x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Withings Steel HR Sport Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Withings Steel HR Sport Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Withings Steel HR Sport Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Withings Steel HR Sport Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/126439459.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150239356.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/221424496.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140471777.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140471780.jpg?ts=1
Withings Withings Steel HR Sport Zwart Steel HR Sport Zwart Steel HR Sport Zwart De Withings Steel HR Sport is een elegant en tegelijkertijd slim horloge. Naast dat het hybride horloge meet hoeveel calorieën je verbrandt en welke afstand je aflegt, meet het ook je hartslag. Deze informatie lees je af op het kleine schermpje boven de analoge wijzers. Op de bijbehorende app bekijk je de gegevens nog even rustig na. Ook geef je in de app aan hoeveel stappen je op een dag wilt zetten. Op het scherm van je Steel HR Sport lees je af hoeveel procent van de stappen je gezet hebt.... (5)
  • 03700546704833
  • 03700546704475
  • HWA03B-40BLACK-SPORT-ALL-INTER
  • 3700546704475
  • 5433369
4
  • Algemene kenmerken
    • Activity tracker functions: Calorieënteller, Snelheidsmeter, Afstandmeting, Stappenteller, Hartslagmeter, Slaapmonitor, Waterproof, Versnellingsmeter, Alarm klok
    • Geslacht: Dames
    • Activiteiten meten: Wandelen, Fietsen, Hardlopen, Zwemmen, Fitness
    • Materiaal band: Silicoon
    • Bewegingssensor: Nee
    • Geofencing: Nee
    • Ingebouwde verlichting: Nee
    • Materiaal Horlogeband: Kunststof
    • Trillingsarm: Ja
    • Type sluiting: Gesp
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 1 inch
    • Geìntegreerde display: Ja
    • Kleurenscherm: Ja
    • Touchscreen: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Wol, Roestvrijstaal
    • Montuur vorm: Rond
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Activity tracker aansluitmogelijkheden: Bluetooth
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 4.0
    • GPS-functie: Nee
    • Near Field Communication (NFC): Nee
    • Smartphone notificaties: Ja
  • Technische details
    • Kleur behuizing: Zwart
    • Besturingssysteem: Android, iOS
    • Afneembare band: Ja
    • Agenda: Nee
    • Built-in speedometer: Nee
    • Datumindicator: Ja
    • Geïntegreerde timer: Ja
    • Gyroscope: Nee
    • Hartslag monitor: Ja
    • Oplaadtijd (min): 120 Minuten
    • Stopwatch: Nee
    • Thermometer: Nee
    • Waterdicht: Ja
    • Wekker: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 25 Uur
  • Gewicht en omvang
    • Band breedte: 18 mm
    • Diepte: 1.3 cm
    • Diepte product: 13 mm
    • Gewicht product: 39 g
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Functies
    • Ambient light sensor: Nee
    • Lap counter: Nee
    • Virtual opponent: Nee
    • Voice control: Nee
  • Audio
    • Muziekspeler: Nee
  • Navigatie
    • Electronisch kompas: Nee
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • Prestatie
    • Accelerometer: Ja
    • Barometer: Nee
    • GPS: Nee
  • 173.00 179.95 EUR 4
    4
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Withings Steel HR Sport is een elegant en tegelijkertijd slim horloge. Naast dat het hybride horloge meet hoeveel calorieën je verbran...173.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      DAG- EN NACHTHARTSLAG - Profiteer dag en nacht van hartslagmetingen en continue metingen tijdens work-outs. DAGELIJKSE STAPPENTELLER - Te...173.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Beterbed.be Beterbed.be
      Steel HR Sport is een hybride smartwatch dat helpt gezond te blijven. De elegante, analoge horloge is voorzien van slimme functies: het m...174.95, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Tink.be Tink.be
      Met de Withings Steel HR Sport Smartwatch meet je alle belangrijke vitale functies met je pols. Leer je lichaam kennen - de Steel HR Smar...179.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Huawei Watch Fit 2 Elegant - Smartwatch - 10 dagen batterijduur - Goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233165973.jpg?ts=1
      Huawei Huawei Watch Fit 2 Elegant - Smartwatch - 10 dagen batterijduur - Goud Watch Fit 2 Elegant - Smartwatch - 10 dagen batterijduur - Goud Watch Fit 2 Elegant - Smartwatch - 10 dagen batterijduur - Goud Huawei Watch Fit 2 Elegant - Smartwatch - 10 dagen batterijduur - Goud (1)
      Huawei Watch Fit 2 Elegant - Smartwatch - 10 dagen batterijduur - Goud
      • 06941487260768
      1
    • Coros VERTIX Watch | ONESIZE
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205232989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206752454.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186487836.jpg?ts=1
      Coros Coros VERTIX Watch | ONESIZE VERTIX Watch | ONESIZE VERTIX Watch | ONESIZE (2)
      Coros VERTIX Watch | ONESIZE
      • 00810005781503
      1
    • Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900"
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220803892.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188171345.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231144354.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231144355.jpg?ts=1
      Hama Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900" U wilt het precies weten: weergave van uw exacte route weer bij het joggen, fietsen of wandelen met de geïntegreerde GPS - zonder smartphone\nNiets meer missen: meldingen met tillingsalarm en displayweergave met berichtvoorbeeld voor WhatsApp, Instagram, Facebook, sms, telefoontjes, e-mails en nog veel meer\nOf het nu om regen of het zwembad gaat: dankzij beschermingsklasse IP68 is de waterdichte fitness-tracker geschikt voor alle activiteiten in en rond het water\nSwipen zoals op een smartph... (1)
      Hama 00178607 Smartwatch "Fit Watch 6900"
      • 04047443455901
      • HA-00178607
      • 178607
      1
    • Suunto 5 Peak Grijs/Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221057786.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221067506.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223170775.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233431005.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215378135.jpg?ts=1
      Suunto Suunto 5 Peak Grijs/Zwart 5 Peak Grijs/Zwart 5 Peak Grijs/Zwart Haal het meeste uit je outdoor training met de Suunto 5 Peak Grijs/Zwart. Met dit horloge train je gericht. Zo krijg je inzicht in je conditie met de VO2 max meting en hou je je hartslag in de gaten. Kies uit een van de 80 sportprofielen om je training te monitoren. Met dit Suunto horloge verdwaal je nooit meer, want de Suunto geeft precies aan wanneer je af moet slaan. Ook laad je je eigen routes in. Tijdens het hardlopen of fietsen skip je nummers uit je afspeellijst via het horloge. De Suu... (2)
      Suunto 5 Peak Grijs/Zwart
      • 06417084507563
      • SS050726000
      4
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 173.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 174.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 174.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 173.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 173.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 173.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 173.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 173.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 173.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 173.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 173.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 173.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 138.21
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 138.21
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 138.21
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 138.21
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 138.21
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 138.21
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 138.21
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 138.21
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 138.21
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 138.21
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 138.21
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 138.21
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 138.21
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 173.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 173.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 173.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 173.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 173.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 173.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 173.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 173.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 173.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 173.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 173.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 173.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 173.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 173.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be