x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Garmin Forerunner 245 Merlot

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Garmin Forerunner 245 Merlot
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Garmin Forerunner 245 Merlot
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Garmin Forerunner 245 Merlot
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/149043940.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161739417.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151061490.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/201171823.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199459797.jpg?ts=1
Garmin Garmin Forerunner 245 Merlot Forerunner 245 Merlot Forerunner 245 Merlot Met de Garmin Forerunner 245 Merlot houd jij je hartslag altijd in de gaten. De ingebouwde hartslagsensor meet je hartslag de hele dag door. Tijdens het sporten geeft de Garmin je informatie over je calorieverbranding, het aantal stappen dat je zet en de afstand die je aflegt. Met een virtuele tegenstander daag jij jezelf uit om nog betere sportprestaties te leveren. Dankzij ANT+ verbind je ook een losse borstband aan het horloge voor nog nauwkeurigere hartslagmetingen. De Garmin Forerunner 2... (5)
  • 00753759225889
  • 6935241
  • 010-02120-11
3
  • Design
    • Kleur: Paars, Grijs, Roze
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Kinderen, Heren, Dames
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 211 g
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Maat
    • Kledingmaat: Onesize
  • publishing
    • Jaar van introductie: 2019
  • 221.56 233.00 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      EFFECTIEVER TRAINEN: Het horloge vertelt je precies of je overwerkt, onderwerkt of juist traint. Met hartslagmeting aan de pols, VO2max, ...221.56, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Garmin Forerunner 245 Merlot houd jij je hartslag altijd in de gaten. De ingebouwde hartslagsensor meet je hartslag de hele dag do...227.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Garmin Forerunner 245 Hardloophorloge - Sporthorloge - Met GPS Tracker - Geschikt voor Hardlopen - Berry/Zwart233.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106245957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225715824.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139717464.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139717310.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112134264.jpg?ts=1
      MYKRONOZ MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel MyKronoz ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel (1)
      MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel
      • 07640158012765
      • ZEROUND2HR-BKYE
      • 5256271
      1
    • GARETT Women Karen Goud/Staal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217899340.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158908333.jpg?ts=1
      GARETT GARETT Women Karen Goud/Staal Women Karen Goud/Staal Women Karen Goud/Staal Smartwatch Garett Women Karen - Goud Staal (1)
      GARETT Women Karen Goud/Staal
      • 05903246285055
      • 6891179
      1
    • Xlyne JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126496387.jpg?ts=1
      Xlyne Xlyne JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart X-WATCH Joli XW PRO Smartwatch Zwart (1)
      Xlyne JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart
      • 04053199903627
      1
    • Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190172726.jpg?ts=1
      Apple Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular APPLE Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular (2)
      Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular
      • 00190199836686
      1
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Zwart (zwart)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 240.72
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 240.72
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 240.72
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 240.72
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 240.72
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 240.72
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 236.88
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 236.88
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 207.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 209.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 209.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 210.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 210.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 210.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 213.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 213.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 213.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 213.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 213.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 213.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 236.88
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 236.88
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 236.88
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 236.88
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 208.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 208.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 208.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 208.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 208.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 208.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 208.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 208.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 208.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 208.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 208.95
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 208.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 208.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 208.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 208.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 208.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 208.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 208.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 192.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 192.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 192.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 192.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 192.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 192.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 192.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 192.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 192.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 192.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 192.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 192.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 192.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 192.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 192.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 192.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 192.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 192.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 192.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 198.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 198.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 198.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 198.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 198.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 198.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 198.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 225.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 225.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 227.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 225.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 225.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 225.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 227.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 220.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 220.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 227.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 227.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 219.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 227.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 219.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 219.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 220.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 219.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 221.56
    • teamvergelijk@vergelijk.be