x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Garmin Venu 2 Plus Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Garmin Venu 2 Plus Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Garmin Venu 2 Plus Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Garmin Venu 2 Plus Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237050947.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212595138.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237053392.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237053390.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212593078.jpg?ts=1
Garmin Garmin Venu 2 Plus Zwart Venu 2 Plus Zwart Venu 2 Plus Zwart Garmin Venu 2 Plus Health Smartwatch - Amoled touchscreen - spraakbesturing - Zwart (3)
  • 00753759280925
  • 0753759280925
  • 010-02496-11
9
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
  • 387.00 449.99 EUR 9
    9
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Garmin Venu 2 Plus Black387.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Garmin Venu 2 Plus Zwart houd je nauwkeurig je gezondheid bij en neem je inkomende oproepen aan. Het horloge heeft een ingebouwde ...387.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      LANGE BATTERIJDUUR EN SNEL OPLADEN\nKrijg continu inzicht in je gezondheid met tot wel 9 dagen in de smartwatch-modus, 24 uur in GPS-modu...387.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      BELLEN VANAF JE POLS: Voer telefoongesprekken vanaf je pols wanneer je verbonden bent met je compitabele smartphone VOICE ASSISTANT: Gebr...387.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Garmin Venu 2 Plus Health Smartwatch - Amoled touchscreen - spraakbesturing - Zwart389.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Garmin Venu 2 Plus Health Smartwatch - Amoled touchscreen - spraakbesturing - Zwart394.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      Geef je welzijn de aandacht die het verdient met de Venu® 2 Plus. Deze GPS Health smartwatch beschikt over geavanceerde functies voor gez...394.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bikester.be Bikester.be
      Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Horloge, Activity Tracker, Pols; Stroombron: Accu; Verbinding: Digitaal; Functies: Tijd functie: ...404.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Campz.be Campz.be
      Belangrijkste informatie: Gebruiksdoel: Horloge, Activity Tracker, Pols; Stroombron: Accu; Verbinding: Digitaal; Functies: Tijd functie: ...449.99, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • GUESS Watches Heren Horloge C0001G2 - leer - bruin - Ø 45 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114573114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200883097.jpg?ts=1
      GUESS GUESS Watches Heren Horloge C0001G2 - leer - bruin - Ø 45 cm Watches Heren Horloge C0001G2 - leer - bruin - Ø 45 cm Watches Heren Horloge C0001G2 - leer - bruin - Ø 45 cm GUESS Watches Heren Horloge C0001G2 - leer - bruin - Ø 45 cm (1)
      GUESS Watches Heren Horloge C0001G2 - leer - bruin - Ø 45 cm
      • 00091661460609
      1
    • Huawei Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237753618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187886880.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187886888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187886882.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183645659.jpg?ts=1
      Huawei Huawei Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm Zie de tijd prachtig voorbij gaan. Kies voor meer mogelijkheden om je pols en in je leven. Dankzij de gladde afwerking en het afgeronde scherm heeft het horloge een klassieke, minimalistische look terwijl het schitterende 1,43-inch AMOLED-display van de smartwatch een genot is om tijdenlang naar te blijven kijken. Maak een draai naar een betere optie. Bedien de HUAWEI WATCH 3 met het responsieve, aanraakgevoelige scherm, de knop aan de zijkant en de volledig draaibare kroon, beide zo geplaats... (3)
      Huawei Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm
      • 06941487218967
      • 05412882790149
      • 55026818
      • HUNL-WATCH3-STL
      3
    • Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900"
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220803892.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188171345.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231144354.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231144355.jpg?ts=1
      Hama Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" U wilt het precies weten: weergave van uw exacte route weer bij het joggen, fietsen of wandelen met de geïntegreerde GPS - zonder smartphone\nNiets meer missen: meldingen met tillingsalarm en displayweergave met berichtvoorbeeld voor WhatsApp, Instagram, Facebook, sms, telefoontjes, e-mails en nog veel meer\nOf het nu om regen of het zwembad gaat: dankzij beschermingsklasse IP68 is de waterdichte fitness-tracker geschikt voor alle activiteiten in en rond het water\nSwipen zoals op een smartph... (1)
      Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900"
      • 04047443455901
      • HA-00178607
      • 178607
      2
    • Lotus 50044-1 - Heren - 44 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234644735.jpg?ts=1
      Lotus Lotus 50044-1 - Heren - 44 mm 50044-1 - Heren - 44 mm 50044-1 - Heren - 44 mm Lotus 50044-1 - Heren - 44 mm (1)
      Lotus 50044-1 - Heren - 44 mm
      • 08430622779435
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 394.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 394.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 394.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 394.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 394.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 394.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 387.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 387.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 387.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 387.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 387.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 387.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 387.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 386.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 386.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 386.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 386.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 386.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 386.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 386.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 386.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 386.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 386.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 386.95
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 363.78
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 359.03
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 359.03
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 359.03
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 359.03
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 359.03
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 359.03
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 359.03
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 368.48
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 368.48
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 386.95
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 386.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 387.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 387.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be