x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Withings Move ECG Zilver/Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Withings Move ECG Zilver/Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Withings Move ECG Zilver/Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Withings Move ECG Zilver/Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/126439460.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150239358.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150239270.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150239355.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150524953.jpg?ts=1
Withings Withings Move ECG Zilver/Zwart Move ECG Zilver/Zwart Move ECG Zilver/Zwart ELEKTROCARDIOGRAM (ECG) - Registreert een ECG in 30 seconden met onmiddellijke atriumfibrillatiedetectie in de app. U kunt het opnemen zonder uw telefoon - Gegevens kunnen worden opgeslagen in het horloge tot de volgende synchronisatie. KLINISCH GEVALIDEERD - De Move ECG werd ontwikkeld en klinisch gevalideerd met cardiologen. CE-conform. U kunt ECG-gegevens via pdf naar uw arts sturen. TRAIN UW HART - Volgt automatisch uw wandelingen, hardlooptochten, zwemactiviteiten en detecteert gemakkeli... (17)
  • 03700546704499
  • 03700546705991
  • 03700546706097
  • HWA08-model 2-all-Inter
  • HWA08-MODEL 1-ALL-INTER
  • HWA08-MODEL 2-ALL-INTER
  • 3700546704499
  • HWA03B-40WHITE-SPORT-ALL-INTER
  • HWA08-model 1-all-Inter
  • HWA03b-40white-sport-all-Inter
  • 5433375
5
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Activity tracker functions: Calorieënteller, Snelheidsmeter, Afstandmeting, Stappenteller, Hartslagmeter, ECG, Slaapmonitor, Waterproof, Versnellingsmeter, Alarm klok
    • Geslacht: Dames, Heren, Unisex
    • Activiteiten meten: Wandelen, Fietsen, Hardlopen, Zwemmen, Fitness
    • Materiaal band: Silicoon
    • Bewegingssensor: Nee
    • Geofencing: Nee
    • Ingebouwde verlichting: Nee
    • Materiaal Horlogeband: Kunststof
    • Trillingsarm: Ja
    • Type gadget: Sporthorloge
    • Type sluiting: Gesp
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 1 inch
    • Geìntegreerde display: Ja
    • Kleurenscherm: Ja
    • Touchscreen: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart/Wit, Blauw, Zwart, Wit
    • Materiaal: Wol, Roestvrijstaal
    • Montuur vorm: Rond
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Activity tracker aansluitmogelijkheden: Bluetooth
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 4.0
    • GPS-functie: Nee
    • Near Field Communication (NFC): Nee
    • Smartphone notificaties: Ja
  • Technische details
    • Kleur behuizing: Zwart
    • Besturingssysteem: Android, iOS
    • Afneembare band: Ja
    • Agenda: Nee
    • Built-in speedometer: Nee
    • Datumindicator: Ja
    • Geïntegreerde timer: Ja
    • Gyroscope: Nee
    • Hartslag monitor: Ja
    • Oplaadtijd (min): 120 Minuten
    • Stopwatch: Nee
    • Thermometer: Nee
    • Waterdicht: Ja
    • Wekker: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 25 Uur
  • Gewicht en omvang
    • Band breedte: 18 mm
    • Diepte: 1.3 cm
    • Diepte product: 13 mm
    • Gewicht product: 39 g
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Functies
    • Ambient light sensor: Nee
    • Lap counter: Nee
    • Virtual opponent: Nee
    • Voice control: Nee
  • Audio
    • Muziekspeler: Nee
  • Navigatie
    • Electronisch kompas: Nee
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • Prestatie
    • Accelerometer: Ja
    • Barometer: Nee
    • GPS: Nee
  • 115.95 119.95 EUR 5
    5
    • Beterbed.be Beterbed.be
      De Withings Move ECG is 's werelds eerste analoge horloge dat een elektrocardiogram (ECG) opneemt op aanvraag en detecteert atriumfibrill...115.95, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      WITHINGS Move ECG - Hybride smartwatch - 38 mm - Zwart/Geel117.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Withings Move ECG zie je er stijlvol uit en houdt je tegelijkertijd je gezondheid in de gaten. Zo maak je een ECG hartfilmpje. Leg...117.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      ELEKTROCARDIOGRAM (ECG) - Registreert een ECG in 30 seconden met onmiddellijke atriumfibrillatiedetectie in de app. U kunt het opnemen zo...117.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Tink.be Tink.be
      Het Withings ECG-fitnesshorloge met hartfilmpje-functie beschikt over een analoog polshorloge dat je de mogelijkheid biedt om een real-ti...119.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Huawei Watch Fit 2 Elegant - Smartwatch - 10 dagen batterijduur - Goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233165973.jpg?ts=1
      Huawei Huawei Watch Fit 2 Elegant - Smartwatch - 10 dagen batterijduur - Goud Watch Fit 2 Elegant - Smartwatch - 10 dagen batterijduur - Goud Watch Fit 2 Elegant - Smartwatch - 10 dagen batterijduur - Goud Huawei Watch Fit 2 Elegant - Smartwatch - 10 dagen batterijduur - Goud (1)
      Huawei Watch Fit 2 Elegant - Smartwatch - 10 dagen batterijduur - Goud
      • 06941487260768
      1
    • Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Active Zwart 46 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231934480.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233473028.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233473029.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233473030.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230425091.jpg?ts=1
      Huawei Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Active Zwart 46 mm Watch GT 3 Pro Titanium Active Zwart 46 mm Watch GT 3 Pro Titanium Active Zwart 46 mm Naadloze titanium body, wijzerplaat van saffier, titanium draaibare kroon: de naadloze titanium body van het horloge is waar sportief en zakelijk casual samenkomen, met duidelijke lijnen en contouren die nieuwe sensaties oproepen en spreken tot uw gevoel voor stijl. Stijlvolle outdoor-training en meer dan 100 trainingsmodi: HUAWEI WATCH GT 3 Pro wordt geleverd met IP68- en 5 ATM-classificaties voor waterbestendigheid en heeft maar liefst 200 waterdrukcycli doorstaan, zodat het gratis duiken t... (2)
      Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Active Zwart 46 mm
      • 06941487248346
      • 6941487248346
      • 55028468
      4
    • Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Classic Zilver 46 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231934487.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233473025.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233473023.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233473026.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230425056.jpg?ts=1
      Huawei Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Classic Zilver 46 mm Watch GT 3 Pro Titanium Classic Zilver 46 mm Watch GT 3 Pro Titanium Classic Zilver 46 mm Naadloze titanium body, wijzerplaat van saffier, titanium draaibare kroon: de naadloze titanium body van het horloge is waar sportief en zakelijk casual samenkomen, met duidelijke lijnen en contouren die nieuwe sensaties oproepen en spreken tot uw gevoel voor stijl. Stijlvolle outdoor-training en meer dan 100 trainingsmodi: HUAWEI WATCH GT 3 Pro wordt geleverd met IP68- en 5 ATM-classificaties voor waterbestendigheid en heeft maar liefst 200 waterdrukcycli doorstaan, zodat het gratis duiken t... (2)
      Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Classic Zilver 46 mm
      • 06941487248391
      • 6941487248391
      • 55028467
      4
    • Lotus 50045-1 - Dames en heren - 44 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231541737.jpg?ts=1
      Lotus Lotus 50045-1 - Dames en heren - 44 mm 50045-1 - Dames en heren - 44 mm 50045-1 - Dames en heren - 44 mm LOTUS Model Smartwatch Lotus Digitaal, voor volwassenen, uniseks 11 millimeter kalender zonder klapsluiting (1)
      Lotus 50045-1 - Dames en heren - 44 mm
      • 08430622779442
      3
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 117.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 117.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 117.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 117.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 117.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 117.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 117.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 117.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 117.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 117.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 117.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 117.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 117.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 117.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 117.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 117.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 117.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 117.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 117.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 115.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 115.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 115.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 115.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 115.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 91.60
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 91.60
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 91.60
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 91.60
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 91.60
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 91.60
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 91.60
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 91.60
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 91.60
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 91.60
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 115.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 115.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 115.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be