x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung Flip Cover voor de Samsung Galaxy S4 Mini - Geel

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung Flip Cover voor de Samsung Galaxy S4 Mini - Geel
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung Flip Cover voor de Samsung Galaxy S4 Mini - Geel
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung Flip Cover voor de Samsung Galaxy S4 Mini - Geel
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/132708115.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/122561812.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/22577246.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/122561815.jpg?ts=1
Samsung Samsung Flip Cover voor de Samsung Galaxy S4 Mini - Geel Flip Cover voor de Samsung Galaxy S4 Mini - Geel Flip Cover voor de Samsung Galaxy S4 Mini - Geel Samsung Flip Cover voor de Samsung Galaxy S4 Mini - Geel (1)
  • 09009570066172
  • 04053685411995
  • 08806085643819
  • EF-FI919BYEGWW
1
  • Design
    • Kleur: Geel
    • Materiaal: Leer
  • Technische details
    • Type etui: Hard case
    • Merk compabiliteit: Samsung
    • Beschermd tegen: Krasbestendig
    • Schokbestendig: Ja
    • Waterdicht: Nee
  • Accu/Batterij
    • Draadloos opladen: Nee
    • Accucapaciteit: 0 mAh
  • Algemene kenmerken
    • Auto-wake functie: Nee
  • Inhoud van de verpakking
    • Bureaustandaard: Nee
  • 10.00 10.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Samsung Flip Cover voor de Samsung Galaxy S4 Mini - Geel10.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • NILLKIN Qin Pro PU Leather Book Case + CamShield voor Apple iPhone 13 (6.1") - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217365719.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216238235.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238206870.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238206861.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238206879.jpg?ts=1
      NILLKIN NILLKIN Qin Pro PU Leather Book Case + CamShield voor Apple iPhone 13 (6.1") - Zwart Qin Pro PU Leather Book Case + CamShield voor Apple iPhone 13 (6.1") - Zwart Qin Pro PU Leather Book Case + CamShield voor Apple iPhone 13 (6.1") - Zwart Nillkin Qin Pro PU Leather Book Case + CamShield voor Apple iPhone 13 (6.1") - Zwart (1)
      NILLKIN Qin Pro PU Leather Book Case + CamShield voor Apple iPhone 13 (6.1") - Zwart
      • 06902048226593
      1
    • IMoshion Color Backcover voor de Xiaomi Redmi Note 10 (5G) - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227432971.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211593690.jpg?ts=1
      IMoshion IMoshion Color Backcover voor de Xiaomi Redmi Note 10 (5G) - Zwart Color Backcover voor de Xiaomi Redmi Note 10 (5G) - Zwart Color Backcover voor de Xiaomi Redmi Note 10 (5G) - Zwart Met de Color Backcover van iMoshion voeg jij stijl toe aan jouw smartphone zonder veel poespas. Deze eenvoudige maar toch stijlvolle hoes heeft een effen en slank design waardoor er weinig volume wordt toegevoegd aan jouw smartphone. De hoes is gemaakt van flexibel siliconen materiaal waardoor deze makkelijk om je smartphone te bevestigen is. Verhoogde randen beschermen display en camera De randen van dit hoesje zijn iets verhoogd, zodat het beeldscherm en de camera van je telefoon beschermd ... (1)
      IMoshion Color Backcover voor de Xiaomi Redmi Note 10 (5G) - Zwart
      • 08719295554083
      1
    • Accezz Liquid Silicone Backcover voor de Samsung Galaxy A53 - Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234022935.jpg?ts=1
      Accezz Accezz Liquid Silicone Backcover voor de Samsung Galaxy A53 - Groen Liquid Silicone Backcover voor de Samsung Galaxy A53 - Groen Liquid Silicone Backcover voor de Samsung Galaxy A53 - Groen Ga voor een strakke en tijdloze look van jouw Galaxy S20 Ultra met deze Liquid Silicone Backcover van Accezz! De hoes is gemaakt van stevig siliconen materiaal, heeft een zijdezachte voering en is erg slank ontworpen. Wat wil je nog meer? (1)
      Accezz Liquid Silicone Backcover voor de Samsung Galaxy A53 - Groen
      • 08719295596038
      1
    • B2Ctelecom Telefoon Hoesje Samsung Galaxy M52 Hippe Hoesjes met Zwarte rand Krokodillenprint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215568233.jpg?ts=1
      B2Ctelecom B2Ctelecom Telefoon Hoesje Samsung Galaxy M52 Hippe Hoesjes met Zwarte rand Krokodillenprint Telefoon Hoesje Samsung Galaxy M52 Hippe Hoesjes met Zwarte rand Krokodillenprint Telefoon Hoesje Samsung Galaxy M52 Hippe Hoesjes met Zwarte rand Krokodillenprint Telefoon Hoesje Samsung Galaxy M52 Hippe Hoesjes met Zwarte rand Krokodillenprint (1)
      B2Ctelecom Telefoon Hoesje Samsung Galaxy M52 Hippe Hoesjes met Zwarte rand Krokodillenprint
      • 08720632867391
      1
    • min
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 10.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be