x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Apple Watch Series 3 38mm Silver Aluminium/Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Apple Watch Series 3 38mm Silver Aluminium/Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Apple Watch Series 3 38mm Silver Aluminium/Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Apple Watch Series 3 38mm Silver Aluminium/Wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143733853.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167628667.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167628662.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134604594.jpg?ts=1
Apple Apple Watch Series 3 38mm Silver Aluminium/Wit Watch Series 3 38mm Silver Aluminium/Wit Watch Series 3 38mm Silver Aluminium/Wit Op het GPS-model kun je bellen en berichten versturen vanaf je pols Retinadisplay Zwemproof1 Optische hartslagsensor Bewaar muziek, podcasts en luisterboeken SOS-noodmelding S3-chip met dualcoreprocessor WatchOS met Activiteit-trends, Cyclus bijhouden, innovaties rondom hoorgezondheid, en de App Store op je pols Kast van aluminium; Apple Watch vereist iPhone 6s of nieuwer met iOS 14 of hoger (12)
  • 00190198805942
  • 000000000000253604
  • MTEY2ZD/A?NL
  • MTEY2ZD/A
  • 5415076
2
  • Algemene kenmerken
    • Activity tracker functions: Calorieënteller, Touchscreen, Snelheidsmeter, Stappenteller, GPS, Afstandmeting, Hartslagmeter, Slaapmonitor, Waterproof, Aantal traptreden, Stopwatch, Barometer, Intensieve Minuten, Versnellingsmeter, Alarm klok, Omgevingslichtsensor, Muziekspeler
    • Geslacht: Dames, Unisex
    • Activiteiten meten: Wandelen, Outdoor, Zwemmen, Fietsen, Hardlopen, Fitness, Golf
    • Applicaties: Spotify
    • Bewegingssensor: Nee
    • Chat: Nee
    • FM-radio: Nee
    • Garantie: 2 jaar
    • Geïntegreerde radio: Nee
    • Geofencing: Ja
    • Instant messaging (IM): Ja
    • Materiaal behuizing: RVS
    • Schermverlichting: Ja
    • Sms: Ja
    • Trillingsarm: Ja
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 1.534 inch
    • Display technology: OLED
    • Display type: Digitaal
    • Geìntegreerde display: Ja
    • Kleurenscherm: Ja
    • Touchscreen: Ja
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: watchOS
  • Design
    • Kleur: Wit, Zilver
    • Vorm: Rechthoek
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Activity tracker aansluitmogelijkheden: WiFi-verbinding, Bluetooth, NFC
    • Bluetooth: Ja
    • GPS-functie: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Ja
  • Technische details
    • Kleur behuizing: Zilver
    • Band kleur: Wit
    • Besturingssysteem: iOS
    • Ingebouwde microfoon: Ja
    • Ingebouwde luidsprekers: Ja
    • Afneembare band: Ja
    • Agenda: Ja
    • Built-in speedometer: Ja
    • Clock-face color: Silver
    • Datumindicator: Ja
    • Dikte: 11.4 mm
    • E-mail: Ja
    • Geïntegreerde timer: Ja
    • Gyroscope: Ja
    • Hartslag monitor: Ja
    • Hersteltijd suggestie: Nee
    • Hoogtemeter: Nee
    • Ingebouwde camera: Nee
    • Interval training: Ja
    • Stopwatch: Ja
    • Thermometer: Nee
    • Training time measurement: Ja
    • Vochtigheid: waterdicht tot: 50 m
    • Waterdicht: Ja
    • Wekker: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 18 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • Gewicht en omvang
    • Band breedte: 38 mm
    • Breedte (cm): 3.33 cm
    • Breedte: 33.3 mm
    • Diepte: 1.14 cm
    • Diepte product: 38.6 mm
    • Doorsnede (cm): 3.81 cm
    • Gewicht: 0.0267 kg
    • Gewicht product: 26.7 g
    • Hoogte: 38 mm
    • Product thickness (cm): 1.14 cm
  • Functies
    • Ambient light sensor: Ja
    • Lap counter: Ja
    • Live track: Ja
    • Voice control: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Video game meegeleverd: Nee
  • Audio
    • Muziekspeler: Ja
  • Beheerfuncties
    • On Screen Display (OSD): Nee
    • Sleep timer: Ja
    • Telefoonboek delen: Ja
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP68
  • Geheugen
    • Interne RAM: 0.768 GB
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: Niet ondersteund
    • Totale opslagcapaciteit: 8 GB
  • Navigatie
    • Electronisch kompas: Nee
    • Galileo: Ja
    • GLONASS: Ja
  • Netwerk
    • Wifi-standaard: WiFi b
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Prestatie
    • Accelerometer: Ja
    • Automatische pauze: Ja
    • Barometer: Ja
    • Calorieën verbrand: Ja
    • Camerabediening in actie: Ja
    • GPS: Ja
    • Slaapkwaliteit: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2018
  • Overig
    • Apps: Ja
    • Hartslagzones: Nee
    • Intensief programma: Ja
  • 199.00 199.00 EUR 2
    2
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      Op elk niveau verbeterd.\nActiviteit-app met slimme coaching. Verbeterde Hartslag-app. Inge­bouwde hoogtemeter. Je favoriete playlists di...199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Op het GPS-model kun je bellen en berichten versturen vanaf je pols Retinadisplay Zwemproof1 Optische hartslagsensor Bewaar muziek, podca...199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106245957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225715824.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139717464.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139717310.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112134264.jpg?ts=1
      MYKRONOZ MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel MyKronoz ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel (1)
      MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel
      • 07640158012765
      • ZEROUND2HR-BKYE
      • 5256271
      1
    • GARETT Women Karen Goud/Staal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217899340.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158908333.jpg?ts=1
      GARETT GARETT Women Karen Goud/Staal Women Karen Goud/Staal Women Karen Goud/Staal Smartwatch Garett Women Karen - Goud Staal (1)
      GARETT Women Karen Goud/Staal
      • 05903246285055
      • 6891179
      1
    • Xlyne JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126496387.jpg?ts=1
      Xlyne Xlyne JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart X-WATCH Joli XW PRO Smartwatch Zwart (1)
      Xlyne JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart
      • 04053199903627
      1
    • Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190172726.jpg?ts=1
      Apple Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular APPLE Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular (2)
      Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular
      • 00190199836686
      1
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 217.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 217.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 217.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 217.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 217.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 216.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 217.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 215.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 215.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 215.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 215.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 215.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 214.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 214.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 214.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 214.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 214.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 214.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 204.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 204.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 204.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 204.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 204.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 204.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 204.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 204.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 214.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 214.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 214.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 214.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 214.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 214.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 208.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 208.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 208.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 214.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 211.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 211.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 211.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 211.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 211.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 211.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 211.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 211.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 211.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 211.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 211.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 211.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 211.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 211.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 211.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 214.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 214.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 210.86
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 214.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 214.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 214.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 210.80
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 210.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 210.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 199.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be