x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Polar Pacer Pro Kastanjebruin

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Polar Pacer Pro Kastanjebruin
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Polar Pacer Pro Kastanjebruin
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Polar Pacer Pro Kastanjebruin
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/227795076.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231893424.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/238754524.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234567645.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231101006.jpg?ts=1
Polar Polar Pacer Pro Kastanjebruin Pacer Pro Kastanjebruin Pacer Pro Kastanjebruin De Polar Pacer Pro is een hardloophorloge met alle essentiële functies voor de moderne hardloper: tijd, tempo, afstand en rondes, nauwkeurige GPS en accurate hartslagmeting. Bevat alle gespecialiseerde trainingstools die nodig zijn om één ding beter te doen: hardlopen. Gespecialiseerde training- en hersteltools: op jou afgestemde begeleiding en feedback: volgt je trainings- en cardiobelasting op korte en lange termijn. Nauwkeurige GPS: een nieuw, geïntegreerd antenne-ontwerp voor bewegingsreg... (1)
  • 00725882060514
  • 900102182
3
  • Design
    • Kleur: Bruin, Rood
    • Materiaal: Polystyreen, Kunststof
  • 265.00 265.00 EUR 3
    3
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Polar Pacer Pro Kastanjebruin is een gps horloge voor de fanatieke hardloper. Dit horloge meet jouw hardloopprestaties nauwkeurig. Dan...265.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      De Polar Pacer Pro is een hardloophorloge met alle essentiële functies voor de moderne hardloper: tijd, tempo, afstand en rondes, nauwkeu...265.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Polar Pacer Pro - Geavanceerd GPS Hardloophorloge - Autumn Maroon - Maten S-L265.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • GUESS Watches Heren Horloge C0001G2 - leer - bruin - Ø 45 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114573114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200883097.jpg?ts=1
      GUESS GUESS Watches Heren Horloge C0001G2 - leer - bruin - Ø 45 cm Watches Heren Horloge C0001G2 - leer - bruin - Ø 45 cm Watches Heren Horloge C0001G2 - leer - bruin - Ø 45 cm GUESS Watches Heren Horloge C0001G2 - leer - bruin - Ø 45 cm (1)
      GUESS Watches Heren Horloge C0001G2 - leer - bruin - Ø 45 cm
      • 00091661460609
      1
    • Huawei Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237753618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187886880.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187886888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187886882.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183645659.jpg?ts=1
      Huawei Huawei Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm Zie de tijd prachtig voorbij gaan. Kies voor meer mogelijkheden om je pols en in je leven. Dankzij de gladde afwerking en het afgeronde scherm heeft het horloge een klassieke, minimalistische look terwijl het schitterende 1,43-inch AMOLED-display van de smartwatch een genot is om tijdenlang naar te blijven kijken. Maak een draai naar een betere optie. Bedien de HUAWEI WATCH 3 met het responsieve, aanraakgevoelige scherm, de knop aan de zijkant en de volledig draaibare kroon, beide zo geplaats... (3)
      Huawei Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm
      • 06941487218967
      • 05412882790149
      • 55026818
      • HUNL-WATCH3-STL
      3
    • Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900"
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220803892.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188171345.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231144354.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231144355.jpg?ts=1
      Hama Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" U wilt het precies weten: weergave van uw exacte route weer bij het joggen, fietsen of wandelen met de geïntegreerde GPS - zonder smartphone\nNiets meer missen: meldingen met tillingsalarm en displayweergave met berichtvoorbeeld voor WhatsApp, Instagram, Facebook, sms, telefoontjes, e-mails en nog veel meer\nOf het nu om regen of het zwembad gaat: dankzij beschermingsklasse IP68 is de waterdichte fitness-tracker geschikt voor alle activiteiten in en rond het water\nSwipen zoals op een smartph... (1)
      Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900"
      • 04047443455901
      • HA-00178607
      • 178607
      2
    • Lotus 50044-1 - Heren - 44 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234644735.jpg?ts=1
      Lotus Lotus 50044-1 - Heren - 44 mm 50044-1 - Heren - 44 mm 50044-1 - Heren - 44 mm Lotus 50044-1 - Heren - 44 mm (1)
      Lotus 50044-1 - Heren - 44 mm
      • 08430622779435
      2
    • min
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 299.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 299.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 299.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 299.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 299.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 298.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 298.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 298.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 298.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 298.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 298.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 298.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 299.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 299.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 294.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 294.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 294.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 294.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 294.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 294.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 294.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 292.55
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 292.55
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 292.55
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 292.55
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 292.55
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 292.55
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 291.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 291.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 291.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 291.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 291.95
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 284.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 284.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 284.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 284.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 284.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 270.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 270.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 270.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 270.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 270.95
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 269.95
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 270.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 270.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 269.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 265.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 265.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 265.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 265.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 265.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 285.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 264.95
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 285.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 265.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 265.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 265.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 265.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 265.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be