x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Garmin Vivofit Junior 3 Blauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Garmin Vivofit Junior 3 Blauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Garmin Vivofit Junior 3 Blauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Garmin Vivofit Junior 3 Blauw
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237607415.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237607406.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237607420.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237607411.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237607435.jpg?ts=1
Garmin Garmin Vivofit Junior 3 Blauw Vivofit Junior 3 Blauw Vivofit Junior 3 Blauw Bewegen is voor je kind extra leuk met de Garmin Vivofit Junior 3 Blauw om de pols. Je stelt als ouder op je telefoon doelen en taken voor je kind in. Zo herinner je hem of haar bijvoorbeeld aan zijn of haar stappendoel of aan huiswerk dat af moet. Je kind krijgt een melding van die taken en doelen op het horloge. Haalt je kind het stappendoel of heeft hij of zij de taak 'kamer opruimen' afgerond? Dan speelt je kind allerlei spellen vrij in de bijbehorende app. De tracker meet het aantal stap... (4)
  • 00753759263560
  • 7155359
  • 010-02441-02
6
deal
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Siliconen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • 82.99 86.99 EUR 6
    6
    • RunningXpert RunningXpert
      82.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Waterdicht tot 50 m, comfortabel en duurzaam Groot kleurendisplay, altijd ingeschakeld, met meerdere wijzerplaten om uit te kiezen (digit...83.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Waterdicht tot 50 m, comfortabel en duurzaam Groot kleurendisplay, altijd ingeschakeld, met meerdere wijzerplaten om uit te kiezen (digit...85.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bewegen is voor je kind extra leuk met de Garmin Vivofit Junior 3 Blauw om de pols. Je stelt als ouder op je telefoon doelen en taken voo...85.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      VERKEN JE WERELD\nvívofit jr. 3 is niet alleen een fitnesstracker voor kinderen. Het is een interactieve ervaring waarbij de activiteiten...85.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Garmin Vívofit Junior 3 Activity Tracker - Fitness Tracker voor Kinderen - Waterbestendig - Blauw86.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Huawei Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237753618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187886880.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187886888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187886882.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183645659.jpg?ts=1
      Huawei Huawei Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm Zie de tijd prachtig voorbij gaan. Kies voor meer mogelijkheden om je pols en in je leven. Dankzij de gladde afwerking en het afgeronde scherm heeft het horloge een klassieke, minimalistische look terwijl het schitterende 1,43-inch AMOLED-display van de smartwatch een genot is om tijdenlang naar te blijven kijken. Maak een draai naar een betere optie. Bedien de HUAWEI WATCH 3 met het responsieve, aanraakgevoelige scherm, de knop aan de zijkant en de volledig draaibare kroon, beide zo geplaats... (3)
      Huawei Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm
      • 06941487218967
      • 05412882790149
      • 55026818
      • HUNL-WATCH3-STL
      3
    • Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900"
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220803892.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188171345.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231144354.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231144355.jpg?ts=1
      Hama Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" U wilt het precies weten: weergave van uw exacte route weer bij het joggen, fietsen of wandelen met de geïntegreerde GPS - zonder smartphone\nNiets meer missen: meldingen met tillingsalarm en displayweergave met berichtvoorbeeld voor WhatsApp, Instagram, Facebook, sms, telefoontjes, e-mails en nog veel meer\nOf het nu om regen of het zwembad gaat: dankzij beschermingsklasse IP68 is de waterdichte fitness-tracker geschikt voor alle activiteiten in en rond het water\nSwipen zoals op een smartph... (1)
      Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900"
      • 04047443455901
      • HA-00178607
      • 178607
      2
    • Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra 4G/LTE Smartwatch Mobiele verbinding Qualcomm SDW4100 en Mobvoi Dual Processor System Wear OS Smart Watch Bloedzuurstof IHB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219004596.jpg?ts=1
      Mobvoi Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra 4G/LTE Smartwatch Mobiele verbinding Qualcomm SDW4100 en Mobvoi Dual Processor System Wear OS Smart Watch Bloedzuurstof IHB TicWatch Pro 3 Ultra 4G/LTE Smartwatch Mobiele verbinding Qualcomm SDW4100 en Mobvoi Dual Processor System Wear OS Smart Watch Bloedzuurstof IHB TicWatch Pro 3 Ultra 4G/LTE Smartwatch Mobiele verbinding Qualcomm SDW4100 en Mobvoi Dual Processor System Wear OS Smart Watch Bloedzuurstof IHB Lange batterijduur Dual-layer display 2.0-technologie houdt de Ticwatch Pro 3 Ultra GPS-smartwatch tot 72 uur in de slimme modus en 45 dagen in de essentiële modus. De nieuwe aanpasbare achtergrondverlichting biedt u een beter visueel genot, maakt het scherm onder alle omstandigheden comfortabel om te lezen, vooral in het donker. Bijgewerkte chipset, betere ervaringTicwatch Pro 3 Ultra 4G/LTE aangedreven met Wear OS van Google, en het Qualcomm Snapdragon Wear 4100-platform en Mobvoi Dual Proc... (1)
      Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra 4G/LTE Smartwatch Mobiele verbinding Qualcomm SDW4100 en Mobvoi Dual Processor System Wear OS Smart Watch Bloedzuurstof IHB
      • 06940447103909
      2
    • Samsung Galaxy Watch5 Pro Zwart 45mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240659116.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240658491.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240660547.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240660543.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240660542.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy Watch5 Pro Zwart 45mm Galaxy Watch5 Pro Zwart 45mm Galaxy Watch5 Pro Zwart 45mm Samsung Galaxy Watch5 Pro - Smartwatch - 45 mm - Black (2)
      Samsung Galaxy Watch5 Pro Zwart 45mm
      • 08806094495676
      • SM-R920NZKAEUB
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 71.07
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 71.07
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 73.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 73.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 70.79
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 70.79
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 70.79
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 70.79
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 70.79
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 70.79
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 70.79
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 63.79
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 63.79
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 60.59
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 60.59
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 60.59
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 57.49
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 57.49
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 54.59
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 54.59
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 54.59
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 54.59
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 54.59
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 54.59
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 54.59
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 54.59
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 54.59
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 54.59
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 54.59
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 77.13
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 77.13
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 77.13
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 77.13
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 77.13
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 77.13
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 77.13
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 77.13
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 78.19
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 77.13
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 77.13
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 77.13
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 77.13
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 78.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 78.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 77.13
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 77.13
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 77.13
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 78.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 78.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 78.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 78.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 78.95
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 78.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 78.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 78.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 78.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 78.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 78.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 78.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 78.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 78.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 78.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 77.13
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 77.13
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 77.13
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 80.45
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 77.13
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 77.13
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 82.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be