x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Fitbit Versa 2 Roze

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Fitbit Versa 2 Roze
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Fitbit Versa 2 Roze
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Fitbit Versa 2 Roze
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146766517.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146718184.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157248545.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155363560.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158164403.jpg?ts=1
Fitbit Fitbit Versa 2 Roze Versa 2 Roze Versa 2 Roze Fitbit Versa 2 - Smartwatch dames - Roze koper (6)
  • 00811138036751
  • 0811138036751
  • FB507RGPK
  • 6385783
4
  • Algemene kenmerken
    • Activity tracker functions: Slaapmonitor, Hartslagmeter, Touchscreen
    • Geslacht: Dames, Unisex
  • Design
    • Kleur: Roze
  • Technische details
    • Hartslag monitor: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 29 g
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Beeldscherm
    • Touchscreen: Ja
  • Prestatie
    • Slaapkwaliteit: Ja
  • 114.00 143.99 EUR 4
    4
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Amazon Alexa ingebouwdControleer het weer, stel timers en alarmen in, bedien uw smart home-apparaten en meer met Amazon Alexa.Fitbit PayB...114.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Gebruik spraakbediening voor je smartwatch met Amazon Alexa en bekijk snel en eenvoudig nieuws en weer, stel herinneringen en alarmen in,...114.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Fitbit Versa 2 - Smartwatch dames - Roze koper
      114.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Fitbit Versa 2 Roze is jouw stok achter de deur bij het verbeteren van je levensstijl. Het horloge meet je dagelijkse activiteiten en ...143.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • GARETT Women Karen Goud/Staal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217899340.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158908333.jpg?ts=1
      GARETT GARETT Women Karen Goud/Staal Women Karen Goud/Staal Women Karen Goud/Staal Smartwatch Garett Women Karen - Goud Staal (1)
      GARETT Women Karen Goud/Staal
      • 05903246285055
      • 6891179
      1
    • Coros VERTIX Watch | ONESIZE
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205232989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206752454.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186487836.jpg?ts=1
      Coros Coros VERTIX Watch | ONESIZE VERTIX Watch | ONESIZE VERTIX Watch | ONESIZE (3)
      Coros VERTIX Watch | ONESIZE
      • 00810005781503
      1
    • Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190172726.jpg?ts=1
      Apple Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular APPLE Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular (2)
      Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular
      • 00190199836686
      1
    • MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106245957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225715824.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139717464.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139717310.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112134264.jpg?ts=1
      MYKRONOZ MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel MyKronoz ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel (1)
      MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel
      • 07640158012765
      • ZEROUND2HR-BKYE
      • 5256271
      1
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Roze (roze)
      • Zwart (zwart)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 119.97
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 140.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 138.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 138.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 138.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 138.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 138.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 140.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 140.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 140.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 140.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 140.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 140.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 137.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 118.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 121.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 138.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 138.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 138.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 138.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 143.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 142.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 139.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 139.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 139.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 139.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 114.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be