x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Burton M Ruler Wide 2022

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Burton M Ruler Wide 2022
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Burton M Ruler Wide 2022
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Burton M Ruler Wide 2022
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/205224057.jpg?ts=1
Burton Burton M Ruler Wide 2022 M Ruler Wide 2022 M Ruler Wide 2022 HeerserDe Burton Ruler is met zijn 25 jarige bestaan een ware klassieker in de lijn. Elk jaar wordt deze schoen weer veel verkocht en is het een fijne all-rounder met een mooie gemiddelde stijfheid. Deze medium flex laat hem op alle fronten inzetbaar zijn en is niet vies van een foutje. Je mag wat corrigeren. De schoen zet je vast met het bekende Speedlacing systeem avn Burton. Twee zones met veters die je los van elkaar vast trekt en vastzet in de vetersluiter. Geen geknoop, dus lekker snel.... (1)
  • 09009521046857
2
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
    • Schoenmaat: 44.5
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 275.00 275.00 EUR 2
    2
    • Duijvestein Winterstore Duijvestein Winterstore
      HeerserDe Burton Ruler is met zijn 25 jarige bestaan een ware klassieker in de lijn. Elk jaar wordt deze schoen weer veel verkocht en is ...275.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Burton M Ruler Wide Zwart 11,5 - Snowboardschoen275.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Burton M Ruler 2022 | Maat 11.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205218172.jpg?ts=1
      Burton Burton M Ruler 2022 | Maat 11.5 M Ruler 2022 | Maat 11.5 M Ruler 2022 | Maat 11.5 HeerserDe Burton M Ruler is met zijn 25 jarige bestaan een ware klassieker in de lijn. Elk jaar wordt deze schoen weer veel verkocht en is het een fijne all-rounder met een mooie gemiddelde stijfheid. Deze medium flex laat hem op alle fronten inzetbaar zijn en is niet vies van een foutje. Je mag wat corrigeren. Een comfortabele binnenschoen, welke naar de voet te vormen is dmv warmte, en een snel vetersysteem, maken deze boot compleet. Hij is er ook in een Wide versie, voor wat extra breedte ... (1)
      Burton M Ruler 2022 | Maat 11.5
      • 09009521045430
      1
    • Burton M Ruler 2022
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205218172.jpg?ts=1
      Burton Burton M Ruler 2022 M Ruler 2022 M Ruler 2022 HeerserDe Burton M Ruler is met zijn 25 jarige bestaan een ware klassieker in de lijn. Elk jaar wordt deze schoen weer veel verkocht en is het een fijne all-rounder met een mooie gemiddelde stijfheid. Deze medium flex laat hem op alle fronten inzetbaar zijn en is niet vies van een foutje. Je mag wat corrigeren. Een comfortabele binnenschoen, welke naar de voet te vormen is dmv warmte, en een snel vetersysteem, maken deze boot compleet. Hij is er ook in een Wide versie, voor wat extra breedte ... (1)
      Burton M Ruler 2022
      • 09009521045454
      1
    • Burton M Ruler Wide 2022
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205224057.jpg?ts=1
      Burton Burton M Ruler Wide 2022 M Ruler Wide 2022 M Ruler Wide 2022 HeerserDe Burton Ruler is met zijn 25 jarige bestaan een ware klassieker in de lijn. Elk jaar wordt deze schoen weer veel verkocht en is het een fijne all-rounder met een mooie gemiddelde stijfheid. Deze medium flex laat hem op alle fronten inzetbaar zijn en is niet vies van een foutje. Je mag wat corrigeren. De schoen zet je vast met het bekende Speedlacing systeem avn Burton. Twee zones met veters die je los van elkaar vast trekt en vastzet in de vetersluiter. Geen geknoop, dus lekker snel.... (1)
      Burton M Ruler Wide 2022
      • 09009521046840
      1
    • K2 Belief 2020 | Maat 7.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146817482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149278837.jpg?ts=1
      K2 K2 Belief 2020 | Maat 7.5 Belief 2020 | Maat 7.5 Belief 2020 | Maat 7.5 K2 Belief 2020 (1)
      K2 Belief 2020 | Maat 7.5
      • 00886745824213
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 275.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 275.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 270.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 275.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 270.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 275.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 275.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 275.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 275.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 275.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 275.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 275.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 275.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 275.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 275.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 275.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 275.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 275.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 275.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 275.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be