x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung Smartwatch Galaxy Watch 4 classic-42mm LTE

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung Smartwatch Galaxy Watch 4 classic-42mm LTE
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung Smartwatch Galaxy Watch 4 classic-42mm LTE
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung Smartwatch Galaxy Watch 4 classic-42mm LTE
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212929074.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237833029.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237833030.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237833028.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237833027.jpg?ts=1
Samsung Samsung Smartwatch Galaxy Watch 4 classic-42mm LTE Smartwatch Galaxy Watch 4 classic-42mm LTE Smartwatch Galaxy Watch 4 classic-42mm LTE Elegant design: stijl die je om de pols kunt dragen, uitgedrukt door hoogwaardig roestvrij staal, dat symbool staat voor krachtige functionaliteit. Leer je lichaam kennen volg je fitnessvooruitgang met onze eerste smartwatch die de lichaamssamenstelling meet. Begin de wedstrijd met vrienden en familie en communiceer via het live berichtbord. Team-Challenges worden met badges beloond en in een puntensysteem gewaardeerd, zodat beweging plezier en sociaal is. fitnesstracker volg je activiteite... (14)
  • 08806092604599
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Nylon
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 301.72 349.98 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Elegant design: stijl die je om de pols kunt dragen, uitgedrukt door hoogwaardig roestvrij staal, dat symbool staat voor krachtige functi...301.72, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Elegant design: stijl die je om de pols kunt dragen, uitgedrukt door hoogwaardig roestvrij staal, dat symbool staat voor krachtige functi...349.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Huawei Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237753618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187886880.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187886888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187886882.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183645659.jpg?ts=1
      Huawei Huawei Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm Zie de tijd prachtig voorbij gaan. Kies voor meer mogelijkheden om je pols en in je leven. Dankzij de gladde afwerking en het afgeronde scherm heeft het horloge een klassieke, minimalistische look terwijl het schitterende 1,43-inch AMOLED-display van de smartwatch een genot is om tijdenlang naar te blijven kijken. Maak een draai naar een betere optie. Bedien de HUAWEI WATCH 3 met het responsieve, aanraakgevoelige scherm, de knop aan de zijkant en de volledig draaibare kroon, beide zo geplaats... (3)
      Huawei Watch 3 Elite 4G Zilver/Zilver 46mm
      • 06941487218967
      • 05412882790149
      • 55026818
      • HUNL-WATCH3-STL
      3
    • Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra 4G/LTE Smartwatch Mobiele verbinding Qualcomm SDW4100 en Mobvoi Dual Processor System Wear OS Smart Watch Bloedzuurstof IHB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219004596.jpg?ts=1
      Mobvoi Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra 4G/LTE Smartwatch Mobiele verbinding Qualcomm SDW4100 en Mobvoi Dual Processor System Wear OS Smart Watch Bloedzuurstof IHB TicWatch Pro 3 Ultra 4G/LTE Smartwatch Mobiele verbinding Qualcomm SDW4100 en Mobvoi Dual Processor System Wear OS Smart Watch Bloedzuurstof IHB TicWatch Pro 3 Ultra 4G/LTE Smartwatch Mobiele verbinding Qualcomm SDW4100 en Mobvoi Dual Processor System Wear OS Smart Watch Bloedzuurstof IHB Lange batterijduur Dual-layer display 2.0-technologie houdt de Ticwatch Pro 3 Ultra GPS-smartwatch tot 72 uur in de slimme modus en 45 dagen in de essentiële modus. De nieuwe aanpasbare achtergrondverlichting biedt u een beter visueel genot, maakt het scherm onder alle omstandigheden comfortabel om te lezen, vooral in het donker. Bijgewerkte chipset, betere ervaringTicwatch Pro 3 Ultra 4G/LTE aangedreven met Wear OS van Google, en het Qualcomm Snapdragon Wear 4100-platform en Mobvoi Dual Proc... (1)
      Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra 4G/LTE Smartwatch Mobiele verbinding Qualcomm SDW4100 en Mobvoi Dual Processor System Wear OS Smart Watch Bloedzuurstof IHB
      • 06940447103909
      2
    • Samsung Galaxy Watch5 Pro Zwart 45mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240659116.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240658491.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240660547.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240660543.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240660542.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy Watch5 Pro Zwart 45mm Galaxy Watch5 Pro Zwart 45mm Galaxy Watch5 Pro Zwart 45mm Samsung Galaxy Watch5 Pro - Smartwatch - 45 mm - Black (2)
      Samsung Galaxy Watch5 Pro Zwart 45mm
      • 08806094495676
      • SM-R920NZKAEUB
      2
    • MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106245957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225715824.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139717464.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139717310.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112134264.jpg?ts=1
      MYKRONOZ MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel MyKronoz ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel (1)
      MYKRONOZ ZeRound2 HR premium smartwatch - zwart geel
      • 07640158012765
      • ZEROUND2HR-BKYE
      • 5256271
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 314.30
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 413.12
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 416.09
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 416.09
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 416.09
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 416.09
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 418.34
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 418.34
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 417.34
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 413.12
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 413.12
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 413.12
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 413.12
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 413.12
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 413.12
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 413.12
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 413.12
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 413.12
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 413.12
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 413.12
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 379.66
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 380.56
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 380.56
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 380.56
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 380.56
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 247.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 246.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 246.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 246.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 246.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 246.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 246.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 246.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 246.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 246.50
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 247.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 473.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 473.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 473.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 247.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 247.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 247.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 247.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 245.75
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 245.75
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 245.75
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 245.75
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 245.75
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 245.75
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 245.75
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 204.40
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 203.05
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 203.05
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 204.40
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 204.40
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 206.65
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 206.65
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 206.65
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 206.65
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 206.65
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 206.65
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 314.30
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 314.30
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 314.30
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 299.12
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 299.12
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 299.12
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 299.12
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 299.12
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 299.12
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 299.12
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 299.12
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 299.12
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 301.72
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 301.72
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 301.72
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 301.72
    • teamvergelijk@vergelijk.be