x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Garmin Forerunner 45 Rood

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Garmin Forerunner 45 Rood
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Garmin Forerunner 45 Rood
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Garmin Forerunner 45 Rood
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/203754646.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143306289.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/169414564.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151063125.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/169414565.jpg?ts=1
Garmin Garmin Forerunner 45 Rood Forerunner 45 Rood Forerunner 45 Rood De Forerunner 45 serie is een serie van twee super eenvoudig te gebruiken sporthorloges voor beginners, atleten en hardlopers die een super eenvoudig en gemakkelijk te gebruiken horloge willen met alle noodzakelijke functies om hun training bij te houden. De Forerunner 45 serie kent twee verschillende afmetingen met identieke functies. (5)
  • 00753759218591
  • 6162527
  • 0753759218591
  • 010-02156-16
5
deal
  • Design
    • Kleur: Roze, Rood
    • Materiaal: Polystyreen, Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Kinderen, Heren, Dames
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Activity tracker aansluitmogelijkheden: Bluetooth
    • Bluetooth: Ja
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Maat
    • Kledingmaat: Onesize
  • publishing
    • Jaar van introductie: 2019
  • 125.00 175.90 EUR 5
    5
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Garmin Forerunner 45 Hardloophorloge - Sporthorloge - Met GPS Tracker - Geschikt voor Hardlopen - Zwart/Lava Red
      125.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      INDRUKWEKKENDE HARDLOOPEIGENSCHAPPEN: de Forerunner 45 helpt u beter te rennen en fitter te worden; Uitgebreide loopfuncties met snelheid...125.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Garmin Forerunner 45 ben je continu op de hoogte van je hartslag. De ingebouwde hartslagsensor meet je hartslag de hele dag automa...139.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • RunningXpert RunningXpert
      De Forerunner 45 serie is een serie van twee super eenvoudig te gebruiken sporthorloges voor beginners, atleten en hardlopers die een sup...
      154.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Top4football.be Top4football.be
      Code 010-02156-16.175.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • GARETT Women Karen Goud/Staal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217899340.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158908333.jpg?ts=1
      GARETT GARETT Women Karen Goud/Staal Women Karen Goud/Staal Women Karen Goud/Staal Smartwatch Garett Women Karen - Goud Staal (1)
      GARETT Women Karen Goud/Staal
      • 05903246285055
      • 6891179
      1
    • Xlyne JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126496387.jpg?ts=1
      Xlyne Xlyne JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart X-WATCH Joli XW PRO Smartwatch Zwart (1)
      Xlyne JOLI XW PRO black / gold Smartwatch Zwart
      • 04053199903627
      1
    • Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190172726.jpg?ts=1
      Apple Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular APPLE Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular (2)
      Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Graphite Stainless Steel Case with Black Sport Band Regular
      • 00190199836686
      1
    • Apple Watch Series 6 Edition GPS + Cellular, 44mm Kast van Titanium, wit sportbandje.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200332592.jpg?ts=1
      Apple Apple Watch Series 6 Edition GPS + Cellular, 44mm Kast van Titanium, wit sportbandje. Watch Series 6 Edition GPS + Cellular, 44mm Kast van Titanium, wit sportbandje. Watch Series 6 Edition GPS + Cellular, 44mm Kast van Titanium, wit sportbandje. Apple Watch Series 6 Edition GPS + Cellular, 44mm Kast van Titanium, wit sportbandje. (1)
      Apple Watch Series 6 Edition GPS + Cellular, 44mm Kast van Titanium, wit sportbandje.
      • 00190199853256
      1
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Zwart (zwart)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 112.40
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 112.40
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 112.40
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 112.40
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 126.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 126.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 123.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 123.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 123.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 123.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 123.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 123.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 123.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 123.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 123.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 123.99
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 109.09
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 109.09
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 123.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 109.09
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 123.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 123.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 123.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 123.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 123.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 131.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 130.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 125.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be