x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Garmin Fenix 6 - Zwart - 47 mm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Garmin Fenix 6 - Zwart - 47 mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Garmin Fenix 6 - Zwart - 47 mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Garmin Fenix 6 - Zwart - 47 mm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145834375.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150517555.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/183114543.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146541245.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225746858.jpg?ts=1
Garmin Garmin Fenix 6 - Zwart - 47 mm Fenix 6 - Zwart - 47 mm Fenix 6 - Zwart - 47 mm De Garmin Fenix 6 is een horloge voor fanatieke sporters die zichzelf ongeacht de omstandigheden constant willen verbeteren. Bekijk geavanceerde trainingsgegevens, zoals je hardloopdynamica, maximale zuurstofopname - aangepast op warmte en hoogte - en hersteladvies. Het horloge is ook geschikt voor outdoor-avonturiers. Selecteer de expeditiemodus en de Fenix 6 houdt het tot 28 dagen vol met de gps aan. Onder normale omstandigheden gaat de batterij tot 14 dagen in smartwatch en 36 uur in gps m... (2)
  • 00753759232702
  • 010-02158-00
  • 0753759232702
  • 6389809
4
deal
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Staal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
  • 347.00 584.90 EUR 4
    4
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Garmin Fenix 6 Multisport Smartwatch - Geavanceerde GPS Tracker - Multisport - 10ATM Waterdicht - Zwart
      347.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon Amazon
      Train nog beter: met een hartslagmeting direct op de pols, bepaling van je hartslag Ox zuurstofzadiging, bewaking van je huidige training...379.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Garmin Fenix 6 is een horloge voor fanatieke sporters die zichzelf ongeacht de omstandigheden constant willen verbeteren. Bekijk geava...447.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Top4football.be Top4football.be
      Code 010-02158-00.584.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106245957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225715824.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139717464.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139717310.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112134264.jpg?ts=1
      MYKRONOZ MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel MyKronoz ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel (1)
      MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel
      • 07640158012765
      • ZEROUND2HR-BKYE
      • 5256271
      1
    • GARETT Women Karen Goud/Staal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217899340.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158908333.jpg?ts=1
      GARETT GARETT Women Karen Goud/Staal Women Karen Goud/Staal Women Karen Goud/Staal Smartwatch Garett Women Karen - Goud Staal (1)
      GARETT Women Karen Goud/Staal
      • 05903246285055
      • 6891179
      1
    • Apple Watch Nike SE (MYYF2NF/A)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165646295.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165646292.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165646294.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183370402.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164039190.jpg?ts=1
      Apple Apple Watch Nike SE (MYYF2NF/A) Watch Nike SE (MYYF2NF/A) Watch Nike SE (MYYF2NF/A) Apple Watch SE Nike - 40mm - Spacegrijs (1)
      Apple Watch Nike SE (MYYF2NF/A)
      • 00190199820944
      • 00190199821019
      • 7067771
      • MYYF2NF/A
      • 0190199821019
      1
    • Xlyne JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126496387.jpg?ts=1
      Xlyne Xlyne JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart X-WATCH Joli XW PRO Smartwatch Zwart (1)
      Xlyne JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart
      • 04053199903627
      1
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 400.49
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 395.79
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 395.79
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 395.79
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 395.79
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 395.79
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 395.79
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 390.32
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 390.32
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 390.32
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 390.32
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 395.79
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 395.79
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 395.79
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 395.79
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 395.79
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 395.79
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 395.79
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 395.79
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 395.79
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 395.79
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 395.79
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 390.32
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 390.32
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 390.32
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 390.32
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 390.32
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 390.32
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 390.32
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 390.32
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 390.32
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 390.32
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 390.32
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 390.32
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 390.32
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 390.32
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 390.32
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 390.32
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 381.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 381.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 377.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 377.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 377.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 378.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 378.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 378.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 378.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 378.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 378.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 378.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 377.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 377.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 378.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 376.19
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 376.19
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 376.19
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 376.19
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 376.19
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 376.19
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 376.19
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 376.19
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 386.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 386.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 389.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 376.19
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 376.19
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 376.19
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 376.19
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 389.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 389.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 376.19
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 376.19
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 376.19
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 376.19
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 376.19
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 376.19
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 376.19
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 376.19
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 376.19
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 376.19
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 376.19
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 375.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 375.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 375.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 375.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 374.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 374.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 374.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 374.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 374.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 374.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 374.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 374.95
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 376.19
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 385.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 385.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 385.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 385.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 385.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 347.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 347.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be