x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Garmin Forerunner 245 Music Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Garmin Forerunner 245 Music Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Garmin Forerunner 245 Music Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Garmin Forerunner 245 Music Wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/141185608.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/172371739.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/162148576.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166553526.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/206742619.jpg?ts=1
Garmin Garmin Forerunner 245 Music Wit Forerunner 245 Music Wit Forerunner 245 Music Wit Jij doet het hardloopwerk. Jouw GPS smartwatch denkt met je mee. Het toestel leert je zelfs kennen, kilometer na kilometer en nummer na nummer. Houd je trainingsbelasting in de gaten om te zien of je precies genoeg doet of jezelf overbelast. Hier is iets om blij van te worden: muziek op je pols. Tot 6 uur in de GPS-modus met muziek - dat brengt je helemaal tot de finish. In de doos: Garmin Forerunner 245 Music Wit Oplaad kabel Productspecificaties: Merk: Garmin Model: Forerunner 245 Music Kle... (3)
  • 00753759217228
  • 010-02120-31
3
  • Design
    • Kleur: Roze, Zwart/Wit, Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Kinderen, Heren, Dames
  • Maat
    • Kledingmaat: Onesize
  • publishing
    • Jaar van introductie: 2019
  • 245.00 265.00 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      INDRUKWEKKENDE HARDLOOPEIGENSCHAPPEN: de Forerunner 245 Smartwatch Music helpt je beter hard te lopen en fitter te worden; Uitgebreide ha...245.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • AccessMarket AccessMarket
      Jij doet het hardloopwerk. Jouw GPS smartwatch denkt met je mee. Het toestel leert je zelfs kennen, kilometer na kilometer en nummer na n...249.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Garmin Forerunner 245 Music Hardloophorloge - Sporthorloge - Speel muziek af - Geschikt voor Hardlopen - Wit265.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Apple Watch Series 5 44mm Zilver Aluminium Witte Sportband
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147317273.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165107654.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165107653.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162128888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162128889.jpg?ts=1
      Apple Apple Watch Series 5 44mm Zilver Aluminium Witte Sportband Watch Series 5 44mm Zilver Aluminium Witte Sportband Watch Series 5 44mm Zilver Aluminium Witte Sportband Apple Watch Series 5 - 44 mm - Wit (1)
      Apple Watch Series 5 44mm Zilver Aluminium Witte Sportband
      • 00190199263765
      • 6432135
      • 0190199263765
      • MWVD2NF/A
      1
    • Huawei Watch GT 2 RVS Grijs 46mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165033078.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165033095.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165033094.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149873782.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211510080.jpg?ts=1
      Huawei Huawei Watch GT 2 RVS Grijs 46mm Watch GT 2 RVS Grijs 46mm Watch GT 2 RVS Grijs 46mm Huawei Watch GT 2 - Smartwatch - 46mm - Titanium - Grijze metalen band (1)
      Huawei Watch GT 2 RVS Grijs 46mm
      • 06901443320066
      • 6901443320066
      • 6524047
      • 55024313
      1
    • GARETT Women Karen Goud/Staal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217899340.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158908333.jpg?ts=1
      GARETT GARETT Women Karen Goud/Staal Women Karen Goud/Staal Women Karen Goud/Staal Smartwatch Garett Women Karen - Goud Staal (1)
      GARETT Women Karen Goud/Staal
      • 05903246285055
      • 6891179
      1
    • Coros VERTIX Watch | ONESIZE
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205232989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206752454.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186487836.jpg?ts=1
      Coros Coros VERTIX Watch | ONESIZE VERTIX Watch | ONESIZE VERTIX Watch | ONESIZE (3)
      Coros VERTIX Watch | ONESIZE
      • 00810005781503
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 260.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 260.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 260.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 260.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 260.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 260.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 260.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 260.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 260.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 260.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 244.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 242.76
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 242.76
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 242.76
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 242.76
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 242.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 242.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 242.76
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 242.76
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 242.76
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 242.76
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 242.76
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 242.76
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 242.76
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 249.49
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 249.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 249.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 249.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 242.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 242.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 240.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 240.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 214.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 214.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 244.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 244.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 244.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 244.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 237.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 245.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be