x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Krusell FrostCover Sony Xperia Z Transparent Black

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Krusell FrostCover Sony Xperia Z Transparent Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Krusell FrostCover Sony Xperia Z Transparent Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Krusell FrostCover Sony Xperia Z Transparent Black
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/214398986.jpg?ts=1
Krusell Krusell FrostCover Sony Xperia Z Transparent Black FrostCover Sony Xperia Z Transparent Black FrostCover Sony Xperia Z Transparent Black Inhoud: transparant zwart Krusell telefoonhoesje voor de Sony Xperia Z (1)
  • 07394090898023
  • 89802
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Technische details
    • Type etui: Hoes
    • Beschermd tegen: Krasbestendig
  • 9.99 24.50 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Krusell Frost Cover voor Sony Xperia Z - Transparant/Zwart9.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon Amazon
      Inhoud: transparant zwart Krusell telefoonhoesje voor de Sony Xperia Z24.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • IMoshion Design Softcase Book Case voor de Samsung Galaxy A21s - Golden Leaves
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172579282.jpg?ts=1
      IMoshion IMoshion Design Softcase Book Case voor de Samsung Galaxy A21s - Golden Leaves Design Softcase Book Case voor de Samsung Galaxy A21s - Golden Leaves Design Softcase Book Case voor de Samsung Galaxy A21s - Golden Leaves Een handige hoes én een unieke uitstraling voor jouw smartphone? Zoek dan niet verder! De iMoshion Design Softcase Book Case is verkrijgbaar in verschillende prachtige designs, zo maak je van jouw smartphone een echte eyecatcher. Ook ben je ervan verzekerd dat jouw smartphone optimaal beschermd wordt tegen val,-stoot- en krasschade. Naast het prachtige design heeft de hoes ook opbergruimte voor pasjes en briefgeld zodat je jouw belangrijkste pasjes altijd bij de hand hebt. De hoes is gemakkel... (1)
      IMoshion Design Softcase Book Case voor de Samsung Galaxy A21s - Golden Leaves
      • 08719295429985
      1
    • Selencia Maya Fashion Backcover voor de Samsung Galaxy A72 - Agate Turquoise
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190945225.jpg?ts=1
      Selencia Selencia Maya Fashion Backcover voor de Samsung Galaxy A72 - Agate Turquoise Maya Fashion Backcover voor de Samsung Galaxy A72 - Agate Turquoise Maya Fashion Backcover voor de Samsung Galaxy A72 - Agate Turquoise Met deze Maya Fashion Backcover geef je jouw smartphone moeiteloos een modieuze look! De case is gemaakt van krachtig kunststof materiaal, is bedrukt met een fashionable print en is afgewerkt met een glanzende coating. Ook is het hoesje licht van gewicht. (1)
      Selencia Maya Fashion Backcover voor de Samsung Galaxy A72 - Agate Turquoise
      • 08719295516289
      1
      deal
    • IMoshion Design hoesje voor de Samsung Galaxy S22 Plus - Grafisch Koper - Zwart / Goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208660310.jpg?ts=1
      IMoshion IMoshion Design hoesje voor de Samsung Galaxy S22 Plus - Grafisch Koper - Zwart / Goud Design hoesje voor de Samsung Galaxy S22 Plus - Grafisch Koper - Zwart / Goud Design hoesje voor de Samsung Galaxy S22 Plus - Grafisch Koper - Zwart / Goud Dit iMoshion Design hoesje voor jouw Samsung is bedrukt met een modieuze print en geeft jouw telefoon een hippe look! Het zachte, siliconen materiaal heeft een schokbestendige werking en voegt nauwelijks volume toe aan jouw smartphone. (1)
      IMoshion Design hoesje voor de Samsung Galaxy S22 Plus - Grafisch Koper - Zwart / Goud
      • 08719295467987
      1
    • IMoshion Slim Folio Book Case voor de Oppo A74 (4G) - Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208247719.jpg?ts=1
      IMoshion IMoshion Slim Folio Book Case voor de Oppo A74 (4G) - Rood Slim Folio Book Case voor de Oppo A74 (4G) - Rood Slim Folio Book Case voor de Oppo A74 (4G) - Rood Geef jouw smartphone een stijlvolle, weergaloze uitstraling met deze Slim Folio Book Case van iMoshion! De hoes heeft een slank ontwerp, waardoor je telefoon zijn dunne vormgeving behoudt. Ideaal wanneer je de hoes graag in je kleding bij je draagt. Daarnaast ben je ervan verzekerd dat jouw smartphone beschermd wordt tegen val-, stoot- en krasschade. De hoes is gemaakt van hoogwaardig kunstleer en bevat één pashouder. Bovendien is de cover om te vouwen tot een standaard voor een handsfree kij... (1)
      IMoshion Slim Folio Book Case voor de Oppo A74 (4G) - Rood
      • 08719295509847
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 9.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 9.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 9.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 9.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 9.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 9.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 9.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 13.97
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 13.97
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 9.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be