908-PNK
      • 68167459
      • GLSUPISA1477
      2
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 12.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 12.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 12.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be